مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
یه جاش میلنگه

یه جاش میلنگه!
سلام من عنوان انجمنم و سایتمو تغییر دادم به انجمن پالارنت
نمیدونم چرا توی گوگل جستجو میکنم زده :انجمن تفریحی پالارنت - سایت تفریحی فسقلی هابا دامنه قبلی هم معلومه:
fesghelyha.ir/forum

قضیه چیه؟ گوگل سئو هم دیدم جایی برای اسم نبود :|
mybb میگه:
این متا رو ویرایش کن
کد:
<meta name="description" content="انجمن تفریحی فسقلی ها " /> <meta name="keywords" content="انجمن , تفریحی , فسقلی ها , شادی , سرگرمی" />

Mohammadreza477 میگه:
فکر نکنم مشکل از اون باشه داداش البته من منظورمو بد رسوندم قضیه اینه که پیوست کردم.

فایل‌های پیوست
تصاویر بندانگشتی

mybb میگه:
دوست من وقتی توضیحات انجمنت روی انجمن تفریحی فسقلی ها هستش یعنی نام انجمنتم همینه این متا که بیکار نیستن اضافشون کردی اینا یجور شناسه انجمنن که به موتورجستجو راهنمایی های لازم رو میکنن و گوگل هم این متا هارو دوست داره Cool من میگم بخاطر این متاها هستش توضیحات و کلمات کلیدی

Mohammadreza477 میگه:
Smile
یه بار دیگه پیوست رو ببینید دو تا آدرس توش هست یکی آدرس جدیدمه (پائینی) و یکی آدرس قدیمیم (بالایی)
اگه این طور بود چرا آدرس جدیده اینو نداره؟ گرچه تغییرش دادم 6 ساعت میشه تغییر نکرده تو گوگلHeart

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir