مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
thx

thx
سلام خسته نباشین من یک مشکل اساسی‌ دارم . پلاگین سپاس نصب رو نصب کردم . تشکر اعمال می‌شه ولی‌ با یه رفرش تشکر‌ها نمایش داده نمی‌شه حتی حذف و دوباره نصب کردم یا فعال و غیر فعال اما این مشکل حل نشد در مورد این مشکل یه جستجو کردم اما از پاسخ دوستان نتیجه نگرفتم .لطفا بنده رو راهنمایی فرمایید .
behnam میگه:
1)آدرس انجمن ؟؟؟
2)جستجوکنید توسط کاربرmybbآموزشش قرارگرفته

بــی تو تنهــــــام
galaxy میگه:
(۰۶ دى ۱۳۹۲، ۱۲:۴۱ ب.ظ)behnam نوشته:  1)آدرس انجمن ؟؟؟
2)جستجوکنید توسط کاربرmybbآموزشش قرارگرفته

http://dce-azaduni.ir

galaxy میگه:
جستجو کردم ، ولی‌ بی‌ نتیجه بود ! اگر طبق مشکل بنده پاسخی مد نظرتون هست لطف کنین لینک بدید ممنون میشم
Masoud_MI میگه:
(۰۶ دى ۱۳۹۲، ۱۲:۴۵ ب.ظ)galaxy نوشته:  جستجو کردم ، ولی‌ بی‌ نتیجه بود ! اگر طبق مشکل بنده پاسخی مد نظرتون هست لطف کنین لینک بدید ممنون میشم

سلام دوست عزیز

ضمن تشکر از بهنام جان، بفرمائید:
حل مشکل پلاگین سپاس | لایک

موفق باشید

galaxy میگه:
(۰۶ دى ۱۳۹۲، ۱۲:۵۲ ب.ظ)Masoud_MI نوشته:  
(۰۶ دى ۱۳۹۲، ۱۲:۴۵ ب.ظ)galaxy نوشته:  جستجو کردم ، ولی‌ بی‌ نتیجه بود ! اگر طبق مشکل بنده پاسخی مد نظرتون هست لطف کنین لینک بدید ممنون میشم

سلام دوست عزیز

ضمن تشکر از بهنام جان، بفرمائید:
حل مشکل پلاگین سپاس | لایک

موفق باشید

تشکر از همتونHeart
H4Mid میگه:
از عنوان مناسب برای سئوال خود استفاده کنید ...

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir