مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کمک به انتقال انجمن سایت دیگه

[در انتظار پاسخ] کمک به انتقال انجمن به سایت دیگه.
درود به شما سروران عزیز . روزتون بخیر
سالروز پیروز انقلاب اسلامی رو به شما تبریک عرض میکنم.

بنده میخوام 2 تا کار انجام بدم و تصمیم گرفتم از اساتید یک کمکی بگیرم.

1 - اول میخوام آدرس فورومم رو به یک سابدامین تغییر بدم ( از http://site.com به http://forum.site.com )
2 - و سوال دومم اینکه آدرس سایت رو هم میخوام تغییر بدم و یک نام جدید روی انجمن من باشه.

میخواستم از شما رانهمایی بگیرم چطوری این دو کار رو انجام بدم که فوروم به مشکل برنخوره و پلاگین و یا قسمت های دیگه انجمن دچار اخلال نشه.
ممنون از وقت شما
پاسخ
bivafadl میگه:
اگه مطالب سایتت زیاده و خیلی وقت ازش میگذره پیشنهاد میکنم دامنه رو عوض نکنی فکر نکنم فکر خوبی باشه - بقیه موارد رو مدیران راهنمایی کنن بهتره

پاسخ
IrIsT میگه:
سلام و درود.
آدرس سایت لطفا
همچنین میخوای ساب دامین کنی,روی همون هاستینگ هستش؟اگه روی همون هاستینگه,یک فولدر درست کردی مثلا forum بعد یک ساب دامین درست میکنی و آدرس رو میدی.
بعد تنظیمات داخل سایت رو میتونی از توی phpmyadmin یا admin خود مای بی بی,توی قسمت تنظیمات,آدرس هارو عوض کن.
مشکلی نیست و سخت نیست.فقط آدرس رو به ساب دامین عوض میکنی.
در مورد دامین,اونم قسمت دومی که گفتمو انجام میدی.اسم رو از توی تنظیمات عوض میکنی.
فقط دیگه نوشته هایی که مثلا از دامین قبلی مونده توی دیتابیست هست.
کار سختی نیست و این کارو انجام بدین درست میشه.سوال اول کامل شد.سوال دوم هم سادست و توی جواب اولی بهت گفتم.از توی تنظیمات یا phpmyadmin ادرس رو تغییر میدی.
موفق باشید.

پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در انتظار پاسخ نیازمند انجمن sitesales 0 22 ۰۳ آذر ۱۳۹۵، ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sitesales
  در انتظار پاسخ جلوگیری از اسپم دادن در انجمن mohammad71 4 138 ۱۷ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammad71
  پاسخ داده شده انتقال انجمن mshgh 1 103 ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۰۷:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud_MI
Exclamation حل‌شده خطا در صفحه مدیریت انجمن Saeid.2020 1 92 ۲۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Saeid.2020
  حل‌شده اعلامیه شبیه انجمن مای بی بی mrtz2020 1 124 ۰۹ تير ۱۳۹۵، ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: alireza_k
  پاسخ داده شده مشکل محدود بودن کاراکتر انجمن مای بی بی novel98 1 130 ۰۹ تير ۱۳۹۵، ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: alireza_k
  حل‌شده فونت و سایز فونت یکسان برای همه پستها در انجمن ها mrtz2020 11 321 ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  پاسخ داده شده خطای 404 انجمن bivafadl 1 91 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: bivafadl
  در انتظار پاسخ غیب شدن تالارهای انجمن sir_rahim 2 106 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sir_rahim
  در انتظار پاسخ پرسش در مورد کدی در هدر برای سئوی انجمن soheyl_ir89 0 112 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: soheyl_ir89

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir