مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کوعری اشتباه دیتابیس

[در انتظار پاسخ] کوعری اشتباه دیتابیس
سلام
سوالی داشتم که دوستان همکار پلاگین نویس اگر میدونن ممنون میشم راهنمایی کنن...
​​​​​​حتما دیدید وقتی یک اسکریپت داخل مای بی بی خطای داخلی میده و کوعری اجرا شده رو میاره بهمراه نوع ارور که مثلا فلان ستون موجود نیست . حالا میخام با تغییر در سورس این صفحه کاری کنم که ارور برای من ادمین ایمیل بشه، میخاستم لطفا بگید این صفحه دقیقا کدوم فایل php هست که اجرا میشه؟

انجمن مهندسان نفت ایران

اراده پل نیل به موفقیت!
پاسخ
mybb میگه:
(۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۰۳:۳۳ ب.ظ)amhf نوشته:  سلام
سوالی داشتم که دوستان همکار پلاگین نویس اگر میدونن ممنون میشم راهنمایی کنن...
​​​​​​حتما دیدید وقتی یک اسکریپت داخل مای بی بی خطای داخلی میده و کوعری اجرا شده رو میاره بهمراه نوع ارور که مثلا فلان ستون موجود نیست . حالا میخام با تغییر در سورس این صفحه کاری کنم که ارور برای من ادمین ایمیل بشه، میخاستم لطفا بگید این صفحه دقیقا کدوم فایل php هست که اجرا میشه؟
اونوقت کاربرد اینکار چیه؟ Big GrinBig Grin

پاسخ
amhf میگه:
کاربردش پیدا کردن باگ هاست!
ممکنه بسته به نوع گروه کاربری و پیچیدگی پلاگین مشکل برای همه یه جور نباشه! یعنی مثلا یکی مشکل برای یوزرش بوجود بیاد یکی نه!
شمام سعی کن اگه جوابو نمیدونی موضوع و به حاشیه نکش.

انجمن مهندسان نفت ایران

اراده پل نیل به موفقیت!
پاسخ
mybb میگه:
(۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۰۵:۴۳ ق.ظ)amhf نوشته:  کاربردش پیدا کردن باگ هاست!
ممکنه بسته به نوع گروه کاربری و پیچیدگی پلاگین مشکل برای همه یه جور نباشه! یعنی مثلا یکی مشکل برای یوزرش بوجود بیاد یکی نه!
شمام سعی کن اگه جوابو نمیدونی موضوع و به حاشیه نکش.
کاربردش پیدا کردن باگ هاست! :::: error_log میدونی چیه؟ کاربردش خطا های PHP سمت کلاینتو سروره
‌باشه ما نمیدونیم CoolBig GrinBig GrinBig Grin
inc/class_error.php

پاسخ
amhf میگه:
error_log ارور های دیتابیس رو لاگ نمیکنه! فقط میگه خطا ایجاد شده اما نمیگه کوئری که به دیتابیس فرستاده شده چی بوده! اما اون اروری که مای بی بی نشون میده فرضا میگه
select * from ...
بعد مثلا میگه ستون فلان وجود ندارد! و الی اخر...

انجمن مهندسان نفت ایران

اراده پل نیل به موفقیت!
پاسخ