مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (3):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
seo google search سئو گوگل

گوگل سئو
(۱۵ آذر ۱۳۹۴، ۰۸:۱۵ ب.ظ)parsiansystem نوشته:  سلام من این افزونه رو آپلود و اکسترکت کردم اما وقتی میرم میزنم نصب و فعالسازی این پیغام میادGoogle SEO requires PluginLibrary. Please download and install it.

درود
برای نصب پلاگین گوگل سئو نیاز به پلاگین pluginLibrary دارید که در همون آدرسی که داده میتونید دانلود و نصب کنید فایل زبانی که درونش هست مال زبان انگلیسی هست شما میتونید در هر دو پوشه زبان اپلود کنید

موفق باشید

نصب رایگان انجمن ساز مای بی بی

فارس هاستینگ (http://www.farshosting.org)
هاست پر بازدید سی پنل
هاست دایرکت ادمین
نمایندگی هاست پر بازدید
شماره تماس:
09338096067
تلگرام:
@persianfuncom
یاهو:
farshostadmin
ایمیل:
info@farshosting.org

پاسخ
سلام من قبلا روی انجمن گوگل سئو 1.6 نصب بوده که با اموزشی که داده بودید سازگارش کردم با 1.8 الان اینو نصب کنم روی اون مشکلی پیش نمیاد ؟ اصلا لازم اینو نصب کنم یا همون قبلی باشه کافیه ؟ ممنون

پاسخ
سلام و درود.
خوب اگه مشکلی ندارید چرا نصب کنید.اگه مشکلی ندارید و دارید کار میکنید بدون مشکل نیازی نیست که باز حذف کنید.مگر اینکه مشکل امنیتی چیزی بیاد یا یک چیزهایی بهش اضافه شده باشه که دیگه تصمیم با شماست و توضیحات کامل داده شده که چطوری نصب کنید و به مشکل نمیخورید.

پاسخ
اگه بخوام آپدیت کنم باید دقیقا چیکار کنم ؟اونی که الان نصب 1.6.6

پاسخ
من آپدیت کردم ولی خیلی فایل تو پوشه بود باید فقط فایل های تو پوشه ی زبان و incرا اپلود کنیم یا بقیه هم لازمه

پاسخ
لطفا راهنمایی کنید چون من انگار زودتر روی apply کلیک کردم و هنوز کدهایی که htcc اضافه کردم رو نشون میده الان اگه حذف کنم و نصب کنم مشکلی پیش نمیاد ؟

پاسخ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۳:۲۸ ب.ظ)bivafadl نوشته:  لطفا راهنمایی کنید چون من انگار زودتر روی apply کلیک کردم و هنوز کدهایی که htcc اضافه کردم رو نشون میده الان اگه حذف کنم و نصب کنم مشکلی پیش نمیاد ؟

اگه پلاگین به درستی کار میکنه ولی کدها رو نشون میده مشکلی نیست، اهمیت ندید بهش.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۵:۰۹ ب.ظ)Tofighi نوشته:  
(۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۳:۲۸ ب.ظ)bivafadl نوشته:  لطفا راهنمایی کنید چون من انگار زودتر روی apply کلیک کردم و هنوز کدهایی که htcc اضافه کردم رو نشون میده الان اگه حذف کنم و نصب کنم مشکلی پیش نمیاد ؟

اگه پلاگین به درستی کار میکنه ولی کدها رو نشون میده مشکلی نیست، اهمیت ندید بهش.

اره فقط کد ها رو وقتی روی افزونه ها میزنم نشونه میده ولی گوگل سئو درست کار میکنه لینکها هم درسته

پاسخ
سلام و درود.
منظور از اینکه کدهارو نشون میده چیه؟کدهایی که توی ادمین میگه بذاریید واسه htaccess؟
این اگه هست طبیعیه.چون واسه منم بعضی وقتها همینو اننجام میداد.اما اگه کد دیگه ای نشون میده که باید بررسی شه.

پاسخ
فایل htaccess توی روت آپلود نمیشه
چیکار کنم؟
پاسخ
صفحه‌ها (3):

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir