مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
قرار دادن کد تبلیغ در پوسته

[در انتظار پاسخ] قرار دادن کد تبلیغ در پوسته
سلام
من میخواهم با استفاده از کد، یک سری تبلیغات را بین پست ها به کاربران نمایش بدم. کد های تبلیغ را باید کجای پوسته جاگذاری کنم ؟
لطفا با جزئیات بفرمایید که به کدام آدرس و کجای فایل رو باید ویرایش کنم.
سپاس

پاسخ
databest میگه:
سلام بی تعارف بگم :
این انجمن کاملا مرده
لطفا ببندیتش وقت ما رو هم نگیرید.
سپاس

پاسخ
mybb میگه:
(۱۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۰۴ ب.ظ)databest نوشته:  سلام
من میخواهم با استفاده از کد، یک سری تبلیغات را بین پست ها به کاربران نمایش بدم. کد های تبلیغ را باید کجای پوسته جاگذاری کنم ؟
لطفا با جزئیات بفرمایید که به کدام آدرس و کجای فایل رو باید ویرایش کنم.
سپاس
http://my-bb.ir/Thread-%D9%85%D8%AD%D8%B...8%A7%D8%AA

پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل‌شده نشان دادن یکی از فیلدهای سفارشی پروفایل در زیر نام کاربری reza41 4 642 ۲۰ آذر ۱۳۹۵، ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  در انتظار پاسخ جلوگیری از اسپم دادن در انجمن mohammad71 4 678 ۱۷ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammad71
  پاسخ داده شده ارسال ایمیل به کاربر پس از پاسخ دادن به پست mrtz2020 5 659 ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۴۰ ب.ظ
  پاسخ داده شده قرار دادن دو رنگ دلخواه در باکس رنگ sco1385 3 479 ۲۵ فروردین ۱۳۹۵، ۰۸:۰۸ ب.ظ
  پاسخ داده شده غیرفعال کردن تغییر رنگ در پوسته nesil sco1385 5 746 ۲۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۳:۵۵ ب.ظ
Thumbs Up در انتظار پاسخ نشان دادن پیغام خصوصی در ایمیل IrIsT 2 541 ۲۷ اسفند ۱۳۹۴، ۰۹:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: IrIsT
  پاسخ داده شده مشکل در نصب پوسته 1point8 Majid_Ebrahimi 1 605 ۲۶ آبان ۱۳۹۴، ۰۴:۵۴ ب.ظ
  پاسخ داده شده نمایش دادن کادر خطا مربوط به timezone در بالای انجمن abolfazl76 9 1,219 ۰۶ مرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ••CentOS••
  حل‌شده قرار دادن کد تبلیغاتی در انجمن bivafadl 9 933 ۰۶ تير ۱۳۹۴، ۱۰:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: websun

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir