مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نامامتیاز موضوع:
  • 13 رای - 4.77 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
قوانین و اساسنامه انجمن

[قوانین] قوانین و اساسنامه انجمن
قانون شماره 1 - تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید. همچنین نام‌کاربری استفاده شده نباید کلماتی چون Admin و ... باشد و یا شبیه به نام کاربری مدیران کل انجمن باشد (حساب اینگونه کاربران حذف خواهد شد)

قانون شماره 2 - کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره 3 - کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد. از انتخاب عناوینی از جمله کمک ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یک برنامه ، چطوری میتونم ، کرک برنامه و جملاتی شبیه به این پیغامها جدا خودداری نمایید که طبق قوانین با شما بر خورد خواهد شد. راهنمایی در این زمینه :*برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سوال خود استفاده کنید.

قانون شماره 4 - مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.

قانون شماره 5 - در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید.

قانون شماره 6 - لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهای نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید.

قانون شماره 7 - لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین تاپیک مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک تاپیک خودداری فرمایید .

قانون شماره 8 - لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید.

قانون شماره 9 - لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خودتان یک بحث عمومی باز کنید.

قانون شماره 10 - از نوشتن نامه های تجاری و یا تبلیغات تجاری پرهیز کنید. اگر جواب سوال کاربری به گونه ای بود که مربوط به سایتهای تجاری میشد میبایست فقط در زمینه سوال کاربر سایت معرفی شود و از به کار بردن جملات و کلمات تبلیغاتی خودداری نمایید.

قانون شماره 11 - از نوشتن یک سوال و یا یک نامه در انجمنهای مختلف خودداری کنید. طبق قانون شماره 6 انجمن مناسب و مرتبط به نامه خود را انتخاب کنید و فقط در آن انجمن نامه خود را ارسال کنید.

قانون شماره 12 - مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و ... که از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده کاربر فرستنده میباشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد میکنیم حتما پس از دریافت فایلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی که کار ویروس یابی و اسکن فایلها را بر عهده دارند ، چک نمایید.

قانون شماره 13 - برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نمایید در صورتی که مستقیما با یک کاربر از طریق ایمیل ، چت و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشکالات احتمالی نخواهد داشت.

قانون شماره 14 - در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره 15 - لطفاْ در زمان مطرح کردن مطلبی در انجمنها ، به مسایل و قوانین احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جداْ خودداری فرمایید. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسایل مربوط به سیاست جلوگیری کنید که در این صورت، دسترسی کاربر برای همیشه به سایت قطع خواهد شد.

قانون شماره 16 - طبق قوانین مالکیت مادی و معنوی نرم افزارهای دارای حق کپی رایت، معرفی، نشر و یا ارسال موضوعات مرتبط با Warez بمعنای عام آن و به هرشکل در انجمنها ممنوع می باشد و اینگونه ارسالها بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد.

قانون شماره 17 - ثبت نام با چند نام در سایت ممنوع است و در صورت مشاهده برخورد جدی میشود

قانون شماره 18 - قرار دادن تبلیغات تجاری و یا تبلیغات سایتهای مشابه که با محتویات انجمن پشتیبابی فارسی مای‌بی‌بی و زیر مجموعه های آن یکسان باشد در انجمن و مخصوصا در قسمت امضاء کاربران بدون هماهنگی با مدیریت سایت، به طور کل ممنوع می باشد

قانون شماره 19 - ارسال تبلیغات معرفی سایتها و یا فروش محصولات از طریق پیغام خصوصی و یا ارسال مطلب مبنی بر فروش محصولات بدون هماهنگی با مدیریت سایت، خلاف قوانین سایت محسوب میشود و با افراد خاطی برخورد خواهد شد

قانون شماره 20 - این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و با کاربرانی که بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران در سایت فعالیت کنند برخورد جدی خواهد شد.


قانون شماره 21 - از هرگونه بحث سیاسی در انجمن خودداری کنید در غیر اینصورت اشتراک آن کاربر کاملا قطع خواهد شد .

قانون شماره 22 - از تمامی کاربران درخواست می‌شود قبل از انجام هرگونه فعالیت قوانین جرائم رایانه ای را مطالعه کرده ، سپس اقدام به فعالیت نمایند .


قانون شماره 23 - درصورت استفاده از فارسی ساز این مرجع، قالب ها و پوسته های این مرجع و پلاگین های این مرجع هیچ کس به هیچ وجهی اجازه حذف کپی رایت محصول را نداشته و در صورت حذف حق چاپ برخورد جدی خواهد شد.(مگر با اجازه سازنده)

قانون شماره 24 - تمامی کاربران موظف اند لینک انجمن خود را در امضا و مشخصات کاربری خود قرار دهند، در غیر این صورت پشتیبانی نخواهند شد.

قانون شماره 25 - این انجمن به صورت رایگان و تنها با هدف پیشبرد و ارتقا فرهنگ کدباز در حال فعالیت است . ضمنا ؛ هدف اصلی سایت پشتیبانی و رفع اشکالات و نیازهای کاربران در زمینه انجمن ساز مای بی بی ست . این انجمن هیچ گونه تعهدی برای ارائه قالب , پلاگین و ... که به صورت اختصاصی طراحی یا توسعه داده میشنود ندارد . در صورت درخواست های مکرر در این زمینه دسترسی کاربر قطع خواهد شد .

قانون شماره 26 - نگه داری و مدیریت انجمن متعاقبا مشکلات و مخارجی در برخواهد داشت . از این رو انجمن ممکن است برخی موارد را به صورت غیر رایگان, برای فروش قرار دهد . درصورتی که کاربری محصول غیر رایگان انجمن را به صورت پابلیک منتشر کند دسترسی کاربر برای همیشه از انجمن قطع خواهد شد.

قانون شماره 27 - تمامی قوانین سایت برای تمامی کاربران با هرگروه کاربری لازم الاجرا میباشد . در صورت نقض قوانین توسط کاربران با درجه کاربری بالاتر ؛ برخورد شدیدتری انجام خواهد شد .

قانون شماره ۲۸ - از پرسیدن سوالات در پیام‌خصوصی خودداری فرمائید، مدیران می‌توانند با اینگونه کاربران برخورد کنند.

قانون شماره ۲۹ - قرار دادن قالب وبسایت‌هایی که قالب آنها توسط افراد ایرانی به صورت اختصاصی طراحی شده مجاز نمی‌باشد و با این افراد برخورد جدی خواهد شد.

قانون شماره ۳۰ - استفاده از سرویس های ایمیل دهی موقت برای ایمیل مجاز نمی‌باشد حساب کاربری این کاربران مسدود خواهد شد.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان


درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir