مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
انقضا چگونه انقضای دوره دسترسی را غیر فعال کنیم؟

[پاسخ داده‌شده] چگونه انقضای دوره دسترسی را غیر فعال کنیم؟
سلام دوستان. بعد از چند دیقه که کوتاهم هست، مینویسه انقضای دوره دسترسی پنل.

میخوام این مورد حذف شه یا حدالامکان زمانش بیشتره. چیکار کنم؟
پاسخ
Tofighi میگه:
وقتی آی‌پی شما عوض بشه یا مرورگر رو ببندید و دوباره باز کنید یا ۲ ساعت بگذره این پیغام بهتون نشون داده میشه...

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل‌شده غیرفعال کردن دسترسی ادمین mohammad71 2 129 ۰۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammad71
  حل‌شده چطور ایمیل اطلاع ثبت نام کاربر جدید رو غیر فعال کنم؟ Mahachita 6 233 ۰۶ شهریور ۱۳۹۵، ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahachita
  در انتظار پاسخ استفاده از کد دیگری به جای iframe چگونه است؟؟؟ navids_mh 2 135 ۰۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: navids_mh
  پاسخ داده شده روش ورود با captcha چگونه است؟ navids_mh 6 280 ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  پاسخ داده شده فعال سازی اجباری ارسال ایمیل sohrab_mj 1 211 ۲۵ فروردین ۱۳۹۵، ۰۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mp100
  در انتظار پاسخ مشکل در انقضای دوره مدیریتی chelsealondon 0 101 ۱۹ فروردین ۱۳۹۵، ۰۸:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: chelsealondon
  حل‌شده چگونه کد ها را کامنت کنم؟ sco1385 1 124 ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۰۷:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: soltaneghalbha
  حل‌شده مشکل بعد از غیر فعال کردن همه پلاگین ها آشپزخانم 3 211 ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۸:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: IrIsT
  حل‌شده غیر فعال بودن عضویت ! Mohammadreza477 3 347 ۲۷ مرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Mohammadreza477
  پاسخ داده شده تغییر favicon چگونه انجام می شود؟ asansam 4 349 ۲۰ مرداد ۱۳۹۴، ۰۴:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: behnam

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir