مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کمک از بین رفتن اکانت مدیرکل

کمک | از بین رفتن اکانت مدیرکل
Question 
به نام خدا
با سلام
آقا من داشتم سطح گروه های کاربرارو درست میکردم که یه گروه به نام تحریریه سایت درست کردم . من خودم جزو تحریریه هستم . خلاصه اجازه دسترسی به پنل مدیرکلو بهش ندادم . به این صورت شد که وقتی ذخیره رو زدم هی نوشت یوزرو پسورد و وارد پنل کاربری مدیر کل نشد . هیچ کسی دیگه ای هم به این پنل دسترسی نداره . حالا دوستان باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

behnam میگه:
عزیز جناب توفیقی گفتن phpmyadmin  نگفتن روت که 

شما ب مسیر زیر برو

1) phpmyadmin  

2) این پایگاه رو پیدا کن
 mybb_usergroups 

3)طبق گفته جناب توفیقی : همه‌ی گروه های کاربری رو می بینید گروه کاربری خودتون رو پیدا کرده و ستون cancp رو روی 1 بگذارید.

تموم شد 

بــی تو تنهــــــام
hamidkag میگه:
برای ریست کردن پسورد مدیر کل یا یک کاربر وارد phpmyadmin هاست خود شده و از سمت چپ جدول یا تِبل انجمن خود را انتخاب کنید.
سپس از سمت راست وارد بخش SQL شده و در قسمت Run SQL query/queries on database کد زیر را وارد کنید.

کد:کد:
کد:
UPDATE `mybb_users` SET `password` = '098f6bcd4621d373cade4e832627b4f6', `salt` = '' WHERE `uid` = 'X'

حالا بجای حرف X آی دی کاربری را که میخواهید پسوردش ربست شود وارد کنید ( آی دی مدیر کل در تمام انجمن ها 1 است ).

مثلا برای ریست کردن پسورد مدیر کل:

کد:کد:
کد:
UPDATE `mybb_users` SET `password` = '098f6bcd4621d373cade4e832627b4f6', `salt` = '' WHERE `uid` = '1'

و در نهایت بروی دکمه Go کلیک کنید.

خوب حال پسورد شما به عبارت test ( به حروف کوجک ) تغیر کرده و شما میتوانید با این پسورد وارد کنترول پنل شده و پسورد جدیدی برای خود انتخاب کنید.

موفق و پیروز باشیدتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/cool.gif
gamezclub میگه:
آقا ممنون ببخشید 
من انجمنو تو ساب دامین نصب کردم یعنی یه وردپرسم دارم و اصلا این php my admin تو فایل منیجرم نیست و تو صفحه کنترل پنله هاستم همچین چیزی رو پیدا نمیکنم. 
اگه میشه قسمت اولشو بیشتر راهنمایی کنید  . 
gamezclub میگه:
یه چیز دیگه من پسوردمو گم نکردم فقط اجازه ی دسترسی به کنترل پنل مدیرکل رو ندارم
gamezclub میگه:
آقا من تمامی اینکارارو کردم . تمامی یوزرگروپهارو حذف کردم 
پسوردمم ریست کردم ولی وقتی وردو رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته و دوباره مینویسه برا ادامه نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید . 
behnam میگه:
روی صفحه اول هاستت کلیک کن بعد روی دامین مورد نظر کلیک کن

ب شات زیر نگا کن متوجه میشی!!

فایل‌های پیوست
تصاویر بندانگشتی

بــی تو تنهــــــام
gamezclub میگه:
آره پیداش کردم تمامی کارارم کردم حتی تمامی یوزر گروپارو حذف کردم ولی بازم
مینوسیه لطفا برای ادامه کار نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید . 
فک کنم باید یه یوزر برای مدیر کل بسازم 
چجوری میشه از phpmyadmin یوزر برای مای بی بی ساخت ؟تصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gif
behnam میگه:
مراحل اگه درست انجام داده باشی مشکلی ایجاد نمیشه/.

باز دوباره تلاش کن اگه نشد خبرکن

بــی تو تنهــــــام
gamezclub میگه:
از ترسم همه ی یوزر گروپارو پاک کردم رمزمم عوض کردم
مشکل اینه
رمزو پسوردو که توپنل میزنم بعدش ورودو میزنم
بالاش مینویسه
لطفا برای ادامه کار نام کاربری و پسوورد خود را وارد نمایید . 
یه حسم میگه شاید اصلا این اکانت دیگه ادمین نیست . چیجوری باید از تو php my admin یه کاربرو ادمین کنی و یا اضافه کنی اگه میشه توضیح بدید شاید درست شد 
ممنون به خاط توجهتون
gamezclub میگه:
آقا ممنون مشکل که حل نشد ولی مجبور شدم دوباره نصب کنم
تصویر: images/smilies/biggrin.gif
صفحه‌ها (2):