مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کدو هاست بهتر هست؟

کدو هاست بهتر هست؟
کاش تاپیک‌هایی که هنوز هم بازه درمورد هاستینگ ها رو می‌خوندید بعد تاپیک جدید باز میکردید!

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
حق با شما هست من عذر میخوام
سعی میکنم تکرار نکنمHeart
(۰۱ آبان ۱۳۹۲، ۰۷:۱۹ ب.ظ)نیما نوشته:  سلام وقت بخیر من میخوام انجمنو انتقال بدم 3 تا هاست در نظر دارم به نظر شما کدوم بهتر
پردیس هاست
میهن هاست
آبتین هاست
از نظر سرعت و پشتیبانی بگید
اگه مناسب تر سراغ دارید معرفی کنید

از بین اینا از نظر قیمت ، آپتایم و پشتیبانی میهن وب هاست با آبتین وب رو کار کردم
پردیس هاستینگ رو نمی دونم
بیش تر سرویس هامو رو آبتین وب راه انداختم ولی هم میهن وب هاست هم آبتین وب خوبن هرکدوم یه بدی هایی دارن!! کلا هر شرکتی که تعداد مشتری هاش زیاد میشه یه کوچولو هم از کیفیت پشتیبانیش به نظر من کم میشه
از نظر من با خیلی هاستینگا کار کردم
اگر هاست میخوای گیر بازار نباشه راحت هر اسکریپتی نصب کنی اپتایم 100 و افت سرعت نداشته باشی
شک نکن پردیس هاستینگ! والا ما نزدیک به ی ساله هستیم شدیدا راضیم ب نسبت هاستینگ های دیگه که بودیم!
خیلیا ادعای بزرگ بودن دارن ک ما بودیم تو اون هاستینگ اسم نمیارم! هروز قطعی و انتقال و افت سرعت و نمیدونم فلان پلاگین سی پی رو رو بالا میبره ... ازین نوع مکافات داشتیم!
دیگه قضاوت با شما ... 160 تا پلاگین نصب داریم سنگین ترین اسکریپت ها بالا 30 تا نصب داریم!

Huh
لطفا تاپیک قبلی دنبال شود! Angry

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
صفحه‌ها (2):