مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (3):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
چجوری شکلک اضافه کنیم؟

چجوری شکلک اضافه کنیم؟
سلام ب همه 

دوستان برای اضافه کردن شکلک ب انجمن ک باید د هاست اپلود کنیم کدوم قسمت باید اپلود کرد؟؟ من در اسمایل اپلود می کنم اما چیزی اضافه نمیشه

بــی تو تنهــــــام
behnam میگه:
آره اسم پوشش Sheklakاست اومدم تو پیکربندی>شکلکها>افزودن شکلک گروهی بعد تو همون قسمت گفته شده نوشتمSheklak اما میگه نامعتبرهتصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: images/smilies/sad.gif

بــی تو تنهــــــام
reza میگه:
دسترسی رو برام بفرست

خوشحالم به خاطر این همه پیشرفت
I'm happy to progress
صفحه‌ها (3):

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اضافه کردن روبات DUCKDUCKGO به لیست ربات ها MIHAN 3 654 ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: MIHAN
  آموزش اضافه کردن فیلد به پروفایل KalKalForum 15 2,773 ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  چگونه ترتیب گروه های کاربری تنظیم کنیم artakop 1 586 ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mybb
  مشکل با شکلک ها mersadnouri 2 424 ۲۷ تير ۱۳۹۳، ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mersadnouri
  چطوری این ایکون ها رو اضافه کنم؟ پسر پاییزی 1 441 ۰۷ تير ۱۳۹۳، ۱۲:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: behnam
  چگونه مشکل فراموشی رمز رد مای بی بی را حل کنیم؟ nokte 3 826 ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۳:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: behnam
  شکلک های یادداشت پروفایل alireza_k 1 985 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۱:۱۲ ب.ظ
  کمک در رابطه با اضافه کردن دکمه به mybb wildbuzz 1 730 ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۲:۴۷ ب.ظ
  شکلک متحرک mhoseini 2 361 ۳۰ فروردین ۱۳۹۳، ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: پسر پاییزی
Question چجوری پلاگین هامو به قالب جدید منتقل کنم؟ garichi 5 810 ۱۶ فروردین ۱۳۹۳، ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ofpersia

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir