مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • ...
  • 87
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 18 رای - 3.89 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیشرفته ترین ادیتور برای mybb

پیشرفته ترین ادیتور برای MyBB
فونت نمیشه اضافه کرد بهش؟Sad
(۲۱ مرداد ۱۳۹۲، ۰۲:۲۷ ب.ظ)Mybb Coding نوشته:  فونت نمیشه اضافه کرد بهش؟Sad
۱- لطفا آدرس وبسایتتون رو برای پشتیبانی قرار بدید.
۲- داره توی تنظیماتش توضیح هم داده شده توی این تاپیک.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
جدیدترین پیشنهاد بنده واسه ادیتور:

افزودن دکمه تنظیم حاشیه خط یا همون line-height به ادیتور میتونه قدرت ویرایش کاربران رو افزایش بده و ادیتور رو کارآمدتر بکنه.
(۲۱ مرداد ۱۳۹۲، ۱۱:۲۵ ب.ظ)Big Goal نوشته:  جدیدترین پیشنهاد بنده واسه ادیتور:

افزودن دکمه تنظیم حاشیه خط یا همون line-height به ادیتور میتونه قدرت ویرایش کاربران رو افزایش بده و ادیتور رو کارآمدتر بکنه.

دوست گل فعلا این مشکلات گزارش شده و مهم هرچه سریعتر رفع بشن! این امکانات جدید پیش کش!
این مشکل " پیامی وارد نشده است" خیلی رو مخه خواهشا نسخه ازمایشی 2 چیزی ارائه بدید!

Huh
(۲۲ مرداد ۱۳۹۲، ۰۱:۴۵ ق.ظ)KalKalForum نوشته:  
(۲۱ مرداد ۱۳۹۲، ۱۱:۲۵ ب.ظ)Big Goal نوشته:  جدیدترین پیشنهاد بنده واسه ادیتور:

دوست گل فعلا این مشکلات گزارش شده و مهم هرچه سریعتر رفع بشن! این امکانات جدید پیش کش!
این مشکل " پیامی وارد نشده است" خیلی رو مخه خواهشا نسخه ازمایشی 2 چیزی ارائه بدید!

بررسی شد. مشکلی در مورد خطای پیامی وارد نشده نداره!

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

مشکل همیشه نیست بعضی مواقع رخ میده + کاربران ما مدام از زمانی که به نسخه ازمایشی ارتقا دادیم گزارش میکنند این مشکل رو که نمیتونن پستی ارسال کنند یا موضوعی ایجاد کنند ، کش مرورگر رو حذف کردن با چند مرورگر مختلف چک کردن مشکل همیشه نبوده ... ماهم هیچ تغییری ندادیم و چیز خاصی نصب نکردیم.
همین الان ادیتور پشتیبانی برای ما لود نشد ! سایت خودمونم چک کردیم به سختی لود شد... الان فکر کنم علت صفحه خالی اومدن ادیتور همان ادرس سایت دیگری هست که در ادیتور لود میشه! بهتر برش دارید اون ادرس رو تا کاملا اختصاصی باشه و بدون نیاز به سایت و... دیگر بالا بیاد! قبلا یه توضیحی درمورد کارایی اون سایت گفته بودید که اصلا در ایران مورد نیاز نیست !

فایل‌های پیوست
تصاویر بندانگشتی

Huh
من یک پیشنهاد دیگه دارم ، اول شما دکمه های مهمتر را در ادیتور قرار بدهید و سپس مانند ادیتور وردپرس یک دکمه مثل همین دکمه بستن نوار ابزار بزارین روی ادیتور که بقیه دکمه های اضافی را نمایش بدهد . این جوری شاید ادیتور لودش سریعتر بشه .

والا من طبق آموزش پیش رفتم یه بار خواستم یه دکمه بهش اضافه کنم نشد، هرکاری کردم دکمه هه نیومد، بعد خواستم جایگزینش کنم با یکی از دکمه های خودش اونم رفت، نمیدونستم باید چی کارش کنم
مشکل از کار من بوده یا از ادیتور؟
نمیشه تو تنظیماتش کاری کرد که بشه از طریق همون تنظیمات بهش دکمه اضافه کرد؟

تصویر: http://pixland.ir/forum/images/pix-pro/logo.png
تصویر: http://pixland.ir/forum/images/saeed/pix-banner.gif
(۲۲ مرداد ۱۳۹۲، ۱۱:۳۱ ب.ظ)Saeed_t نوشته:  والا من طبق آموزش پیش رفتم یه بار خواستم یه دکمه بهش اضافه کنم نشد، هرکاری کردم دکمه هه نیومد، بعد خواستم جایگزینش کنم با یکی از دکمه های خودش اونم رفت، نمیدونستم باید چی کارش کنم
مشکل از کار من بوده یا از ادیتور؟
نمیشه تو تنظیماتش کاری کرد که بشه از طریق همون تنظیمات بهش دکمه اضافه کرد؟

روش شما اشتباه بوده.
لطفا تا نسخه بعدی صبر کنید.

(۲۱ مرداد ۱۳۹۲، ۰۱:۳۴ ب.ظ)Tofighi نوشته:  
(۲۱ مرداد ۱۳۹۲، ۰۱:۰۴ ب.ظ)Friga نوشته:  فقط یه مشکلی هست
این نسخه جدید رو نصب کردم منتها
اولش ایراد میداد
دیدم گزینه ذخیره فعال رو یبله هست که off کردم درست شد
الان وقتی موضوعی رو باز میکنیم گاهی ادیتور توی پاسخ سریع قابل کلیک هست گاهی اصلا نمیشه روش کلیک کرد
همه منو هاش غیر فعاله باید کمی وایسی تا فعال بشه
مشکل از چیه؟

و مشکل دیگه هم که هستش اینه که وقتی میخوای تو امضا روی 2تا عکس لینک جداگانه بزاری نمیشه
اصلا نمیشه عکس رو انتخاب کرد

مورد اول چون قسمت تبدیل BBCode به Html اش به صورت Ajax هست باید کمی منتظر باشید تا تبدیل کنه (بستگی به سرعت اینترنتتون داره)
مورد دوم فقط توی امضا هست؟

بله فعلا که تو امضا به این مشکل برخوردم

صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • ...