مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
یافتن لینک‌های شکسته انجمن

[پاسخ داده‌شده] یافتن لینک‌های شکسته انجمن
آیا ابزاری برای چک کردن لینک‌های یک انجمن مای بی بی و پیدا کردن لینک‌های شکسته وجود دارد.  شما چگونه لینک‌های شکسته انجمن خودتان را بررسی می‌کنید؟
پاسخ
Tofighi میگه:
منظورتون از لینک شکسته چیست؟

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
mellat میگه:
(۱۹ فروردین ۱۳۹۵، ۰۷:۱۹ ق.ظ)sco1385 نوشته:  آیا ابزاری برای چک کردن لینک‌های یک انجمن مای بی بی و پیدا کردن لینک‌های شکسته وجود دارد.  شما چگونه لینک‌های شکسته انجمن خودتان را بررسی می‌کنید؟

گوگل وبمستر تولز امکانات زیادی بهتون میده که میتونید لینک های دارای error رو بررسی کنید

Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

http://citygram.ir
See All At : Mellat-design.ir

پاسخ
sco1385 میگه:
آقای توفیقی الان شاید صدها لینک شکسته در همین انجمن شما وجود دارد. مثلا من سه تصویر در یک پست قرار می‌دهم. که هر سه را در جایی آپلود کردم و بعد آن سایت آپلود بسته شده، و یا من آن را پاک می‌کنم، و وقتی کسی به آن پست مراجعه می‌کند، دیگر عکسی نیست. الان در بخش پلاگین‌های قدیمی ده‌ها عکس هنوز لینک‌شان هستند یا سایت نمونه پرویو آن از بین رفته ولی هنوز لینک آن در انجمن شما وجود دارد. من اگر آن برنامه لینک چکر را پیدا می‌کردم به شما نشان میدادم که چقدر لینک شکسته در سایت شما وجود دارد.

مساله آن است که شما باید قبل از فهمیدن گوگل که این لینک شکسته است آن را بفهمید و مشکل را حل کنید. گوگل مثل پلیس است که بعد از فهمیدن جرم شما آن را اعلام می‌کند و قبل از اعلام جرم به شما نمره منفی هم به شما می‌دهد، حال آن که، شما قبل از این موضوع باید خودتان این لینک‌های شکسته را بیابید و گوگل نباشد که لینک شکسته را کشف کرده است!

من قبلا یک نرم افزار داشتم که در کامپیوتر نصب می شد و در هر هفته تمام لینک‌های سایت رو بررسی می‌کرد. که متاسفانه نام نرم‌افزار یادم رفت و با سرچ هم پیدا نکردم.

در وردپرس کار بسیار ساده است، و با نصب افزونه broken link checker در هر لحظه حتی یک لینک شکسته و حتی یک لینک از سایتی که موقتا هم داون شده باشد به مدیران گزارش داده می‌شود.

قوی‌ترین نرم افزار در این رابطه، برنامه‌ی فوق العاده حرفه‌ای SSW.Link.Auditor.4.41 است که متاسفانه در کامپیوتر من کار نمی‌کند و کسی هم نیست که مشکل را بپرسم و حل کنم.

وبمستر تولز یک گزارش دلبخواهی گوگل است، و شما باید چشم انتظار گزارش آن باشید، اما این نرم افزارها در اختیار شما هستند، و می‌توانید آنها را هر لحظه، و با انواع فیلترها، به کار بگیرید. و خروجی دلخواه را داشته باشید.
پاسخ
Tofighi میگه:
راستش من خیلی فکر نکرده بودم درباره این.
لینک‌های شکسته‌ی قدیمی رو که فک نکنم بشه کاری کرد باهاش.
عکس‌ها رو میشه اجازه نداد لینک خارج از انجمن بدن یا میشه پلاگینی نوشته که اگه عکس خارج از انجمن لینک دادن توی انجمن آپلود کنه عکس رو (یه چیزی شبیه به imageproxy)

اما برای عکس‌ها/لینک‌های قدیمی ایده‌ای ندارم راستش :-\

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ