مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • ...
  • 87
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 18 رای - 3.89 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیشرفته ترین ادیتور برای mybb

پیشرفته ترین ادیتور برای MyBB
غیر فعال کردم درست شد ... راهی نداره پیام خصوصی بصورت آجاکس هم بشه باهاش هماهنگ کرد که این کد ها نمایش داده نشن ؟
(۰۱ مرداد ۱۳۹۲، ۰۸:۰۴ ب.ظ)reza-ss نوشته:  غیر فعال کردم درست شد ... راهی نداره پیام خصوصی بصورت آجاکس هم بشه باهاش هماهنگ کرد که این کد ها نمایش داده نشن ؟
منتظر بمونید تا نسخه‌ی بعدی!

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
اگه میشه این کارا رو هم تو نسخه ی بعد بکنید:
بشه به جدولی که ایجاد کردیم سطر یا ستون اضافه یا من کنیم
امکان اضافه کردن متن پنهان با خودش باشه
امکان اضافه کردن متن متحرک (از راست بیاد بره چپ یا برعکس)
امکان ایجاد تایمر معکوس

میشه عایا؟؟؟

تصویر: http://pixland.ir/forum/images/pix-pro/logo.png
تصویر: http://pixland.ir/forum/images/saeed/pix-banner.gif
این امکانات و دکمه های اشاره شده اضافه کردنش سادست.

مهمترین مشکلش این هاست فعلا.
  1. لود یک سایت دیگر در ادیتور
  2. قرار دادن تصویر جای کد شکلک ، مخصوصا رفع مشکل شکلک خود ادیتور
  3. کلیک راست نشدن در تمامی قسمت کادر ادیتور
  4. رفع مشکل تبدیل از حالت منبع به حالت اصلی برخی کد ها "ظاهرا با بری از کد ها و نقل قول ها مشکل داره که باعث لود نشدن ادیتور میشه"
همینطور ما کلی دکمه به ادیتور اضافه کردیم! امیدوارم تغییرات انچنان بزرگی صورت نگیره تا با یه کپی پست ساده بتونیم در ورژن جدید هم قرار بدیم کد هارو!

Huh
سلام
من پلاگین پیام خصوصی ایجکس ندارم اما این کدها میاد پایین

myWindow.focus(); } function autosaverefresh() { Cookie.set('mybbirckeditormessage', CKEDITOR.instances.message.getData()); //alert(CKEDITOR.instances.message.getData()); $('autosave').style.display = 'none'; $('autosave').innerHTML = ''; setTimeout(function(){ if(Cookie.get('mybbirckeditormessage')) { $('autosave').style.display = 'block'; $('autosave').innerHTML = 'متن به صورت خودکار ذخیره شد (بازگردانی متن - پیش‌نمایش متن - حذف متن)'; } },500); setTimeout(function() {autosaverefresh()}, 25000); } function autosave() { setautosave(); setTimeout(function() {autosaverefresh()}, 25000); } function removeautosave() { Cookie.set('mybbirckeditormessage', ''); $('autosave').style.display = 'none'; $('autosave').innerHTML = ''; } if ((Cookie.get('mybbirckeditormessage')) && Cookie.get('mybbirckeditormessage') != CKEDITOR.instances.message.getData(1)) { $('autosave').style.display = 'block'; $('autosave').innerHTML = 'یک ذخیره‌ی خودکار یافت شد. (بازگردانی متن - پیش‌نمایش متن - حذف متن)'; } else { autosaverefresh(); }

(۰۳ مرداد ۱۳۹۲، ۰۸:۳۸ ب.ظ)wildbuzz نوشته:  سلام
من پلاگین پیام خصوصی ایجکس ندارم اما این کدها میاد پایین

myWindow.focus(); } function autosaverefresh() { Cookie.set('mybbirckeditormessage', CKEDITOR.instances.message.getData()); //alert(CKEDITOR.instances.message.getData()); $('autosave').style.display = 'none'; $('autosave').innerHTML = ''; setTimeout(function(){ if(Cookie.get('mybbirckeditormessage')) { $('autosave').style.display = 'block'; $('autosave').innerHTML = 'متن به صورت خودکار ذخیره شد (بازگردانی متن - پیش‌نمایش متن - حذف متن)'; } },500); setTimeout(function() {autosaverefresh()}, 25000); } function autosave() { setautosave(); setTimeout(function() {autosaverefresh()}, 25000); } function removeautosave() { Cookie.set('mybbirckeditormessage', ''); $('autosave').style.display = 'none'; $('autosave').innerHTML = ''; } if ((Cookie.get('mybbirckeditormessage')) && Cookie.get('mybbirckeditormessage') != CKEDITOR.instances.message.getData(1)) { $('autosave').style.display = 'block'; $('autosave').innerHTML = 'یک ذخیره‌ی خودکار یافت شد. (بازگردانی متن - پیش‌نمایش متن - حذف متن)'; } else { autosaverefresh(); }

بررسی کنید احتمالا با یکی از پلاگین هاتون مشکل داره.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

ببخشید پیشنهادات ما بالا رفتهتصویر: images/smilies/smile.gif

اگر امکان داره دکمه خط کشیدن زیر متن + رنگ پس زمینه برای متن همه به صورت پیشفرض در ادریتو باشه
یعنی به این صورت که مثه bold و بقیه کلیک کردیم یه کادر باز نشه تا متن رو وارد کنیم! در همین ادیتور متن رو نوشتیم اعمال بشند. رنگ پس زمینه خیلی مهمه اما اگر همون لحظه اعمال بشه و در ادیتور قرار بگیره عالی میشه.تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif یعنی مشکلات ذکر شده بالا حل شه با اینا اضافه بشن دیگه بی شک پیشرفته ترین و بهترین ادیتور مای بی بیه! دیگه میشه اطمینان خاطر کرد کسی بخاطر ادیتور نمیره vb!

Huh
(۰۴ مرداد ۱۳۹۲، ۱۲:۱۲ ب.ظ)KalKalForum نوشته:  ببخشید پیشنهادات ما بالا رفتهتصویر: images/smilies/smile.gif

اگر امکان داره دکمه خط کشیدن زیر متن + رنگ پس زمینه برای متن همه به صورت پیشفرض در ادریتو باشه
یعنی به این صورت که مثه bold و بقیه کلیک کردیم یه کادر باز نشه تا متن رو وارد کنیم! در همین ادیتور متن رو نوشتیم اعمال بشند. رنگ پس زمینه خیلی مهمه اما اگر همون لحظه اعمال بشه و در ادیتور قرار بگیره عالی میشه.تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif یعنی مشکلات ذکر شده بالا حل شه با اینا اضافه بشن دیگه بی شک پیشرفته ترین و بهترین ادیتور مای بی بیه! دیگه میشه اطمینان خاطر کرد کسی بخاطر ادیتور نمیره vb!

این هم اضافه شده!تصویر: images/smilies/smile.gif

پس حسابی ترکوندین این ورژن جدیدو تصویر: images/smilies/smile.gif
این قابلیت هم میشه اضافه کرد مثلا در یاداشت پروفایل یا خصوصی انتخاب کنیم فقط رنگ متن و بولد کردن و اینا اضافه شه و سایر دکمه ها در ارسال موضوع فعال باشند.

Huh
(۰۴ مرداد ۱۳۹۲، ۱۲:۲۱ ب.ظ)KalKalForum نوشته:  پس حسابی ترکوندین این ورژن جدیدو تصویر: images/smilies/smile.gif
این قابلیت هم میشه اضافه کرد مثلا در یاداشت پروفایل یا خصوصی انتخاب کنیم فقط رنگ متن و بولد کردن و اینا اضافه شه و سایر دکمه ها در ارسال موضوع فعال باشند.

الآن هم این امکان وجود داره!
از کد 

کد:
<mybbirckeditor=mini>message</mybbirckeditor>

به جای کدهای توضیح داده شده در تاپیک استفاده کنید.

صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • ...