مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکلات بعد از ارتقا

[پاسخ داده‌شده] مشکلات بعد از ارتقا
سلام وقت بخیر 
شرمنده من امروز نسخه انجمنم رو بعد از مدت طولانی از ۱.۶.۱۲ به ۱.۸.۱۵ ارتقا دادم،قالب دیفالت یه سری قسمتاش کار نمیکرد که توی قسمت بروز رسانی قالب ها بازگردانی به تنظیمات اصلی زدم درست شد،اما مشکلی که دارم اینه هر قالبی از اینجا دانلود میکنم و وارد میکنم تصاویر قالب اینا نشون داده نمیشه،قالب دیفالت هم الان واسه مهمان ها درسته اما وقتی وارد حساب کاربری میشم خراب میشه،الانم چند دقیقه ای میشه قسمت تنظیمات که جلوی اسم هر پوسته هست از کار افتاده
ادرس انجمن
pars-talk.ir

آدرس انجمن
pars-talk.ir
پاسخ
ERFAN-DESIGN میگه:
سلام وقت بخیر
از پلاگین myalert استفاده میکنید ؟

پاسخ
Mr.Sajad میگه:
(۲۴ تير ۱۳۹۷، ۱۲:۲۱ ق.ظ)ERFAN-DESIGN نوشته:  سلام وقت بخیر
از پلاگین myalert استفاده میکنید ؟
سلام تمامی پلاگین ها را قبل بروزرسانی غیر فعال کردم و هنوزم فعال نکردم بعد از انجام بروزرسانی کنترل پنل ادمین بخاطر پلاگین بازی ارور میداد که فایل مربوط بهش که در پوشه admin/module/game بود را حذف کردم درست شد و وارد کنترل پنل ادمین شدم
اما این مشکلات را دارم
پلاگینی فرمودین مال چیه؟

آدرس انجمن
pars-talk.ir
پاسخ
ERFAN-DESIGN میگه:
سلام مجدد
این سوال برای این بود چوون بنده در سایت شما ثبت نام کردم و با ارور مواجه شدم
myalert یا همان اطلاعیه ها ، پلاگین اطلاعیه های من هستش

پاسخ
Mr.Sajad میگه:
(۲۴ تير ۱۳۹۷، ۰۲:۴۱ ب.ظ)ERFAN-DESIGN نوشته:  سلام مجدد
این سوال برای این بود چوون بنده در سایت شما ثبت نام کردم و با ارور مواجه شدم
myalert یا همان اطلاعیه ها ، پلاگین اطلاعیه های من هستش
سلام نه این پلاگین رو ندارم کلا هیچ پلاگینی فعال نیست
فایل پلاگین ها بدون اینکه فعال باشن ممکنه چنین مشکلاتی ایجاد کنن؟
سایر قسمت های کنترل پنل که جلوشون دکمه تنظیمات هست هم کار نمیکنن مثلا قسمت فیلدهای سفارشی پروفایل

آدرس انجمن
pars-talk.ir
پاسخ
Tofighi میگه:
خواستم توی انجمنتون عضو بشم ببینم چجوریه اما توی ثبت‌نام هم مشکلی وجود داره. برای حل مشکل این کوئری رو توی phpMyAdmin هاستتون اجرا کنید:
کد:
ALTER TABLE mybb_users
ALTER COLUMN thx SET DEFAULT 0;

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید![عکس: lightbulb.gif]

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
Mr.Sajad میگه:
سلام آقای توفیقی دستوری فرمودین را در قسمت sql دیتابیس انجمن وارد کردم و go را زدم اما باز بعد از ثبت نام ارور زیر را میده
کد:
MyBB SQL Error
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1364 - Field 'thxcount' doesn't have a default value
Query:
INSERT INTO mybb_users (`username`,`password`,`salt`,`loginkey`,`email`,`postnum`,`threadnum`,`avatar`,`avatartype`,`usergroup`,`additionalgroups`,`displaygroup`,`usertitle`,`regdate`,`lastactive`,`lastvisit`,`website`,`icq`,`aim`,`yahoo`,`skype`,`google`,`birthday`,`signature`,`allownotices`,`hideemail`,`subscriptionmethod`,`receivepms`,`receivefrombuddy`,`pmnotice`,`pmnotify`,`showimages`,`showvideos`,`showsigs`,`showavatars`,`showquickreply`,`showredirect`,`tpp`,`ppp`,`invisible`,`style`,`timezone`,`dstcorrection`,`threadmode`,`daysprune`,`dateformat`,`timeformat`,`regip`,`language`,`showcodebuttons`,`sourceeditor`,`buddyrequestspm`,`buddyrequestsauto`,`away`,`awaydate`,`returndate`,`awayreason`,`notepad`,`referrer`,`referrals`,`buddylist`,`ignorelist`,`pmfolders`,`warningpoints`,`moderateposts`,`moderationtime`,`suspendposting`,`suspensiontime`,`coppauser`,`classicpostbit`,`usernotes`) VALUES ('test11','ceadb5c4f103fa17edbe49746a68e98b','RSmDW4qO','4GfisPiDSvbZHL9Fx2pxlmoZsLGAOOAoQnA0Gy5PGiup3f2tGo','sssaa@yahoo.com',0,0,'','',2,'',0,'',1531671075,1531671075,1531671075,'',0,'','','','','','',1,0,0,1,0,1,0,1,1,1,1,1,1,0,0,0,0,'3.5',2,'linear',0,'','',X'253fce65','',1,0,1,0,0,0,0,'','',0,0,'','','',0,0,0,0,0,0,1,'')
Please contact the MyBB Group for technical support.

آدرس انجمن
pars-talk.ir
پاسخ
Mr.Sajad میگه:
سلام شرمنده فکر میکنم مشکلم که بسیار سهوی بود حل بشه  Big Grin ‌ بنده قبلاً نام پوشه admin را عوض کرده بودم و به همین خاطر هنگام آپدیت فایل های مربوط به پوشه admin در پوشه ادمینم قرار نگرفته چون اسمش عوض شده بوده.بکاپ را لود میکنم و مجدد آپدیت میکنم. در صورت مشکل مزاحم میشم

آدرس انجمن
pars-talk.ir
پاسخ
Mr.Sajad میگه:
سلام مجدد مشکل ثبت نام مربوط به قبل از آپدیت بود مدتی طولانی به انجمنم سر نزده بودم و متوجه این مشکل نبودم. بعد از آپدیت باز مشکل ثبت نام وجود داشت که طبق این آموزش با صفر قراردادن دیفالت thxcount و thxpost مشکل ثبت نام برطرف شد اما ایمیل فعال سازی و همچنین ایمیل برای فراموشی کلمه عبور ارسال نمیشه.بقیه مشکلاتم ناشی از همون عدم تغییر نام کنترل پنل ادمین بود 
سپاس  HeartHeart

آدرس انجمن
pars-talk.ir
پاسخ
Tofighi میگه:
(۲۵ تير ۱۳۹۷، ۰۷:۰۹ ب.ظ)Mr.Sajad نوشته:  سلام مجدد مشکل ثبت نام مربوط به قبل از آپدیت بود مدتی طولانی به انجمنم سر نزده بودم و متوجه این مشکل نبودم. بعد از آپدیت باز مشکل ثبت نام وجود داشت که طبق این آموزش با صفر قراردادن دیفالت thxcount و thxpost مشکل ثبت نام برطرف شد اما ایمیل فعال سازی و همچنین ایمیل برای فراموشی کلمه عبور ارسال نمیشه.بقیه مشکلاتم ناشی از همون عدم تغییر نام کنترل پنل ادمین بود 
سپاس  HeartHeart

سلام.
لطفا برای این سوالتون یه تاپیک جداگونه باز کنید..

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید![عکس: lightbulb.gif]

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ