مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • ...
  • 87
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 18 رای - 3.89 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیشرفته ترین ادیتور برای mybb

پیشرفته ترین ادیتور برای MyBB
یه سئوال . برای اینکه این ادیتور به پنل مدیریت کل قسمت ویرایش مشخصات کاربر -امضا جای ادیتور پیشفرض جایگزین کرد باید کدوم فایل رو ویرایش کرد ؟

(۰۹ شهریور ۱۳۹۲، ۰۴:۵۳ ب.ظ)TvdFans نوشته:  یه سئوال . برای اینکه این ادیتور به پنل مدیریت کل قسمت ویرایش مشخصات کاربر -امضا جای ادیتور پیشفرض جایگزین کرد باید کدوم فایل رو ویرایش کرد ؟
لطفا کمی صبر کنید تا نسخه بعدی ارائه بشه.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
دوستان تا فعلا نسخه آزمایشی CKEditor انتشار پیدا میکنه تا دوستان تستش کنن و مشکلاتش رو بهمون گزارش بدن.
فعلا نسخه کنونی CKEditor پشتیبانی نمیشه تا مشکلات نسخه جدید رفع بشه و یه نسخه تمیز ارائه بشه.
نمونه نسخه جدید:

در این نسخه چه تغییراتی ایجاد شده است؟
  1. یک قالب جدید برای ویرایشگر قرار گرفت.
  2. مشکلات گزارش شده همچون مشکل راست کلیک رفع شد.
  3. یک حالت PlaceHolder برای حالت خالی ویرایشگر قرار گرفت.
  4. تبدیل‌گر html به bbcode و تبدیل‌گر bbcode به html به زبان php شد.
  5. امکان ایجاد پلاگین برای ویرایشگر افزوده شد (این امکان هنوز تکمیل نشده است.)
  6. امکان تغییر جای دکمه ها به سادگی امکان پذیر است.
  7. یک Api به صورت ویرایشگر پیشفرض برای ادیتور نوشته شد تا تمام بخش های انجمن دارای ویرایشگر پیشرفته CKEditor شوند.
  8. همچنین قابلیت استفاده از ویرایشگر به صورت کاملا راحت برای تمام بخش ها ایجاد شد به صورت:
    کد:
    <textarea class="ckeditor"></textarea>

و همچنین با استفاده از حالت ایجاد ویرایشگر به صورت پیشفرض میشود.
  9. مشکل بلوک کد در مرورگر فایرفاکس حل شد.

و ....
دریافت:

.zip   ckeditor2.9.zip (اندازه 736.38 KB / تعداد دانلود: 176)
درصد پیش‌رفت تا الآن:
50%

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

سلام،ممنون علیرضا جان؛ فقط لطفا میشه بگی تا الان چند درصد پروژه اجرا شده و جند درصد باقی مونده؟
(۰۹ شهریور ۱۳۹۲، ۰۶:۰۳ ب.ظ)Big Goal نوشته:  سلام،ممنون علیرضا جان؛ فقط لطفا میشه بگی تا الان چند درصد پروژه اجرا شده و جند درصد باقی مونده؟
قرار داده شد.

حذف شدن دکمه ها خاص و جدیدی که در این نسخه نیستند!
حذف شدن اعداد فارسی در نویسه ویژه
حذف شدن گزینه شکلک های بیشتر در دکمه شکلک های ادیتور
نیامدن پیام ذخیره خودکار متن ، در زیر ادیتور ! بهتر بود به شیوه اولیه باشه
یک آموزش برای اضافه کردن دکمه جدید میدید؟ باید به شیوه گذاشته دکمه هارو اضافه کنیم؟ دقیقا نقش این امکان اضافه شده در قسمت انجمن و ارسالات چیه؟
استایل قبلی زیباتر بود فکر کنم! کاش انتخاب استایل هم میذاشتید ، منظور بکگراندش هست

نمیدونم چرا هرچی نسخه ها بالاتر میرند امکانات رو حذف میکنید؟ ب نظر بنده باشند بهتره
همین که مشکلات همین ادیتور فعلی رفع شند کافیست.

باز مرسی خداقوت تا اینجا جز موارد بالا مشکل مشاهده نکردیم !

Huh
(۰۹ شهریور ۱۳۹۲، ۱۱:۲۳ ب.ظ)KalKalForum نوشته:  حذف شدن دکمه ها خاص و جدیدی که در این نسخه نیستند!
حذف شدن اعداد فارسی در نویسه ویژه
حذف شدن گزینه شکلک های بیشتر در دکمه شکلک های ادیتور
نیامدن پیام ذخیره خودکار متن ، در زیر ادیتور ! بهتر بود به شیوه اولیه باشه
یک آموزش برای اضافه کردن دکمه جدید میدید؟ باید به شیوه گذاشته دکمه هارو اضافه کنیم؟ دقیقا نقش این امکان اضافه شده در قسمت انجمن و ارسالات چیه؟
استایل قبلی زیباتر بود فکر کنم! کاش انتخاب استایل هم میذاشتید ، منظور بکگراندش هست

نمیدونم چرا هرچی نسخه ها بالاتر میرند امکانات رو حذف میکنید؟ ب نظر بنده باشند بهتره
همین که مشکلات همین ادیتور فعلی رفع شند کافیست.

باز مرسی خداقوت تا اینجا جز موارد بالا مشکل مشاهده نکردیم !

البته هنوز مشکلاتی دارند.
طبق نظر سنجی ای که با چند نفر انجام شد بیشتر از این قالب خیلی خوششون اومد و میگن خیلی قشنگه! :|
همون طور که گفته شده این نسخه بعد از تکمیل کامل براش پلاگین نوشته میشه و امکاناتی که به نظر اضافی می‌اومدن حذف شدن تا به صورت پلاگین ارائه بشن.
شما میتونید بک گراندش رو در تنظیمات تغییر بدید.Wink

یعنی تا موقعی که نسخه نهایی نیاد نمیتونیم دکمه اضافه کنیم؟!!!

Huh
(۰۹ شهریور ۱۳۹۲، ۱۱:۴۴ ب.ظ)KalKalForum نوشته:  یعنی تا موقعی که نسخه نهایی نیاد نمیتونیم دکمه اضافه کنیم؟!!!
توی این نسخه فقط میتونید از دکمه های موجود استفاده کنید و برخی دکمه ها که وجود داره ولی به ادیتور اضافه نشده رو اضافه کنید ولی نمیتونید از خودتون دکمه اضافه کنید.

کاش اینو ذکر میکردید که امکان اضافه کردن دکمه نیست  لااقل سر نسخه قبل بمونیم !
چون بیش از 15 دکمه مورد نیاز نصب داشتیم بروی ادیتور.
----------------------------------------
حداقل یک بزرگواری کنید یکم بیشتر بروی نسخه جدید وقت بذارید تا زودتر ارائه بشه.

Huh
صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • ...
  • 87