مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • ...
  • 87
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 18 رای - 3.89 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیشرفته ترین ادیتور برای mybb

پیشرفته ترین ادیتور برای MyBB
ممنون. بسیار عالیستتصویر: images/smilies/rolleyes.gif

مای کد رو غیرفعال کردم، ولی اندازه ها به هم ریخت(کش رو هم پاک کردم). همینجا هم فکرکنم همینطور شده

باز فعالش کردم درست شد.

سه تا پیشنهاد برای نسخه بعدی دارم:تصویر: images/smilies/blush.gif

1. بتونه جدولها رو کپی کنه و خودشم اگر گزینه جدول داشته باشه که دیگه بهتر

2. همونجوری که متن رو در ادیتور پیست میکنه، همونطوری هم پس از ارسال نشونش بده. اگر این شدنی بشه، واقعا بی نظیره

3. برخی متنها که کپی و پیست می کنیم، شامل چندین لینک درون متن هستند. اگر بشه با گزینش همه و زدن یک دکمه، تمامی لینکها رو حذف کرد، خیلی خوب میشه. الان یکی یکی میشه حذف کرد، ولی یه جا نه

از زحماتتون سپاسگزاری ویژه دارم
(۲۸ دى ۱۳۹۱، ۰۶:۳۳ ق.ظ)'mohsenazizi' نوشته:  ممنون. بسیار عالیستتصویر: images/smilies/rolleyes.gif

مای کد رو غیرفعال کردم، ولی اندازه ها به هم ریخت(کش رو هم پاک کردم). همینجا هم فکرکنم همینطور شده

باز فعالش کردم درست شد.

سه تا پیشنهاد برای نسخه بعدی دارم:تصویر: images/smilies/blush.gif

1. بتونه جدولها رو کپی کنه و خودشم اگر گزینه جدول داشته باشه که دیگه بهتر

2. همونجوری که متن رو در ادیتور پیست میکنه، همونطوری هم پس از ارسال نشونش بده. اگر این شدنی بشه، واقعا بی نظیره

3. برخی متنها که کپی و پیست می کنیم، شامل چندین لینک درون متن هستند. اگر بشه با گزینش همه و زدن یک دکمه، تمامی لینکها رو حذف کرد، خیلی خوب میشه. الان یکی یکی میشه حذف کرد، ولی یه جا نه

از زحماتتون سپاسگزاری ویژه دارم

مای کدی که ساختید بیان منظمش رو این وارد کنید:
کد:
[size=([0-9\+\-]+?)\](.*?)\[/size\]
1- سعی میکنیم امکان ساخت جدول رو هم اضافه کنیم.
2- منظورتون رو متوجه نشدم.
3- از گزینه برداشتن پیوند استفاده کنید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
ممنون. بیان منظم جدید رو که گذاشتم، کلا خطا میده و متن رو نشون نمیده. مای کد قبلی خوب کار میکنه

برداشتن پیوند، وقتی که گزینش همه رو میزنیم، مخصوصا وقتی لینکها به تصویر باشن، فعال نمیشه

ممنون بابت جدول

منظورم از شماره دو رو هم با تصویر نشون میدم. مثلا فرض کنید متن زیر رو کپی و پیست می کنیم.

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=233157

تصویر اول پیوست، متن رو به درستی و بدون هیچ مشکلی پیست میکنه و در ویرایشگر جا میده. اما پس از زدن دکمه ارسال، تصویر دوم ظاهر میشه که تفاوتهایی با تصویر اول داره(پیست از ورد و چسباندن، هردواینگونه عمل میکنند. اگر هم به عنوان متن ساده پیست کنیم، رنگ و بولد و ... رو خب نشون نمیده). مثلا فاصله بین پاراگرافها رو قرار نمیده. یا برخی جاها که متن بولد هست، کد B/ رو در متن میندازه که جالب نیست و ... که در تصویر نشون میدم.

فایل‌های پیوست
تصاویر بندانگشتی

(۲۸ دى ۱۳۹۱، ۱۲:۵۶ ب.ظ)mohsenazizi نوشته:  ممنون. بیان منظم جدید رو که گذاشتم، کلا خطا میده و متن رو نشون نمیده. مای کد قبلی خوب کار میکنه

برداشتن پیوند، وقتی که گزینش همه رو میزنیم، مخصوصا وقتی لینکها به تصویر باشن، فعال نمیشه

ممنون بابت جدول

منظورم از شماره دو رو هم با تصویر نشون میدم. مثلا فرض کنید متن زیر رو کپی و پیست می کنیم.

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=233157

تصویر اول پیوست، متن رو به درستی و بدون هیچ مشکلی پیست میکنه و در ویرایشگر جا میده. اما پس از زدن دکمه ارسال، تصویر دوم ظاهر میشه که تفاوتهایی با تصویر اول داره(پیست از ورد و چسباندن، هردواینگونه عمل میکنند. اگر هم به عنوان متن ساده پیست کنیم، رنگ و بولد و ... رو خب نشون نمیده). مثلا فاصله بین پاراگرافها رو قرار نمیده. یا برخی جاها که متن بولد هست، کد B/ رو در متن میندازه که جالب نیست و ... که در تصویر نشون میدم.
قبلا هم گفته شد..
از گزینه چسبادن از Word استفاده کنید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

ولی کدهای بولد همچنان باقی میمونند.

همچنین اگر متنی هم حاوی مطلب فارسی و هم انگلیسی باشه، پس از ارسال، هیچ چیز نشون نمیده.
دوست عزیز می تونی فونتهای کاربردی که تو وورد داریم رو هم بهش اضافه کنین؟؟؟؟فونتهاش خیلی محدود هست
مثلا تیتر و بی زر و از اینا اینجوری دیگه عالی میشه .همچنین اگه جدول هم بهش اضافه بشه
(۲۸ دى ۱۳۹۱، ۰۴:۴۶ ب.ظ)love marsh نوشته:  دوست عزیز می تونی فونتهای کاربردی که تو وورد داریم رو هم بهش اضافه کنین؟؟؟؟فونتهاش خیلی محدود هست
مثلا تیتر و بی زر و از اینا اینجوری دیگه عالی میشه .همچنین اگه جدول هم بهش اضافه بشه

توی تنظیمات تنظیمی برای فونت ها تعبیه شده!

(۲۸ دى ۱۳۹۱، ۰۲:۲۲ ب.ظ)mohsenazizi نوشته:  ولی کدهای بولد همچنان باقی میمونند.

همچنین اگر متنی هم حاوی مطلب فارسی و هم انگلیسی باشه، پس از ارسال، هیچ چیز نشون نمیده.

مشکل حل میشه ان شاء الله در نسخه بعدی...
 مشکل دوم بررسی کردم مشکلی نداشتـــ

دادا من امروز این ادیتور رو نصب کردم.یه ایراد کوچیک هستش
اونم اینه که وقتی روی لیست شکلکها داخل خندانک رو میزنی یه پنجره که باز میکنه اونجا شکلکها کار نمیکنن..ثابت هستن..
یکی دیگه هم اینکه موقعی که یه موضوع را باز میکنم واسه من تو پاسخ سریع یکم طول میکشه تا سریع لود بشه
مشکل دیگه ای هم که داره وقتی یه مطلبی رو کپی میکنی میخوای توی باکس پیست کنی گزینه راست کلیک رو نمیاره که بشه پیست رو از اونجا زد.
فقط با ctrl + v میشه پیست کرد
توفیقی جان من اینو چیکار کنم.لطفا جواب بده..
مهم تر از هر چیزی تا یه موضوعی رو باز میکنی طول میکشه تا لود بشه و ادیتور رو بالا بیاره
و اینکه بعضی وقتا ماوس روی ادیتور کار نمیکنه و باید یه بار رفرش کنی تا درست شه

لطفا راهنمایی کنین
صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • ...