مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • ...
  • 87
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 18 رای - 3.89 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیشرفته ترین ادیتور برای mybb

پیشرفته ترین ادیتور برای MyBB
من آپلود کردم هیچی نمیاد بجا ادیتور...خالیه جاشDodgy
(۰۷ مرداد ۱۳۹۲، ۱۱:۴۶ ق.ظ)hamidkag نوشته:  من آپلود کردم هیچی نمیاد بجا ادیتور...خالیه جاشDodgy

مورد اول همون طور که گفته شد نسخه‌ی آزمایشی پشتیبانی نمیشه!Smile
مورد دوم کش مرورگرت رو پاک کنی حل میشه.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
نقل قول:(19 بهمن 1391 06:21 ب.ظ)Tofighi  
برای افزودن ادیتور به قسمت های دیگر ابتدا فایل پلاگین رو به شکل زیر ویرایش کنید:
کد زیر رو بیابید:
کد:
$plugins->add_hook("parse_message", "mybbirckeditor_parser");

و به کد زیر تبدیل کنید:
کد:
$plugins->add_hook("pre_output_page", "mybbirckeditorglobaltag");

و کد زیر رو بیابید:
کد:
?>

و به کد زیر تبدیل کنید:
کد:
function mybbirckeditorglobaltag($page) {
while (preg_match('/<mybbirckeditor>.*?<\/[\s]*mybbirckeditor>/s', $page, $function))
{
$page = preg_replace('/<mybbirckeditor>.*?<\/[\s]*mybbirckeditor>/s', mybbirckeditor_inserteditor(str_replace(array('<mybbirckeditor>','</mybbirckeditor>'),array('',''),$function[0])), $page);
}
return $page;
}

?>

حالا در صورتی که از این کد استفاده بشه ادیتور به textarea ای با آی دی message اضافه میشه:
کد:
<mybbirckeditor>message</mybbirckeditor>

و برای افزودن به پلاگین پیام پروفایل در مسیر قالب ها و پوسته ها در قالب ها در قالب همگانی در
قالب profile_comments_form_edit در آخرش کد زیر رو اضافه کنید:
کد:
<mybbirckeditor>editmessage</mybbirckeditor>

و در آخر قالب profile_comments_form کد زیر رو اضافه کنید:
کد:

من اینکارو انجام ولی سایت دیگه باز نشداین ارورو می ده
 Fatal error: Cannot redeclare mybbirckeditorglobaltag() (previously declared in G:\Program Files\wamp\www\forum\inc\plugins\mybbirckeditor.php:885) in G:\Program Files\wamp\www\forum\inc\plugins\mybbirckeditor.php on line 1128
سایتم رو لوکال هاسته

(۰۷ مرداد ۱۳۹۲، ۰۲:۲۰ ب.ظ)siamaksalimi نوشته:  
نقل قول:(19 بهمن 1391 06:21 ب.ظ)Tofighi  
برای افزودن ادیتور به قسمت های دیگر ابتدا فایل پلاگین رو به شکل زیر ویرایش کنید:
کد زیر رو بیابید:
کد:

و به کد زیر تبدیل کنید:
کد:
$plugins->add_hook("pre_output_page", "mybbirckeditorglobaltag");

و کد زیر رو بیابید:
کد:
?>

و به کد زیر تبدیل کنید:
کد:
function mybbirckeditorglobaltag($page) {
while (preg_match('/<mybbirckeditor>.*?<\/[\s]*mybbirckeditor>/s', $page, $function))
{
$page = preg_replace('/<mybbirckeditor>.*?<\/[\s]*mybbirckeditor>/s', mybbirckeditor_inserteditor(str_replace(array('<mybbirckeditor>','</mybbirckeditor>'),array('',''),$function[0])), $page);
}
return $page;
}

?>

حالا در صورتی که از این کد استفاده بشه ادیتور به textarea ای با آی دی message اضافه میشه:
کد:

و برای افزودن به پلاگین پیام پروفایل در مسیر قالب ها و پوسته ها در قالب ها در قالب همگانی در
قالب profile_comments_form_edit در آخرش کد زیر رو اضافه کنید:
کد:
<mybbirckeditor>editmessage</mybbirckeditor>

و در آخر قالب profile_comments_form کد زیر رو اضافه کنید:
کد:

من اینکارو انجام ولی سایت دیگه باز نشداین ارورو می ده
 Fatal error: Cannot redeclare mybbirckeditorglobaltag() (previously declared in G:\Program Files\wamp\www\forum\inc\plugins\mybbirckeditor.php:885) in G:\Program Files\wamp\www\forum\inc\plugins\mybbirckeditor.php on line 1128
سایتم رو لوکال هاسته
اگه بررسی کنید می بینید این برای نسخه‌های قبلی ادیتور گفته شده!
نیاز به تغییری در فایل پلاگین نیست.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

آقا نمیشه این قابلیت کوچک کردن عکس رو بذارید نسخه ی آزمایشی رو بدید؟ به خدا خعلی نیازهConfused

تصویر: http://pixland.ir/forum/images/pix-pro/logo.png
تصویر: http://pixland.ir/forum/images/saeed/pix-banner.gif
سلام.کسی نیست این ادیتور رو به صورت کامل درست کرده باشه؟؟؟؟؟من این ادیتور رو توی انجمنم نصب کردم ولی با کپی پیست مشکل داره.چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟
وقت نکردم هر 49 صفحه مربوط به این پست رو بخونم ببینم مشکلش حل شده یا نه.اگه کسی مشکل کپی پیست رو حل کرده بهم خبر بده تا اینو جایگزین کنم.

آدرس انجمنم :   bigforum.ir
من کد رو به قالب profile_comments_form_edit و profile_comments_form اضافه کردم ولی وقتی روی افزودن پیام کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افته
(۰۷ مرداد ۱۳۹۲، ۰۶:۵۵ ب.ظ)bignet نوشته:  سلام.کسی نیست این ادیتور رو به صورت کامل درست کرده باشه؟؟؟؟؟من این ادیتور رو توی انجمنم نصب کردم ولی با کپی پیست مشکل داره.چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟
وقت نکردم هر 49 صفحه مربوط به این پست رو بخونم ببینم مشکلش حل شده یا نه.اگه کسی مشکل کپی پیست رو حل کرده بهم خبر بده تا اینو جایگزین کنم.

آدرس انجمنم :   bigforum.ir

این ادیتور با کپی و پیست مشکلی نداره و برای کپی و پیست به صورت کامل و بدون مشکل از گزینه‌ی چسباندن از ورد استفاده کنید.

ادیتور خوبیه ولی وقتی با گوشی آندروید وصل میشی ادیتور رو نشون نمیده Dodgy
با سلام
علاوه بر مشکلات گزارش شده صفحه قبل ، پیشنهاداتی برای ورژن جدید داشتیم.

اینکه تنظیماتی به ادیتور اضافه بشه ، قابله تعیین باشه مثلا در خصوصی کاربر ادیتور mini ظاهر بشه... یا در هر قسمتی خواستیم mini یا اصلی ظاهر بشه بدون اینکه کد در ویرایش قالب اضافه یا کم کنیم!

پیشنهاد دوم اضافه شدن ادیتور به ویرایش سریعHeart

Huh
صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • ...