مای بی بی MyBB , پلاگین , قالب

RE: پایان عمر مای بی بی !!!؟

با سلام.

متاسفانه یا خوشبختانه(؟!) بعد از ورود شبکه‌های اجتماعی تحت گوشی‌هاش هوشمند، اقبال به سیستم‌هایی همچون انجمن ساز کمتر و کمتر شد.

این کمتر شدن و کمبود وقتی که برای بنده پیش اومد باعث شد که کمتر به این سایت بتونم رسیدگی کنم، متاسفانه همزمان با کمرنگ شدن بنده در این سایت، بقیه‌ی مدیران هم تصمیم به عدم فعالیت گرفتند و نتیجه شد خوابیدن نسبی سایت...

بنده هنوز علاقه‌مند به زنده نگه داشتن این سایت و خدمت‌رسانی به کاربران هستم و هنوز در حسرت روزهایی که ۵۰ پرسش در روز را با کمک بقیه‌ی دوستان پاسخ می‌دادیم هستم، اما در صورتی می‌توانم این‌جا را زنده کنم که تعداد کاربران علاقه‌مند به اینکه ما بهشون خدمت کنیم از انگشتان دست بیشتر باشند و همچنین حداقل یک نفر وجود داشته باشد که در این راه من رو همراهی کند...

با توجه به افزایش سن خود من و اضافه شدن مسئولیت‌هایی که دارم، بالطبع هرگز نمی‌توانم مثل اوایل تمام وقت برای این سیستم وقت بگذارم.

در هر صورت سعی می‌کنم در اوایل بهمن، با توجه به خوابیدن بقیه‌ی پشتیبانی‌های ایرانی این سیستم و عدم وجود حتی یک ترجمه‌ی بروز از این سیستم، حداقل کاری که کنم این باشه که نسخه‌ی آخر مای بی‌بی رو به شکل ترجمه شده در این سایت قرار بدم که کاربران علاقه‌مند به بروزرسانی، نسخه‌ی بروز رو داشته باشند.

باسپاس...