مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • ...
  • 87
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 18 رای - 3.89 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیشرفته ترین ادیتور برای mybb

پیشرفته ترین ادیتور برای MyBB
(۲۸ آذر ۱۳۹۲، ۱۲:۰۳ ب.ظ)mahdi raf نوشته:  سلام یک مشکل دیگه من وقتی این رو نصب کردم توی هر موضوع اندازه ی مشخصات کاربری بزرگتر شده بودند چی کار کنم

با یک عکس توضیح بدید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
تو قسمت پ خ برا من فعال نیست غیر فعا وفعال هم کردم بازم نیومد میشه بگین متغیرشو کجا بذارم؟

سلام
چطوری میشه به این ادیتور فونت هایه بیشتر اضافه کرد؟
کسی هست کمک کنه؟

یاچطوری میشه تو افزودن ویدئو آپارات هم اضافه کرد؟
آقای توفیقی عزیز بنده اومدم قسمت bbcode جاوا رو ویرایش کنم ولی متوجه شدم که کدنویسیش بر حسب ورژن قدیم CKEditor هست ...
این ادیتوری که برای دانلود گذاشتید ورژن چند بوده؟
ورژن جدید CK کدنویسی راحتی داره و براحتی میشه قسمت BBcode اون رو ویرایش کرد و دکمه های فراوان براش قرار داد
ولی متاسفانه ورژن شما رفتم در قسمت bbcode اون وحشت کردم ...تمام کدها برهم ریخته و توهم توهم

این ادیتوری هم که در خود پشتیبانی هست از کدنویسی جدید 2013 استفاده میکنه پس چرا به ما ورژن قدیمی دادین خدا خیرتون بده؟Huh
(۰۱ دى ۱۳۹۲، ۱۲:۰۱ ق.ظ)nooromahdi نوشته:  
سلام
چطوری میشه به این ادیتور فونت هایه بیشتر اضافه کرد؟
کسی هست کمک کنه؟

یاچطوری میشه تو افزودن ویدئو آپارات هم اضافه کرد؟
برای اضافه کردن فونت : وارد کنترل پنل شوید روی پیکربندی کلیک کنید و سپس تنظیمات پلاگین CKEditor (25 تنظیم) را هم کلیک کنید و در بخش فونت های ویرایشگر  فونت مورد نظر خودتان را اضافه کنید .

به طور مثال :

کد:
کودک/B Koodak;رویا/B Roya;زر/B Zar;نازنین/B Nazanin;تیـــتر/B Titr;یکان/B Yekan;Tahoma/Tahoma;Arial/Arial;Comic Sans MS/Comic Sans MS/Courier New;Georgia/Georgia, serif;Times New Roman/Times New Roman;Trebuchet MS/Trebuchet MS;Verdana/Verdana;Impact/Impact;Monotype Corsiva/Monotype Corsiva;Goudy Stout/Goudy Stout;Arial Black/Arial Black;

مای کد آپارات (نسخه جدید) برای Mybb

(۲۸ آذر ۱۳۹۲، ۰۴:۲۸ ب.ظ)Tofighi نوشته:  
(۲۸ آذر ۱۳۹۲، ۱۲:۰۳ ب.ظ)mahdi raf نوشته:  سلام یک مشکل دیگه من وقتی این رو نصب کردم توی هر موضوع اندازه ی مشخصات کاربری بزرگتر شده بودند چی کار کنم

با یک عکس توضیح بدید.

بفرمایید

فایل پیوست شد

فایل‌های پیوست
تصاویر بندانگشتی

(۰۱ دى ۱۳۹۲، ۰۱:۳۳ ق.ظ)hamidkag نوشته:  آقای توفیقی عزیز بنده اومدم قسمت bbcode جاوا رو ویرایش کنم ولی متوجه شدم که کدنویسیش بر حسب ورژن قدیم CKEditor هست ...
این ادیتوری که برای دانلود گذاشتید ورژن چند بوده؟
ورژن جدید CK کدنویسی راحتی داره و براحتی میشه قسمت BBcode اون رو ویرایش کرد و دکمه های فراوان براش قرار داد
ولی متاسفانه ورژن شما رفتم در قسمت bbcode اون وحشت کردم ...تمام کدها برهم ریخته و توهم توهم

این ادیتوری هم که در خود پشتیبانی هست از کدنویسی جدید 2013 استفاده میکنه پس چرا به ما ورژن قدیمی دادین خدا خیرتون بده؟Huh

آخرین نسخه‌ی ارائه شده از پلاگین توسط این مرجع یعنی نسخه‌ی ۲.۰۱ از نسخه‌ی ۴.۱.۲ استفاده می‌کنه ولی بی‌بی‌کد به صورت compress شده هست برای همه!

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
سلام رو انجمن من نصب نشد میریزم تو کنترل پنل میرم رو پلاگین ها کلیک میکنم بالا نمیاد مشکل چیه؟
انجمن 1.6.9 هستش
کمک کنید نصب کنم
درود :‌ من پلاگین بانک آقای زنگنه رو خریدم .

آقای توفیقی اگه ممکنه  آموزش افزودن کلید پرداخت به این ادیتور رو آموزش دهید ممنون میشم هزینش هم متقبل خواهم شد . لطفا پی گیری کنید ممنون میشم .

البته اینو اضافه کنم که چند تا کلید اضافه کردم ولی کلید پرداخت پلاگین بانک آقای زنگنه به صورت دو زمانه عمل میکند یعنی زمانیکه روی کلید تگ قیمت گذاری کلیک میکنی مبلغ رو مشخص میکنی و سپس مطلب رو میزاری برا همین نمیتونم کلید رو اضافه کنم . نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه ؟

اون نوشته پایینه چیه دیگه؟نمیشه پاکش کرد کارخودتونو زشت کرده آدرس تالارو زدید
چطوری میشه دکمه های بالا رو کم یا زیاد کرد؟

صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • ...
  • 87
  •