مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

نظرسنجی: به مای-بی‌بی از ۱ تا ۵ چند می‌دی؟
این نظرسنجی بسته شده است.
۵
54.55%
6 54.55%
۴
27.27%
3 27.27%
۳
9.09%
1 9.09%
۲
9.09%
1 9.09%
۱
0%
0 0%
مجموع 11 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
یک سال گذشت

یک سال گذشت...
خوب، سال ۱۳۹۴ رو هم سپری کردیم و خداروشکر عمری هست که بازهم در خدمت شما باشیم و زکات علممون رو بدیم...

درکل سعی کردیم در هر یک از این سال‌ها، نیازهای کاربران رو به صورت رایگان رفع کنیم، به گونه‌ای باشه که کاربر خودش یاد بگیره نیازشو رفع کنه و پس از مدتی دیگه نیازی به گرفتن پشتیبانی نداشته باشه (و همین امر باعث میشه که کاربران قدیمی‌تر، دیگه سوالی نپرسن و فقط از پلاگین‌ها و قالب‌ها استفاده کنن)

به نظر شما My-BB.Ir در این سال چگونه بود و در سال پیش رو باید چگونه باشد؟

نظراتتون رو از طریق http://my-bb.ir/newthread.php?fid=146 برای ما ارسال کنید، البته لطفا رایگان بودن کار ما، کم بودن وقت آزاد مدیرات برای کار رایگان و کم بودن داوطلب برای کار رایگان رو در نظراتتون در نظر بگیرید...

همچنین لطفا به my-bb.ir از ۱ تا ۵ رای بدید:

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
من 4 دادم ...
کار تون خوب بود مشکلات رو خوب حل کردید ، سریع جواب دادید
و امسال هم یکم بیشتر روی پلاگین های جدیدتر وقت بزار
موفق باشی Wink
پاسخ
فوق العاده عالی بود با اینکه بیشتر موقعه ها سرتون شلوغ بوده و هیچ سودی از ما کاربران برای خود نداشته ایین بازم سعی میکردین به مشکلات ما سریعا رسیدگی کنید
امیدوارم مدیرای سابق در سال جاری فعالیتشون رو بیشتر ببینیم
سپاس گزارم و امیدوارم همیشه پیروز باشید
پاسخ
سلام و درود.
راحت صحبت کنیم علیرضا جان؟
من 2 روز دادم.اونم فقط بخاطر زحمت هایی که تو و یکی دو نفر کشیدین.
از 100% جواب میدم.
پاسخ گویی به جواب ها 40% , اکثریت رو تو جواب میدادی
برخورد,30% , فقط دو نفر خیلی تلاش میکردن که مشکل طرف حل شه.بقیه ارجا میدادن به سرچ با یک لحن دیگه
اطلاع رسانی برای مای بی بی,90%
پلاگین ها نوشته شده و یا ترجمه شده,30% , چونخیلی هنوز کار داشتیم.اما همش میگفتن گذشته زیاد کار کردیم.واسه همین امثال خیلی کمتر بود.اما این اواخر یکم بهتر بود
و ................
امیدوارم سوتفاهم نشده باشه.من انتقاد کردم که باعث پیشرفت شه.شاید یکی قبول نداشته باشه.اما من این رو بر اساس اون چیزی که میخوام باشین گفتم.وگرنه اگه میخوام با تیم های دیگه مقایسه کنم,my-bb خیلی بهتر از اون تیم های دیگست.تیم های دیگه سوال میپرسی فقط میگن کپی رایت داری یا نه.بعدش دیگه چیزی نمیگن.اما اینجا خیلی کم دیدم این مشکل رو.( با اینکه باید کپی رایت باشه.حق میدم.اما برای بالارفتن تعداد پست ها,در اون سایت ها یک کاربر عادی هم همینو میپرسید.یک جور مسخره بازی شده بود که کاربر عادی بیاد این سوال و بپرسه )
من دوست داشتم توی my-bb باشم.از زمانی هم آشنا شدم که دوتا از یوزرهارو زدیم.بعدش به علیرضا جان هم گفتم کدوم یوزرهارو عوض کنه.بعد آشنا شدم و هیچ جا دیگه نبودم.فقط یک یا دوتا سوال رو تو این یکی دو سال پرسیده باشم جاهای دیگه.که جواب نگرفتم وخودم حل کردم.
در کل خیلی دوست دارم mybb پیشرفت کنه و خدارو شکر,هرچی هکر و تیم های امنیتی و ..... اومدن.نمیخوام بگم واسه من بوده یا ....نه.اصلا اینو نمیگم.میگم بخاطر آوازه خود my-bb بوده
اما اگه دست به دست هم بدیم,خیلی ایده ها و خیلی کارها میتونیم بکنیم.به شرطی که نه حرف پول باشه نه حرف درس باشه و ......
اگه میخواین پیشرفت کنید,اینارو بیخیال.توی تیم فقط باید تیم بچرخه.
اوایل سال خوب بود.هرچی پست میزدیم زود توی گوگل بود.اما الان نه.چون تست کردم میگم.
تنهایی هم نمیشه کارهارو پیش برد.حق میدم.اما اگه میخوایم پیشرفت داشته باشه,باید بریم جلو.

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir