مای بی بی MyBB , پلاگین , قالب

سال نو مبارک

[عکس: biglogo-n93.png]
بسم الله الرحمن الرحیم

سال ۱۳۹۵ هم تقریبا به پایان رسید و چند ساعت دیگه، تحویل سال ۱۳۹۶ هستش، امیدوارم حالتون خوب باشه و سال خوبی رو سپری کرده باشید و سال خوبی رو سپری کنید.

شاید امسال سال خوبی برای my-bb.ir نبود، یکی از دلایلش خود من بودم، که نیمه‌ی اول سال تمام تلاشم رو برای مدال‌آوری در المپیاد دانش‌آموزی گذاشته بودم و نیمه‌ی دوم سال، تمام تلاشم رو روی کنکور سراری گذاشتم و ان‌شاءالله تا تیرماه ۱۳۹۶ نیز این تلاش ادامه پیدا میکنه و از my-bb.ir غافل بودم.
اما my-bb.ir یک سایت شخصی نیست که فعالیت آن منحصر به یک فرد باشد....

بدونیم که my-bb.ir هنوز نیز زنده هست و هدفش همیشه خدمت به شما و توسعه‌ی وب ایران در زمینه‌ی انجمن‌سازها و شبکه‌های ارتباط جمعی بوده و هست.
اما این هدفی نیست که به تنهایی بتونیم به واقعیت برسونیمش و از همه‌ی مدیران و کاربرانی که توی این کار بهم کمک کردن تشکر می کنم و از همینجا میگم دمشون گرم.
رفع شدن مشکل هر کاربر، موفقیتی برای ما محسوب میشه، اما برای رسیدن به موفقیت‌های گذشته، نیاز به همراهی داوطلبانه‌ی کاربران هستش...

my-bb.ir وب‌سایتی برای بنده نیست، بلکه تنها بستری برای رفع مشکل کاربران، توسط دیگر کاربران داوطلب و محل معرفی محصولات رایگان کاربران برای مای بی‌بی است و منفعت مالی‌ای برای بنده نیز نداره.

اینکه مشاهده می‌کنیم تعداد زیادی کاربر مشکلاتشون در این بستر رفع شده و باعث شده تا استادی در انجمن‌داری بشن و هم‌اکنون از این راه درآمد نیز داشته باشن.
اگه به نظرتون my-bb.ir کمکی به شما کرده، حال وقت آن هست که شما نیز به آن کمک کنید و با فعالیتتون مایه‌ی پیشرفت خودتون و مای-بی‌بی شوید، حتی اگر بنده نیز برای مدتی نباشم.

بازهم آرزومندم که حالتون خوب باشه و سال خوبی رو شروع کنید، با این حال خوبتون باعث خوب شدن حال my-bb.ir نیز شوید.

باسپاس