مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
به سایت پست ارسال افزونه تلگرام

افزونه ارسال پست سایت به تلگرام
سلام دوستان. من یک وب سایت وردپرسی دارم که اونو با ووکامرس تبدیلش کردم به یک فروشگاه اینترنتی. یک افزونه ای من رو سایتم نصب کردم که این افزونه پست های سایتم رو به صورت خودکار ارسال میکرد به کانال تلگرام سایتم. و از این جهت خیلی خوب بود چون که در زمان من صرفه جویی میشد و من دیگه نیاز نبود خودم دستی اینکارو انجام بدم. اما الان دیگه تلگرام بسته شده و این افزونه به کار من نمیاد و اون کانال سایتمم ممبراش با اینکه خیلی زیاد بودم کم شد. الان تعداد زیادی از کاربران سایتم که در کانال من هم عضو بودم به من پیام دادن که بیایید این کانالتون رو در یک برنامه شبیه تلگرام پیاده سازی کنید تا ما از محتوای اون استفاده کنیم اما واقعیت اینه که من زمان ندارم که بخوام به صورت دستی پست های جدید سایتم رو انتقال بدم به کانال سایتم. حالا از شما عزیزان میخواستم سوال کنم که ایا شما افزونه ای رو میشناسید که با یک برنامه شبیه تلگرام هماهنگ باشه و روی وردپرس نصب بشه تا پست ها رو به صورت خودکار ارسال کنه یا خیر؟ عزیزانی که چنینی برنامه ای رو میشناسن محبت کنن به من هم معرفی کنن. با تشکر.
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارسال اتوماتیک مطالب سایت به کانال تلگرام ctboard.com 5 1,328 ۱۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۷:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nokte
  فروش سایت دلقک Develepor 2 1,152 ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Develepor
  دانلود رایگان فیلم ، اسکریپت، افزونه ،قالب رایگان ctboard.com 0 384 ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ctboard.com
Wink معرفی وب سایت های طراحی انلاین لوگو و بنر رایگان Develepor 6 1,859 ۲۶ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: fazifatemi
  کد پاپ تلگرام مای بی بی چیه ؟ navids_mh 5 759 ۳۰ مهر ۱۳۹۵، ۰۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: farshid142
  رد ادعای انتقال سرورهای تلگرام به ایران IrIsT 0 341 ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: IrIsT
  ارسال خودکار مطالب سایت شما به کانال تلگرام از طریق RSS ctboard.com 0 799 ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ctboard.com
  دو مشکل در سایت IrIsT 5 894 ۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۰۸:۵۵ ب.ظ
  افزونه کلمات جستجو شده درسایت ctboard.com 4 734 ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۰۵:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: آشپزخانم
Question پلاگین دیدن پست بر اساس تعداد ارسال IrIsT 0 431 ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۶:۲۴ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir