مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ست کردن کاربران وردپرس با مای بی

[در انتظار پاسخ] ست کردن کاربران وردپرس با مای بی بی
سلام دوستان من تازه عضو مای بی بی شدم. Big Grin
من یه سایت دارم میخام یه انجمن هم براش راه بیاندازم انجمن رو توی یه پوشه دیگه (Forums) از هاست ریختم حالا مشکلم اینه که کاربران باس دو بار ثبت نام بکنند. چجوری میشه کاری کرد که کاربرانی که توی سایت وردپرس عضو میشن همزمان توی مای بی بی هم عضو بشن؟
توی انجمن هم سرچ کردم:
http://my-bb.ir/Thread-%D9%BE%D9%84%D8%A...8%A8%DB%8C
توی مخازن وردپرس هم این بود:
https://wordpress.org/plugins/my-press
توی نت هم چیز به درد بخوری نبود.
همه موارد بالا روی لوکال هاست تست شد که بعد از نصب افزونه حتی ادمین هم نمیتونست وارد وردپرس بشه! و ارور داد. Undecided
متاسفانه همه افزونه ها مال 3 یا 4 سال پیشه Sad
پاسخ
bivafadl میگه:
از بی بی پرس استفاده کن فعلا مای بی بی مرده Confused

پاسخ
mraz123 میگه:
بی بی پرس واقعا افتضاحه. Confused
دوستان راه حل دیگه ای نیس یعنی؟؟؟
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در انتظار پاسخ استاتیک کردن نشانی (لینک) مطالب در MyBB Mahshid 5 509 ۱۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Mahshid
  در انتظار پاسخ اضافه کردن مای کد اپارات badland 3 388 ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: badland
  در انتظار پاسخ نوفالو کردن لینک های خروجی Ehssan_it 1 327 ۱۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hamidkag
  پاسخ داده شده بروزرسانی آمار کاربران انجمن djmokhtar 1 237 ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  پاسخ داده شده ندیدن پروفایل کاربران aaddmmiinn 3 357 ۱۷ تير ۱۳۹۶، ۰۹:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
Sad پاسخ داده شده مشکل در ثبت نام کاربران alikassaee 3 418 ۰۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: ERFAN-DESIGN
Lightbulb حل‌شده روش خروجی گرفتن از ایمیل های کاربران navids_mh 3 421 ۲۳ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: navids_mh
  پاسخ داده شده مسدود شدن دیدن انجمن برای کاربران مهمان daneshjoo 2 442 ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alireza_k
Heart در انتظار پاسخ ست کردن مای بی بی با دیتا لایف badland 1 348 ۱۹ آبان ۱۳۹۵، ۱۲:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: محمد محمدی22
  پاسخ داده شده نمایش ندادن مطالب مای بی بی در وردپرس mohammad71 7 834 ۱۱ آبان ۱۳۹۵، ۰۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Develepor

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir