مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کاربران های thanks تمامی شدن حذف mybb از بعد کمک

[پاسخ داده‌شده] کمک حذف شدن تمامی Thanks های کاربران
سلام و خسته نباشید ورژن mybb من 1.8.3 بود الان آپدیت کردم به 1.8.5 بدون هیچ مشکلی آپدیت شد اما تمامی Thanks ها یوزر ها حذف شدن میشه کسی راهنمایی کنه باید چکار کرد
قبل از اپدیت بکاپ فول از mybb من گرفتم حالا باید چکار کنم

www.king-team.ir
پاسخ
bivafadl میگه:
پلاگین تکنس رو یه بار فعال غیر فعال کن شاید درست بشه

پاسخ
Tofighi میگه:
پلاگین سپاس متاسفانه با غیرفعال کردنش اطلاعات سپاس‌ها حذف میشه! قبل از ارتقا پلاگین سپاس رو غیرفعال نکنید! (بک آپ برگردونید ولی اینبار پلاگین سپاس رو غیرفعال نکنید!)

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پاسخ داده شده مشکل در ورود کاربران با نام فارسی starger 1 125 ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  پاسخ داده شده مشکل در خروج و ورود کاربران chelsealondon 1 135 ۱۹ فروردین ۱۳۹۵، ۰۳:۳۲ ب.ظ
  پاسخ داده شده ارتقا کاربران mybb godhave 9 252 ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: AzNet
  حل‌شده خطای 404 پروفایل کاربران آشپزخانم 4 186 ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: آشپزخانم
  پاسخ داده شده مشکل در ثبت نام کاربران hp618 9 390 ۱۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۰:۵۳ ب.ظ
  حل‌شده عدم دستررسی به تغییرات پروفایل برای کاربران عادی mehdi.sh 12 552 ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۰۳:۳۰ ب.ظ
  پاسخ داده شده محروم کردن کاربران مزاحم bivafadl 2 306 ۳۱ مرداد ۱۳۹۴، ۰۸:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: sohrab_mj
  پاسخ داده شده مشکل ورود کاربران به انجمن yasinbahremola 2 397 ۲۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: outumnsadness
  حل‌شده مشکل تغییر نکردن اندازه آواتار کاربران eslamzadeh 2 445 ۱۴ تير ۱۳۹۴، ۰۴:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: eslamzadeh
  پاسخ داده شده راهنمایی : وردپرس و کاربران انجمن behnam 1 391 ۲۳ خرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mx13

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir