مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (4):
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کسی هست به داد ما برسه؟

کسی هست به داد ما برسه؟!
سلام دوستان

چندشب پیش رفتم تو سایت و دیدم که سرعتش کنده. به سی پنل رفتم و تمام جداول رو انتخاب کرده و روی ریپیر کلیک کردم. در حین ریپیر کردن، دیدم کن نات فایند سرور میده

تیکت زدم، گفتند مشکل از سرور بوده و برطرف میشه. صبح که رفتم، دیدم ارور میده برخی جداول باید ریپیر بشن. خب منم همه ریپیر کردم. بعدش دیدم صفحه سفید میاد بالا

رفتم تو پنل مدیریت و دیدم هیچ قالبی اینجا نیست!!! یه قالب نصب کردم برای تست و دیدم فقط صفحه اصلی رو میاره و هیچیک از صفحات دیگر باز نمیشن(همه سفید)

تو پلاگینها دیدم گوگل سئو اخطار داده که فایل اچ تی اکسس تغییر پیدا کرده. اون فایلم اصلاح کردیم.

الان سایت میتونه با قالب بالا بیاد، ولی صفحات رو مجبور شدیم از حالت اچ تی ام ال خارج کنیم و البته الان بسیاری از موضوعات، با وجودی که لینکشون هست، وقتی روش کلیک می کنی مینویسه موضوع مورد نظر وجود ندارد.

ضمن اینکه وقتی میخوای پوسته جدیدی وارد کنی، سه تا از فایلهای پوشه ادمین رو ارور میده که تو اینجا گذاشتمشون

تصمیم بر این شد که آخرین بکاپ رو برگردونیم. حالا که تیکت زدیم، میگن حجم بکاپتون 30 مگابایته!!!! مگه ممکنه؟ حجم فول بکاپ ما نزدیک 2 گیگا بایته!

واقعا مستاصل شدیم.

کسی میتونه کمکمون کنه؟

mohsenazizi میگه:
درسته که پشتیبانی وظیفه ای در قبال دیگران نداره و لطف میکنه که به سوالات پاسخ میده، اما من فکر میکنم پشتیبانی در مواقعی که مشکل اساسی تره، باید بیشتر خودشو نشون بده. سوالات آسون رو که دیگران هم میتونن پاسخ بدن

ببینید دوستان، ما سئو رو غیرفعال کردیم، ولی مشکل هنوز پابرجاست و اکثریت قریب به اتفاق موضوعات با اینکه تو انجمنها هستند، ولی وقتی روشون کلیک میکنی، مینویسه موضوع موردنظر وجود ندارد.

هرچه هست به نظر میرسه از جداول باشه. البته نمیدونم شاید؛ چون حجم اطلاعات ما روی هاست از دوگیگابایت بیشتره و این نشون میده که مطالب موجودند. منتها انگار یه جورایی اتصال مطالب با دیتابیس قطع شده یا یه چیزی تو این مایه ها

همچنان منتظر کمک دوستان هستیم...

mohsenazizi میگه:
ضمن اینکه این خطا رو هم نمیدونم چیه

Warning [2] uasort() [function.uasort]: The argument should be an array - Line: 1397 - File:admin/modules/style/templates.php PHP 5.2.17 (Linux)

cool میگه:
شما با پشتیبانی سرور صحبت کردید ؟ الان سرور در حالت نرمال هست  ؟

از فایل .htaccess در هاستتون بکاب بگیرید (درون پوشه ای که مای بی بی رو نصب کردید) و بعد حذفش کنید . بعد این فایل رو دانلود کرده
http://uploadtak.com/download.php?file=v...access.zip
و از حالت فشرده خارج کنید و فایل htaccess.txt به هاستتون آپلود کنید و در اونجا تغییر نامش بدید به این نام
.htaccess
یعنی به جای فایلی که حذف کردیم . کش مرورگراتونم یک بار دیگه پاک کنید !
بعد تست کنید ببینید تغییری کرد یا نه (یکی دوبار رفرش کنید و تست کنید) ؟

آدرس سایت: در حال ساخت ...
mohsenazizi میگه:
ممنون

این کار رو کردم. کامل فایل های مربوط به گوگل سئو رو به حالت اول برگردوندم. حتی مشکل از سئو هم نیست

چه در حالت سئو، چه اچ تی ام ال و چه پی اچ پی، اکثر قریب به اتفاق موضوعاتمون رو باز نمیکنه

جالبه که بلااستثنا همه پروفایلها رو باز میکنه، ولی در نشون دادن موضوعات مشکل داره

سرورمون خیلی بی مسئولیت تر از این حرفهاست. حتی یه بکاپ درست و حسابی نداره بده به ما. ایشالا از این بحران خارج شیم، از خجالتشون در میایم

cool میگه:
خوب از اونجایی که دیتا بیست حساس هست و مهمترین چیز همه سایت ها هست . (اول اینکه همه باید هر چند بار در هفته بتونین باید از دیتا بیس بکاپ تهیه کنین . حتی برخی سایت ها داریم که روزانه تا سه بار بکاپ می گیریم .)

به نظر من برای اینکه در آینده باز دیتا بیست ارور نده . اول از همه فایل های کنونی بکاب بگیرید و کلا فایل های قبلی را + دیتابیست و یوزر دیتا بیست رو حذف کنید. و آخرین ورژن مای بی بی رو نصب کنید و به پشتیبانی سایتتون بگید فایل بکاپ یه چند روز پیش از خرابی رو براتون بازگردانی کنن روی نصب تازه تون . بعد از بکاپ فایل هایی که خودتون گرفتید میتونین فایل های که واجب هست برگردونید رو هاست . مثلا تصویر آواتار پروفایل های کاربرانتون .

در پست اول هم که زدید بکاپ ما پشتیبانی میگه 30 مگا بایت هست اونم اگه فقط بکاپ دیتا بیست باشه درست هست .بگید همونو برگردونن و اگه نشد دوباره قبلتر از اونرو برگردونن تا درست شه .
بکاپ دیتا بیس معمولا کم هست و اون که میگید 2 گیگ فایل داریم اون فرق میکنه با بکاپ دیتا بیس . دیتا بیس فقط اطلاعات نوشتاری هست (موضوعات + پست ها + تنظیمات و... را در خودش داره ) ولی فایل های پیوست و تصاویر و... در فایل دیتا بیس نیست و بر روی هاست هست که باید جدا بکاپ گیری شه .

mohsenazizi میگه:
ممنون

این سرور ما اینقدر اطلاعات نداره که حتی نمیدونه بکاپ دیتابیس گرفته یا نه. چون ازش پرسیدم همین سوال رو، گفت ظاهرا بکاپتون ناقصه

ما مشکلی نداریم حتی از اول هم مای بی بی رو نصب کنیم، ولی اطلاعاتمون باشه. حالا پلاگینها و قالب رو از اول فوقش نصب میکنیم.

ولی 5000 عضو و بیش از چهل هزار مطلبمون نپره مهمتره

یه بکاپ از دیتابیس خودمون گرفته بودیم که حدود 27 مگابایته، ولی مربوط به مردادماهه. یعنی تز مرداد تا حالا فقط سه مگابایت اضافه شده؟

cool میگه:
والا چی بگم . بکاپ دیتا بیس شما رو یعنی پشتیبانی هاستتون نداره ؟؟؟ حتی برای یک ماه قبل رو هم نداره حد اقل ؟؟؟؟؟ حالا خوبه مشکل از طرف اونا هست ... که باید حلش کنن ... 

آره منظور منم همینه که اطلاعات موضوعات + عضو هاتون بیشتر مهمه ... بقیه جبران میشه .. 

مرداد ماه رو برگردونید خیلی از موضوعات + کاربرانتون از دست میره . بهتره یکم صبر کنید و با پشتیبانی صحبت کنید باز هم . بگید سرور هاشون تو کدام دیتا سنتر هست .... از اونا بخوان بکاپ  حد اقل 15 یا 30 روز پیش که سالم هست اونو برگردونن .
چک کردم ظاهرا سرور در Hetzner آلمان هست

mohsenazizi میگه:
خیلی بی مسئولیت هستند. در کمال پررویی میگن ما وظیفه نداریم بکاپ بگیریم!!!!!

آره خب اون مرداد رو اگه برگردونیم، 3000 کاربر و هزاران مطلب میره! از صفر شروع کنیم سنگینترهتصویر: images/smilies/cool.gif

واقعا توش موندیم

sunstar میگه:
بی مسئولیتی نیست بعضی از هاستینگ ها چون فشار به سرورشون میاد هنگام بکاپ گرفتن،درقوانینشون درج کردند که بکاپ نمی گیرند.
از کدوم هاستینگ هاست دارید؟
cool میگه:
عجب.

شاید Hetzner خودش بکاپ گرفته باشه ؟ بهشون ایمیل زده و سوال کردن ؟ (چقدر هزینه میگیرن ؟ سرور اشتراکی هست ؟ یا وی پی اس ؟ ...پاسخ اینو پیغام خصوصی کن... )

یکی دو تا بکاپ هم از دیتا بیس فعلی خودت بگیر . شاید بتونی بعضی قسمت ها رو دستی از این دیتا بیس استخراج کرده و به قدیمی وارد کنی .

راستی ... از Server and Optimization Options
یکبار غیر فعال کن تست کن و یک بار هم رو اتو مات بزار تست کن .

و همچنین یکبار هم حتما، گوگل سئو رو غیر فعال کن و با فایلی که بالا داده بودم تست کن .

تک تک تست هایی که انجام میدی بدون عجله و با حوصله انجام بده !

صفحه‌ها (4):

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir