مای بی بی MyBB , پلاگین , قالب

پیشنهاد یا سوال ؟!

درود بر عزیزان بلاخص سرورانی که با صحه صدر در پاسخگویی به سوالات کاربران تازه وارد اهتمام میورزند.

باتوجه به همیاری این عزیزان ، این حقیر هم همچون سایر سروران تازه وارد انجمنی نوپا راه انداختم و پیرو راهنماییها نیز اقدام کردم.

حال سوال یا شایدم نوعی پیشنهاد این حقیر :

استفاده و نصب پلاگینها توسط اشخاصی مثل من باید با مطالعه زیاد اما با دقت انجام بشه. وقتی هم که شد(البته ان شالله ) با ارورهای مختلف گاهی مواجه میشیم که با توجه به جستجو جهت رفع ، گاهن یا پاسخی برای حل مشکل ، یا هماهنگ نبودن افزونه با ورژن جدید، یا خطا در بارگذاری شده، دوباره سعی کنید و.... مواجه میشن.

پستهای فوق یا بعلت گذشت زمان بسته شده و امکان درج سوال نیست یا اگر مشابه سوال مطرح شده پاسخی داده نشده که راهکار ماهم باشد.

ضمن تقدیر و سپاس مجدد(البته از گزینه مربوطه تو پستها برای تشکراستفاده کردم اما یک دکمه نمیتونه احساس واقعی تشکراز شما را ابراز کنه) خواهشمندم بفرمایید چه باید کرد؟

مثلا من در انجمن خودم با اضافه شدن آیکون انجمن یا مدال با ارور خطا در بارگذاری شده، دوباره سعی کنید مواجهم و یا ایرادات جزئی اما تو ذوق زن مثل تکمیل فرم ثبت نام توسط اعضا جدید اما عمل نکردن دکمه نهایی ثبت نام و بی اثر بودن آن و یا....اگر نیاز به دسترسی هست هم اعلام فرمایید تا حسب الامر اقدام بشه.

زیاد حرافی کردم.پوزش و در پناه حق باشید. TongueShyHeart