مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (5):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ckeditor

CKEditor
به‌نام خدا،
یه نسخه‌ی جدید از CKEditor درحال آماده شدن هست.
این نسخه یه شاخه‌ی جدا هست و کلن با نسخه‌ی قدیمی منتشر شده فرق داره! (یه نسخه‌ی ساده که سعی می‌شه فقط بدون باگ باشه)

لطفا تستش کنید، نظر بدید و باگ‌هاش رو بگید! (دکمه‌ی خاصی قرار نیست بهش اضافه بشه)
  • مشکلات یافت شده:
    • بلوک کد و بلوک کد PHP باید چپ‌چین باشند، راست‌چین هستند الآن
    • بلوک نقل‌قول یک فاصله اضافی ایجاد می‌کنه آخرش
    • نام تگ که در فوتر ادیتور نوشته می‌شه به رنگ آبی هست، باید سفید رنگ باشه
    • شکلک‌هایی که چند کد دارند (این قابلیت توی نسخه‌ی ۱.۸ هست) رو به عکس شکلک تبدیل نمیکنه.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
تست نوشتن لیست تو در تو که تراز هم بشه Big Grin

در سیستمهای حسابداری دو روش نگهداری اطلاعات موجودی کالا در انبار ها و ارزش ریالی آنها در حسابداری وجود دارد ( دائمی و ادواری ) . در شرکتهای مختلف بر اساس روش حسابداری و انتخاب حسابدار می توان از یکی از این روشها استفاده کرد .

1- اختلاف در سرفصلهای مالی و ثبت های مالی :
  • در ثبت موجودی دائمی : سرفصلی بنام خرید و تخفیفات و برگشت از خرید وجود ندارد
  • در ثبت موجودی ادواری : حسابی به نام قیمت تمام شده کالای فروش رفته وجود ندارد
  • در هر دو روش حساب موجودی کالا وجود دارد ولی در روش ادواری این حساب فقط در افتتاحیه و بستن حسابها گردش دارد
  • هنگام گرفتن گزارش سود و زیان در روش ادواری موجودی کالا در پایان دوره باید مشخص شود

پاسخ
پس این مشکل هم حل شده خداروشکر Wink

پاسخ
لطفا دوستان همراهی کنن و تستش کنن و مشکلاتش رو گزارش بدن.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

پاسخ
وقتی در حالت منبع رو فعال می کنی، نمیشه از سایر دکمه ها استفاده کرد Exclamation

پاسخ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۲۷ ق.ظ)Masoud_MI نوشته:  وقتی در حالت منبع رو فعال می کنی، نمیشه از سایر دکمه ها استفاده کرد Exclamation

جز ویژگی‌هایی هست که به این نسخه اضافه نمی‌شه!
ویرایش‌گر CKEditor منتشر شده قدیمی بسیار روش کار شده بود و خیلی امکانات داشت! امکانات زیادش هم باعث شده بود بعضی جاهاش باگ بخوره و با توجه به اینکه کار تیمی نبود، باگ‌ها به درستی شناسایی نمیشد...

این ویرایش کنونی، نسخه‌ی ساده‌ای از CKEditor هست که چند پلاگین مجزا براش نوشته شده و نصب شده روش. فقط همین و هیچ تغییری توی ساختار خود CKEditor ایجاد نشده، افزودن خیلی از ویژگی‌ها نیاز به تغییر در ckeditor داره (از جمله فعال‌کردن دکمه‌ها توی source) که با هدف انتشار این نسخه در تناقض هست.

پاسخ
با سلام و عرض ادب
انشاالله که هر چه زودتر این ادیتور مشکلش حل بشه . واقعا یکی از مهمترین مشکلات خود ادیتور هست .
اگه انتشارش بدین رو لوکال نصب بشه شاید بهتر بشه تست کرد و البته افراد حرفه ای روش کار کنن .
در هر صورت از تلاش تیم توسعه دهنده نهایت تقدیر و تشکر به عمل می آید .

پاسخ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۵۳ ق.ظ)yazdanparast نوشته:  با سلام و عرض ادب
انشاالله که هر چه زودتر این ادیتور مشکلش حل بشه . واقعا یکی از مهمترین مشکلات خود ادیتور هست .
اگه انتشارش بدین رو لوکال نصب بشه شاید بهتر بشه تست کرد و البته افراد حرفه ای روش کار کنن .
در هر صورت از تلاش تیم توسعه دهنده نهایت تقدیر و تشکر به عمل می آید .

خوب تاجایی که الآن می‌تونید تستش کنید، کپی از ورد و اینا مثلا، تست امکانات ادیتور و ... Heart

پاسخ
تست

سلام

فرایند کتابخوانی در دنیای مدرن کاملا متحول شده وقتی جوری شده که همه کتاب های مورد علاقه ات را همراه داشته باشی و دقیقا به خاطر بیار که هر کتاب را تا چه صفحه ای مطالعه کردی یعنی نیاز به نشانه گذاری و علامت دهی نباشه یه کتابخوان هوشمند بدون اینکه هیچ وزنی را متحمل بشی . 
یکی از بزرگترین مشکلات بسیاری از کتاب ها جرم بسیار زیاد که حتی حمل آنها توسط فرد بعضا مشکل یا غیر ممکن هست . 
حالا در کتاب خوان به راحتی این مشکل حل شده در فیدیبو هم اپلیکشن آندروید هم نسخه اپل موجود هست . 

نسخه دیگر کتاب راه را ببینید که هردو اپلیکیشن را پشتیبانی می کنه  و نکته بسیار مهم اینکه شما می توانید کتاب مورد نظر خود را سفارش و اضافه نمایید . 

یکی از شعارهای یونسکو مدرسه بدون کتاب کاغذی بوده و هدف این شعار حفاظت از طبیعت بود .

حالا واقعا آیا وزارت آموزش و پرورش ایران می تونه تمام کتاب های درسی دانش آموزان را به فرمت کتابخوان تبدیل کنه و آیا روزی میرسه که دیگر هیچ کتاب کاغذی نباشه .

هرچند عده ای معتقد هستند که هیچی جای کتاب کاغذی را نمیگیره ولی من اعتقاد دارم که به پایان عمر کتاب های کاغذی زمان زیادی نمونده . این دو تا کتابخوان را رو گوشی خود تست کنید و لذت همراه داشتن کتاب های خود و مطالعه در همه جا و همه وقت را تجربه کنید . 

طبیعت زیبا بدون کتاب کاغذی .

پاسخ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴، ۰۲:۰۴ ق.ظ)Tofighi نوشته:  جز ویژگی‌هایی هست که به این نسخه اضافه نمی‌شه!
ویرایش‌گر CKEditor منتشر شده قدیمی بسیار روش کار شده بود و خیلی امکانات داشت! امکانات زیادش هم باعث شده بود بعضی جاهاش باگ بخوره و با توجه به اینکه کار تیمی نبود، باگ‌ها به درستی شناسایی نمیشد...

این ویرایش کنونی، نسخه‌ی ساده‌ای از CKEditor هست که چند پلاگین مجزا براش نوشته شده و نصب شده روش. فقط همین و هیچ تغییری توی ساختار خود CKEditor ایجاد نشده، افزودن خیلی از ویژگی‌ها نیاز به تغییر در ckeditor داره (از جمله فعال‌کردن دکمه‌ها توی source) که با هدف انتشار این نسخه در تناقض هست.

من که قانع نشدم و به نظرم اگر قرار نیست در حالت منبع دکمه ها کار کنه، کلا بهتره که انتشار داده نشه و روش وقت نذارید!
چون که بجز مدیران، بقیه کاربران در حالت پیش فرض ادیتورشون در حالت source هست و وقتی نتوانند از اون گزینه ها استفاده کنند پس بودنشون چه دلیلی داره؟!

پاسخ
صفحه‌ها (5):