مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیشنهاد یا سوال ؟

[در انتظار پاسخ] پیشنهاد یا سوال ؟!
درود بر عزیزان بلاخص سرورانی که با صحه صدر در پاسخگویی به سوالات کاربران تازه وارد اهتمام میورزند.

باتوجه به همیاری این عزیزان ، این حقیر هم همچون سایر سروران تازه وارد انجمنی نوپا راه انداختم و پیرو راهنماییها نیز اقدام کردم.

حال سوال یا شایدم نوعی پیشنهاد این حقیر :

استفاده و نصب پلاگینها توسط اشخاصی مثل من باید با مطالعه زیاد اما با دقت انجام بشه. وقتی هم که شد(البته ان شالله ) با ارورهای مختلف گاهی مواجه میشیم که با توجه به جستجو جهت رفع ، گاهن یا پاسخی برای حل مشکل ، یا هماهنگ نبودن افزونه با ورژن جدید، یا خطا در بارگذاری شده، دوباره سعی کنید و.... مواجه میشن.

پستهای فوق یا بعلت گذشت زمان بسته شده و امکان درج سوال نیست یا اگر مشابه سوال مطرح شده پاسخی داده نشده که راهکار ماهم باشد.

ضمن تقدیر و سپاس مجدد(البته از گزینه مربوطه تو پستها برای تشکراستفاده کردم اما یک دکمه نمیتونه احساس واقعی تشکراز شما را ابراز کنه) خواهشمندم بفرمایید چه باید کرد؟

مثلا من در انجمن خودم با اضافه شدن آیکون انجمن یا مدال با ارور خطا در بارگذاری شده، دوباره سعی کنید مواجهم و یا ایرادات جزئی اما تو ذوق زن مثل تکمیل فرم ثبت نام توسط اعضا جدید اما عمل نکردن دکمه نهایی ثبت نام و بی اثر بودن آن و یا....اگر نیاز به دسترسی هست هم اعلام فرمایید تا حسب الامر اقدام بشه.

زیاد حرافی کردم.پوزش و در پناه حق باشید. TongueShyHeart

" معذرت خواهی ، شکستن غرور نیست ، بلکه نشانه شعور است . "
انجمن من :       سبک زندگی
پاسخ
IrIsT میگه:
سلام و درود.
بیشتر مواقع این مشکلات بخاطر قدیمی بودن اون پلاگین و یا بد ترجمه شدن اون و یا دست کاری های دیگه هستش.
بعضی از پلاگین ها,با پلاگین های دیگه ست نمیشه.واسه همینه که وقتی پلاگینی نصب میکنید,اول تست کنید و سپس یکی دیگه رو نصب کنید و یا اینکه وقتی مشکلی پیش میاد,اولین چیزی که گفته میشه,غیرفعال کردن پلاگین ها می باشد.
پس این مشکل برای همه هستش مگر اینکه با کدها آشنایی داشته باشید و دستی بذارید که اونم مشکلات خودشو داره.پس یکم صبر داشته باشید و اینکه هر پلاگینی رو استفاده نکیند.نمیخواد هرچی پلاگین هستش رو نصب کنید.
و در اخر,اگر بازم به مشکل خوردین,سوال بپرسید.چون وقتی سوال میپرسید,آشناییتون بیشتر میشه و دیگه اون مشکل رو نمیبینید.
بدرود.

پاسخ
پرستوی مهاجر میگه:
(۱۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۷:۲۵ ب.ظ)IrIsT نوشته:  سلام و درود.
بیشتر مواقع این مشکلات بخاطر قدیمی بودن اون پلاگین و یا بد ترجمه شدن اون و یا دست کاری های دیگه هستش.
بعضی از پلاگین ها,با پلاگین های دیگه ست نمیشه.واسه همینه که وقتی پلاگینی نصب میکنید,اول تست کنید و سپس یکی دیگه رو نصب کنید و یا اینکه وقتی مشکلی پیش میاد,اولین چیزی که گفته میشه,غیرفعال کردن پلاگین ها می باشد.
پس این مشکل برای همه هستش مگر اینکه با کدها آشنایی داشته باشید و دستی بذارید که اونم مشکلات خودشو داره.پس یکم صبر داشته باشید و اینکه هر پلاگینی رو استفاده نکیند.نمیخواد هرچی پلاگین هستش رو نصب کنید.
و در اخر,اگر بازم به مشکل خوردین,سوال بپرسید.چون وقتی سوال میپرسید,آشناییتون بیشتر میشه و دیگه اون مشکل رو نمیبینید.
بدرود.
درود و سپاس از شما دوسن عزیز.
پیرو فرمایشات شما عارض شم کلن 4تا پلاگین بیشترنصب نکردم و اتفاقن هرکدومو بعد از نصب و تست و اطمینان از عدم مشکل  نتیجه گیری کردم.ولی...مثلا دیشب یکدفعه دکمه ثبت نام از کار افتاد. قبلن درست بود.فرم تکمیل میشه اما رو دکمه نهایی کلیک میکنن هیچ اتفاقی نمیفته . یا مدالها..طبق فرمایشات دوستان عمل کردم.درست پیش رفت اما فقط زمان ساخت مدال ارور نامفهوم داد ویا.... اینها از نظرمن البته جزئی هست هرچی هم با عناوین مختلف جستجوکردم پاسخ مشکلمو ندیدم.ولی خب ...چشم. غیراز صبر هم کاری از دستم برنمیاد.سپاس از شما

پاسخ
IrIsT میگه:
سلام و صبح بخیر.
مشکل همیشه هست.سوال بپرسید در تاپیک مختلف.البته قبلش سرچ کنید.تا مشکلی پیش نیاد شما با این پورتال آشنا نخواهید شد.
سیستم مدال رو اگه اشتباه نکنم دیشب جواب دادم.یک پیغام هایی هستش که نیاز به ترجمه داره.مثلا دیشب سوالاتتون رو نگاه کردم,دیدم اکثریت مشکل نبودن یک فایل بود.خوب این با یک کپی فایل درست میشه.
صبر و پیدا کردن مشکل و پرسیدن سوال میتونه شمارو تا چند مدت آینده آشنا به سیستم کنه.
یک قسمت ها و مشکلاتی هست که باید با یکی که قدیمی هستش و کار کرده,صحبت کنید تا بتونه به صورت شخصی مشکلتون رو حل کنه.اکثر مشکلات هم با پرسیدن تو تالار حل میشه.افراد خوبی داخل این فروم هستن.
بدرود.

پاسخ
پرستوی مهاجر میگه:
(۱۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۷:۵۹ ق.ظ)IrIsT نوشته:  سلام و صبح بخیر.
مشکل همیشه هست.سوال بپرسید در تاپیک مختلف.البته قبلش سرچ کنید.تا مشکلی پیش نیاد شما با این پورتال آشنا نخواهید شد.
سیستم مدال رو اگه اشتباه نکنم دیشب جواب دادم.یک پیغام هایی هستش که نیاز به ترجمه داره.مثلا دیشب سوالاتتون رو نگاه کردم,دیدم اکثریت مشکل نبودن یک فایل بود.خوب این با یک کپی فایل درست میشه.
صبر و پیدا کردن مشکل و پرسیدن سوال میتونه شمارو تا چند مدت آینده آشنا به سیستم کنه.
یک قسمت ها و مشکلاتی هست که باید با یکی که قدیمی هستش و کار کرده,صحبت کنید تا بتونه به صورت شخصی مشکلتون رو حل کنه.اکثر مشکلات هم با پرسیدن تو تالار حل میشه.افراد خوبی داخل این فروم هستن.
بدرود.
درود و سپاس از شما دوست گرامی.
اتفاقا با مطالعه پستهای مختلف نتیجه گیری کردم باید پلاگینها همه غیر فعال بشه و تک تک فعال شه تا ایراد کار پیدا شه. که پلاگین آمار پیشرفته وقتی فعال میکنم دکمه نهایی ثبت نامم غیر فعال میشه.حداقل اینو فهمیدم.حالا تا پیدا کردن علت و رفع مشکلات دیگه بفرموده شما راه زیاده. Blush

پاسخ
پرستوی مهاجر میگه:
(۱۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۰۷ ب.ظ)پرستوی مهاجر نوشته:  
(۱۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۷:۵۹ ق.ظ)IrIsT نوشته:  سلام و صبح بخیر.
بدرود.
درود و سپاس از شما دوست گرامی.
اتفاقا با مطالعه پستهای مختلف نتیجه گیری کردم باید پلاگینها همه غیر فعال بشه و تک تک فعال شه تا ایراد کار پیدا شه. که پلاگین آمار پیشرفته وقتی فعال میکنم دکمه نهایی ثبت نامم غیر فعال میشه.حداقل اینو فهمیدم.حالا تا پیدا کردن علت و رفع مشکلات دیگه بفرموده شما راه زیاده. Blush
ایراد کارمو تو دکمه ثبت نام فهمیدم.چون خود انجمن آمار داشت این پلاگین که فعال میشد باعث اون ایراد بود.تو تنظمات پیکربندی آمار غیر فعال کردم بعد پلاگین فعال کردم که دیدم دیگه مشکل نیست.آفرین بخودم Big Grin ‌(الکی)البته ماشالله اینجا همه استادن ها...فقط گفتم بنویسم اگه یه زمانی یه تازه وارد ناشی مثل خودم این مشکل داشت شاید کمک کنه Rolleyes ‌ محض رضای خدا یکی بیاد این مدالهای منم مشکلشو حل کنه ثواب داره والا.از بس باهاش سروکله زدم تو خابم دارم کد نویسی کپی میکنم Sad

پاسخ
IrIsT میگه:
سلام و درود.
وقت بخیر.
خدارو شکر.گفتم که یکم صبر داشته باشید و پیگیر باشید,حل میشه.چیزی نیست که حل نشه.
مشکل مدال ها چیه؟

پاسخ
پرستوی مهاجر میگه:
(۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۱۴ ق.ظ)IrIsT نوشته:  سلام و درود.
وقت بخیر.
خدارو شکر.گفتم که یکم صبر داشته باشید و پیگیر باشید,حل میشه.چیزی نیست که حل نشه.
مشکل مدال ها چیه؟
درود دادا.
هون ارور قبلی که عرض کردم. فکرکنم پیرو فرمایش شما نداشتن جدول باشه.نمیدونم والا. این یکیو مغزم نمیکشه پیگیر باشم

پاسخ