مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل دیگر 2 کار نکردن دکمه‌ی عضویت و پاسخ سریع

[حل‌شده] کار نکردن دکمه‌ی عضویت و پاسخ سریع
سلام.

دوتا مشکل دیگه انجمن ما پیدا کرده

1- هیچ کس نمیتونه ثبت نام کنه.وقتی اطلاعات رو کامل میکنه روی دکمه عضویت میزنه هیچ اتفاقی نمیافته

2- وقتی متنی رو توی پاسخ سریع مینویسی ارسال میکنی،ارسال نمیشه حتما باید روی دکمه پاسخ جدید بزنی تا ارسال بشه

ادرس انجمن:http://nabzezendegi.ir/index.php

نصب قالب

نصب پلاگین

ترجمه قالب

ترجمه پلاگین

پشتیبانی انجمن شما
پاسخ
sarmadi میگه:
سلام.
بله درسته.من و دوستم vahid توی انجمن هستم.چند وقت پیش اقا وحید مشکل رو برطرف کردن.اینجوری که من پرسیدم و ایشون گفتن:مشکل از کد نویسی قسمتی بوده فکرکنم.

من میپرسم و اطلاع میدم

نصب قالب

نصب پلاگین

ترجمه قالب

ترجمه پلاگین

پشتیبانی انجمن شما
پاسخ
صفحه‌ها (2):

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پاسخ داده شده ارسال ایمیل به کاربر پس از پاسخ دادن به پست mrtz2020 5 176 ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  در انتظار پاسخ مشکل در نصب کلیجا و مشکل پلاگین تشکر و افزودن دکمه‌ی موضوع جدید sarmadi 7 234 ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sarmadi
  حل‌شده مشکل نبود دکمه sarmadi 1 137 ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sarmadi
  پاسخ داده شده مشکل کار نکردن دکمه ها در مرحله عضویت amshirazy 1 245 ۲۱ فروردین ۱۳۹۵، ۰۵:۲۲ ب.ظ
  پاسخ داده شده مشکل در دکمه‌های ادیتور sco1385 1 162 ۰۸ فروردین ۱۳۹۵، ۱۰:۵۲ ب.ظ
  پاسخ داده شده تاخیر در پاسخ سریع mp100 8 212 ۲۸ اسفند ۱۳۹۴، ۰۷:۳۰ ب.ظ
  حل‌شده مشکل در ویرایش سریع ارسال آشپزخانم 8 289 ۱۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: آشپزخانم
  حل‌شده از کار افتادن ویرایش سریع آشپزخانم 12 344 ۲۴ بهمن ۱۳۹۴، ۰۶:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: آشپزخانم
  پاسخ داده شده کار نکردن بخش بستن موضوع bivafadl 25 904 ۲۰ آبان ۱۳۹۴، ۰۹:۰۶ ب.ظ
  پاسخ داده شده کار نکردن 4 گزینه زیر پست ها bivafadl 8 423 ۲۲ شهریور ۱۳۹۴، ۰۹:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bivafadl

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir