مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کندی در باز شدن برخی از تالارها

کندی در باز شدن برخی از تالارها
بسم الله الرحمن الرحیم.
دوستان الان در انجمن بنده ، سه چهار تالاری هستند که کلیک میکنیم روشون چیزی حدود 5 تا 15 ثانیه طول میکشند باز شند.
اما در سایر تالارها به این شکل نیست و نهایت در دو سه ثانیه باز میشند ، چندین بار تست کردیم ، اتفاقا کاربرانمون گزارش دادند.
پس مشکل مختص یک نفر نیست ، از چی می تونه باشه این امر؟!
البته بگیم تعداد ارسالات در اون تالارها نسبت به بقیه تالارها خیلی بیشتره ولی باز من نمیتونم هضم کنم علت ازین باشه! اگر اینطوری براساس تعداد ارسالات بخواد کندی ایجاد بشه ار ادامه که به مشکل میخوریم! این همه سایت هستن چیزی حدود صد هزار ارسال دارن در تالارشون و همچین مشکلی ندارن.
کسی تجربه همچین مشکلی نداشته ؟ یک بررسی کنید در تالارهایی که ارسال زیاد داره نسبت به تالارهایی که کم دارند

Huh
Dariush میگه:
از قسمت تنظیماتServer and Optimization Options قسمت Enable Forum Jump Menu غیرفعال کنید شاید درست بشه

فعلا انجمن ندارم در حال کسب تجربه هستم
KalKalForum میگه:
متاسفانه هیچ تاثیری نداشت.
کسی از دوستان نیست راهنمایی کنه؟

Huh
Tofighi میگه:
قالب پیش‌فرض رو تست کن باهاش و همچنین پلاگین‌هات احتمال داره این مشکل رو به وجود بیاره.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
KalKalForum میگه:
قالب ما از روز اول پیشفرض بوده! همین که مشاهده میکنین قالب پیشفرض هستش به این صورت درش اوردم.
صد در صد مشکل از پلاگین هاست
اما من فکر کنم رکورد دار نصب پلاگین در مای بی بی هستم! این همه پلاگین فعال چطور میشه فهمید کدوم یکیه؟ چرا فقط همون سه تالار اینطورین
هرچی بررسی کردم یادم نیومد پلاگینی تنظیماتشو مختص چند تالار کرده باشم
---------------------------------

خب از پلاگین کلمات کلیدی هستش استاد
دقیقا همان پلاگینی که ازینجا دانلود کردیم. ظاهرا تعداد بالای برچسب ها باعث این امر شده چه راه حلی دارید برای حل این مشکل؟

Huh
farsi200 میگه:
شما پلاگین رو دوباره فعال کنید و لی متغیرهاش رو از قسمت سردر index و show thread option پاک و تست کنید.
KalKalForum میگه:
متغییر های
{$stcp_thr}
{$stcp_forumdisplay}
{$stcp_index}
رو از صفحه اصلی ، لیست تالارها ، و ارسالات حذف کردم تاثیری نداشت.
پلاگین فعال باشه این تالارها فوق العاده دیر باز میشند + در موضوع دیگه عرض کردم الان از تنظیمات پلاگین رو غیرفعال کردم نه لیست پلاگین ها!
یعنی تمام index های گوگل باز میشند و اروری داده نمیشه.
الان مثله اینجاست با این میشه ساخت به این شکل ، فقط الان بازم وقتی در تنظیمات غیرفعال و متغییرها وجود ندارند میتونه ایندکس کنه ؟ یا لینک های قبلی با اینکه مثه قبل باز میشند نمیپرند؟
اگر خیر که میشه هر ی هفته بروی برچسب سازی موضوعات کلیک کرد ! ولی باز این پلاگین بهتره مشکلش رفع شه

Huh