مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کد

کد
عرض سلام و خسته نباشید  Heart
درخواست کدی داشتم Confused
قسمت رای دادن به موضوع ها ( منظور ستاره ها هست ) در قالب کدهاش حذف شده میخواستم ببینم چطوری اضافه کنم Huh
و سوال دوم این که من قالب 1.6 رو خودم دارم تبدیل به 1.8 میکنم  Angel تو 1.8 وقتی ورود و میزنی پنجره ای باز میشه ولی تو 1.6 به صفحه ورود منتقل میشه
میخواهم بدونم چطور قسمت ورود رو مانند 1.8 کنم  Exclamation Huh
ERFAN-DESIGN میگه:
عرض ادب

جواب سوال اولتون

در قالب مورد نظر و بعد showthread_ratethread

کد های زیر را جایگزین کنید

کد:
<div style="font-family:BYekan;color:#fff;margin-top: 6px; padding-left: 10px;" class="float_left">
        <script type="text/javascript" src="jscripts/rating.js?ver=1400"></script>
        <div id="success_rating_{$thread['tid']}" style="float: right; padding-top: 2px; padding-left: 10px;"> </div>
        <span style="font-family:BYekan;float: right; padding-left: 10px;"">{$lang->thread_rating}</span>
        <div class="inline_rating">
            <ul class="star_rating{$not_rated}" id="rating_thread_{$thread['tid']}">
                <li style="width: {$thread['width']}%" class="current_rating" id="current_rating_{$thread['tid']}">{$ratingvotesav}</li>
                <li><a class="one_star" title="{$lang->one_star}" href="./ratethread.php?tid={$thread['tid']}&rating=1&my_post_key={$mybb->post_code}">1</a></li>
                <li><a class="two_stars" title="{$lang->two_stars}" href="./ratethread.php?tid={$thread['tid']}&rating=2&my_post_key={$mybb->post_code}">2</a></li>
                <li><a class="three_stars" title="{$lang->three_stars}" href="./ratethread.php?tid={$thread['tid']}&rating=3&my_post_key={$mybb->post_code}">3</a></li>
                <li><a class="four_stars" title="{$lang->four_stars}" href="./ratethread.php?tid={$thread['tid']}&rating=4&my_post_key={$mybb->post_code}">4</a></li>
                <li><a class="five_stars" title="{$lang->five_stars}" href="./ratethread.php?tid={$thread['tid']}&rating=5&my_post_key={$mybb->post_code}">5</a></li>
            </ul>
        </div>
</div>
یا حق

طراحی انجمن ، وب سایت شخصی ، سایت خبری ، فروشگاهی

وب سایت طراحی وب : http://www.kishikala.com/team-design

فروشگاه : http://www.kishikala.com

بهینه سازی سایت با کمترین هزینه ، 3 تا 8 کلمه صفحه اول و صفحه دوم گوگل

با ضمانت کتبی ،

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir