مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
چجوری میشه یادداشت های پروفال رو ؟؟

چجوری میشه یادداشت های پروفال رو...؟؟
سلام ب همه

ی سوال داشتم :من یادداشت های پروفایلمو میخوام زیر اطلاعات کاربریم اضافه بشهولی هر پلاگینی ب پروفایل اضافه می کنم میرن زیر 
باید چیکار کنم ک یادداشت های پروفایل بیاد  زیر اطلاعات تماس کاربر؟؟؟

بــی تو تنهــــــام
hamidkag میگه:
پلاگین نمیخواد عزیزم شما باید تگ یا کد مربوطش رو تغییر مکان بدی به جایی که میخوای...باید برم نگاه کنم ببینم متغییرش چیهتصویر: images/smilies/blush.gif
yAsEr0421 میگه:
به قالب ها برید و در قالب member templete
قالب  member_profile  رو ویرایش کنید و متغیر هارو جا به جا کنیدتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

behnam میگه:
خب مشکل اینجاست ک نمیدونم متغیرش چیه!!تصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: images/smilies/sad.gif

بــی تو تنهــــــام
reza میگه:
باید متغیر هاش رو جابه جا کنی

متغیر پلاگین یاداشت در پروفایل :
کد:
{$comments_index}

خوشحالم به خاطر این همه پیشرفت
I'm happy to progress
behnam میگه:
آقا رضا میشه دقیق بگی این متغیری ک گفتی رو کجا بذارم ک اونجور ک میخوام بشه؟؟؟تصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

بــی تو تنهــــــام
behnam میگه:
کسی نیس بگه چجوری میتونم یادداشت های پروفایل رو جابجا کنم؟؟تصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: images/smilies/sad.gif

بــی تو تنهــــــام
mybb میگه:
کجا میخواهید قرار دهید؟

behnam میگه:
میخوام زیر اطلاعات کاربر

بــی تو تنهــــــام
Tofighi میگه:
متغیرش رو که رضا داده بعد از کد های زیر قرار دهید:
کد:
<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" class="tborder">
<tr>
<td colspan="2" class="thead"><strong>{$lang->users_contact_details}</strong></td>
</tr>
<tr>
<td class="trow1" width="40%"><strong>{$lang->homepage}</strong></td>
<td class="trow1">{$website}</td>
</tr>
{$sendemail}
<tr>
<td class="{$bgcolors['pm']}"><strong>{$lang->pm}</strong></td>
<td class="{$bgcolors['pm']}"><a href="private.php?action=send&amp;uid={$memprofile['uid']}">{$lang->send_pm}</a></td>
</tr>
<tr>
<td class="{$bgcolors['icq']}"><strong>{$lang->icq_number}</strong></td>
<td class="{$bgcolors['icq']}">{$memprofile['icq']}</td>
</tr>
<tr>
<td class="{$bgcolors['aim']}"><strong>{$lang->aim_screenname}</strong></td>
<td class="{$bgcolors['aim']}"><a href="javascript:;" onclick="MyBB.popupWindow('misc.php?action=imcenter&amp;imtype=aim&amp;uid={$uid}', 'imcenter', 450, 300);">{$memprofile['aim']}</a></td>
</tr>
<tr>
<td class="{$bgcolors['yahoo']}"><strong>{$lang->yahoo_id}</strong></td>
<td class="{$bgcolors['yahoo']}"><a href="javascript:;" onclick="MyBB.popupWindow('misc.php?action=imcenter&amp;imtype=yahoo&amp;uid={$uid}', 'imcenter', 450, 300);">{$memprofile['yahoo']}</a></td>
</tr>
<tr>
<td class="{$bgcolors['msn']}"><strong>{$lang->msn}</strong></td>
<td class="{$bgcolors['msn']}"><a href="javascript:;" onclick="MyBB.popupWindow('misc.php?action=imcenter&amp;imtype=msn&amp;uid={$uid}', 'imcenter', 450, 300);">{$memprofile['msn']}</a></td>
</tr>
</table>

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
صفحه‌ها (2):