مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
چپ چین شدن ابزارهای ادیتور

[حل‌شده] چپ چین شدن ابزارهای ادیتور
سلام
من از مای بی بی نسخه 1.8.3  استفاده میکنم و به دلیل اینکه در نسخه 1.8.4 محیط ویرایش قالب ها راست چین میشه و امکان ویرایش ندارم  مجبورم هر بار باید تو not یا word کپی کنم برام سخت میشه به خاطر همین از نسخه 1.8.3 استفاده می کنم

مشکلی که دارم اینه در این نسخه وقتی ckeditor رو نصب می کنم ابزارهاش همه چپ پین میشن چکار کنم این مشکل حل بشه حتی ویرایش سریع پیشرفته  ckeditor رو نصب میکنم باز همین مشکل رو دارم چکار کنم که حل بشه؟

پاسخ
Tofighi میگه:
لطفا از فارسی‌ساز این گروه استفاده کنید، زیرا این مشکلات با استفاده از فارسی‌ساز این گروه رفع خواهد شد.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل‌شده عدم نمایش ادیتور برای اکانت ادمینی Develepor 2 34 ۱۳ آذر ۱۳۹۵، ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Develepor
  حل‌شده مشکل با ادیتور پیشفرض bivafadl 3 215 ۰۲ فروردین ۱۳۹۵، ۰۹:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: bivafadl
  در انتظار پاسخ مشکل در ادیتور mp100 6 390 ۱۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: mp100
  حل‌شده مشکل ادیتور absorkhi 1 401 ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  حل‌شده مشکل در نمایش ندادن ادیتور ها Dark_Master 15 934 ۲۸ شهریور ۱۳۹۴، ۰۷:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amin_120
  حل‌شده ادیتور absorkhi 5 438 ۱۰ اسفند ۱۳۹۳، ۰۲:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  حل‌شده مشکل با پلاگین کلمات کلیدی و ادیتور mob2.ir 5 935 ۰۴ آبان ۱۳۹۳، ۱۰:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ••CentOS••

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir