مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کلمات کلیدی راهنمای فعال سازی پلاگین

[پاسخ داده‌شده] راهنمای فعال سازی پلاگین کلمات کلیدی
این پلاگین رو اپلود و نصب و فعال سازی کردم در تنظیمات هم گزینه ها بر روی همه انجمن هاست اما کاربر موثع ارسال پست فیلد کلمات کلیدی رو نمیبینه که بخواهد کلمه کلیدی بنویسه
ادرس انجمنم
پاسخ
sarac110 میگه:
منم هم تکت تک محتویات را در جای خود اپلود کردم و کنترل پنل افرونه کلیدی و..  کلا دیده نمی شود که اضافه هم بشه نه من می بینم نه کاربر
پاسخ
Tofighi میگه:
بررسی کنید متغیر 
کد:
{$tags}
در قالب‌های زیر وجود داشته باشد: newthread editpost showthread index forumdisplay

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید![عکس: lightbulb.gif]

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پاسخ داده شده درخواست پلاگین مدیریت موضوعات من همین انجمن nokte 1 316 ۱۸ خرداد ۱۳۹۷، ۰۶:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  پاسخ داده شده افزایش طول عناوین موضوعات در پلاگین آمارآزاکس Ajax Forum Stat by Mostafa nokte 1 719 ۱۸ خرداد ۱۳۹۷، ۰۶:۲۶ ق.ظ
Information حل‌شده تغییر پلاگین تشکر ایرانی به Thankyou MyBB System djmokhtar 3 665 ۱۸ خرداد ۱۳۹۷، ۰۶:۱۷ ق.ظ
  پاسخ داده شده افزونه کلمات کلیدیو اواتار sarac110 1 161 ۱۸ خرداد ۱۳۹۷، ۰۶:۱۶ ق.ظ
  در انتظار پاسخ حذف پلاگین ساید بار hamzeh12hh 0 219 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hamzeh12hh
Exclamation در انتظار پاسخ مشکل در پلاگین جعبه پیام آتشین - Inferno ShoutBox badland 3 341 ۱۱ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: hamidkag
  پاسخ داده شده مشکل در پلاگین وبلاگ من sarmadi 6 441 ۲۱ تير ۱۳۹۶، ۱۲:۱۲ ب.ظ
  پاسخ داده شده مشکل در پلاگین متغیر های اضافه sarmadi 3 325 ۲۱ تير ۱۳۹۶، ۱۱:۵۷ ق.ظ
  پاسخ داده شده اضافه کردن آخرین اخبار ب پلاگین gomobile hamzeh12hh 5 808 ۱۸ آذر ۱۳۹۵، ۰۱:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Develepor
  حل‌شده تغیر در بلاگین کلمات کلیدی Qasemi1985 1 414 ۰۴ آذر ۱۳۹۵، ۰۳:۲۱ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir