مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • ...
  • 87
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 18 رای - 3.89 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیشرفته ترین ادیتور برای mybb

پیشرفته ترین ادیتور برای MyBB
(۳۱ تير ۱۳۹۲، ۰۸:۳۳ ب.ظ)KalKalForum نوشته:  امیدوارم این مشکل شکلک ها رفع بشه مشکل کوچکی نیست
الان یکی از کاربران ما این رو میذاره

کد:
:))

کلا یه تصویر میاره! تصویری که آپلود نیست ... یعنی این علامت بالا در ادیتور یه شکلکی تعریف شده که تصویرش موجود نیست .
  1. همین مشکل بالا و کد شدن شکلک ها به جای ادرس تصویر
  2. مشکل کلیک راست در کله کادر ادیتور
  3. مشکل برداشتن لینک سایت دیگر برای لود شدن که باعث افت سرعت ادیتور شده.
امیدوارم هرچه سریعتر رف بشند این مشکلات ، اینطور که معلومه قرار نسخه کامل بعد ماه رمضان بیاد.
امیدوارم یه نسخه مثه 2.1 برای رفع همین مشکلات ارائه بشه.
================================================
یک مشکل جدید دیگر اینه در ویرایش کاربر در کنترل پنل ناظیم ، ادیتور لود نمیشه و دکمه هاش قابله استفاده نیستند... برای ویرایش بعضی از امضاء ها به این صورته
خواهش میکنیم سریعتر ورژن جدید رو ارائه بدید اینکه شکلک هام به صورت کد باشند خیلی مهمه یا تنظیماتی داشته باشه انتخاب کنیم تصویر باشه یا کد!
اصلا دوست نداریم مجبوری غیرفعال کنیم ادیتور رو

نسخه‌ی بعدی تقریبا ساختار متفاوتی رو در پیش داره (ولی ساختار کاربریش تغییری نمی کنه) و تمام این مشکلاتی که شما دارید الآن میگید رو نداره!

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
یه سوال: قراره شخص خارجی ای بسازه یا کار خود شماست؟ شما ترجمه می کنید؟ بابا خیلی نیاز داریم به نسخه ی بعد این نسخه همش مشکله

تصویر: http://pixland.ir/forum/images/pix-pro/logo.png
تصویر: http://pixland.ir/forum/images/saeed/pix-banner.gif
(۰۱ مرداد ۱۳۹۲، ۱۱:۴۴ ق.ظ)Saeed_t نوشته:  یه سوال: قراره شخص خارجی ای بسازه یا کار خود شماست؟ شما ترجمه می کنید؟ بابا خیلی نیاز داریم به نسخه ی بعد این نسخه همش مشکله

نه.
ببینید نوشته نویسنده AliReza_Tofighi!
Smile

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

سپاس اقای توفیقی
پس در نسخه جدید شکلک ها به صورت کد هستند؟ یا تنظیمات داشته باشند انتخاب کنیم چگونه باشند!
ببخشید چندباره تاکیید میکنیم این مشکل کلیک راست + سرعت هم امیدوارم کامل رفع شند.یعنی هر جای کادر متن ادیتور کلیک کردیم گزینه paste بیاد + ادیتور برای لود شدن نیاز به هیچ سایتی نداشته باشه ، پ خ گفته بودید سایتی لود میشه مثلا hellow رو اشتباه بنویسیم میگه بهمون! به نظرم زیاد کاربردی نیست تو ایران و بهتره جهت کم نشدن سرعت برداشته بشه.

ماهم همینطور پیشنهاد میدیم ! رفع کردن مشکلات و... کار اسونی نیست ، پیشاپیش خداقوتتصویر: images/smilies/heart.gif
بی صبرانه منتظر نسخه جدید هستیم تا یک ادیتور کامل ببینیم ، امیدوارم بعد ارائه نسخه جدید در این صفحه کسی ارسال نداشته باشه!"یعنی ادیتور بی مشکل باشه.

Huh
تو رو خدا هرکاری تا الان کردید بدید پلاگین روBig Grin
داغونه نسخه ی 2، خیلی مشکل داره

البته با سپاس فراوان از شما برای ساختن این پلاگینتصویر: images/smilies/heart.gif

تصویر: http://pixland.ir/forum/images/pix-pro/logo.png
تصویر: http://pixland.ir/forum/images/saeed/pix-banner.gif
(۰۱ مرداد ۱۳۹۲، ۰۱:۴۸ ب.ظ)Saeed_t نوشته:  تو رو خدا هرکاری تا الان کردید بدید پلاگین روBig Grin

البته با سپاس فراوان از شما برای ساختن این پلاگینتصویر: images/smilies/heart.gif

عزیزدیگه انقدر بزرگش نکن ، یه چند مشکل ریز داره که با بزرگواری اقای توفیقی رفع شدند مشکل.
پ.ن: اقای توفیقی گفتید مشکلات اعلام شده همگی در نسخه جدید حل شدند! خب الان که حل شدند چه دلیلی داره نسخه جدید تا بعد از ماه مبارک رمضان ارائه بشه؟ امروز تا بعد ماه رمضان اتفاق خاصی قرار است بیوفته؟!

Huh
(۰۱ مرداد ۱۳۹۲، ۰۱:۵۶ ب.ظ)KalKalForum نوشته:  
(۰۱ مرداد ۱۳۹۲، ۰۱:۴۸ ب.ظ)Saeed_t نوشته:  تو رو خدا هرکاری تا الان کردید بدید پلاگین روBig Grin

عزیزدیگه انقدر بزرگش نکن ، یه چند مشکل ریز داره که با بزرگواری اقای توفیقی رفع شدند مشکل.
پ.ن: اقای توفیقی گفتید مشکلات اعلام شده همگی در نسخه جدید حل شدند! خب الان که حل شدند چه دلیلی داره نسخه جدید تا بعد از ماه مبارک رمضان ارائه بشه؟ امروز تا بعد ماه رمضان اتفاق خاصی قرار است بیوفته؟!
خوب عزیز دل ما همینجوری نمیتونیم نسخه بعدی رو بدیم بیرون.
اول اینکه باید کلی تستش کنیم که مشکلی نداشته باشه!
دوم اینکه در نسخه‌ی بعدی چیزایی تو سرمون هست بهش اضافه کنیم و تغییراتی توش بدیم که هنوز عملی نشده و وقت گیر هست.

دوستان پیشنهاد میکنم عجله نکنید که خوب مشکلاتش رفع بشه و یه نسخه تمیز اینشالله بیاد بیرون
تصویر: images/smilies/heart.gif
سلام من نصبش کردم فعالشم کردم فقط پایین ادیتور یه سری کد میاد و یک پنجره جدید که وقتی بستن پنجره رو میزنی میاد به سایت شما
این کد هایی که پایین ادیتور میاد :

myWindow.focus(); } function autosaverefresh() { Cookie.set('mybbirckeditormessage', CKEDITOR.instances.message.getData()); //alert(CKEDITOR.instances.message.getData()); $('autosave').style.display = 'none'; $('autosave').innerHTML = ''; setTimeout(function(){ if(Cookie.get('mybbirckeditormessage')) { $('autosave').style.display = 'block'; $('autosave').innerHTML = 'متن به صورت خودکار ذخیره شد (بازگردانی متن - پیش‌نمایش متن - حذف متن)'; } },500); setTimeout(function() {autosaverefresh()}, 25000); } function autosave() { setautosave(); setTimeout(function() {autosaverefresh()}, 25000); } function removeautosave() { Cookie.set('mybbirckeditormessage', ''); $('autosave').style.display = 'none'; $('autosave').innerHTML = ''; } if ((Cookie.get('mybbirckeditormessage')) && Cookie.get('mybbirckeditormessage') != CKEDITOR.instances.message.getData(1)) { $('autosave').style.display = 'block'; $('autosave').innerHTML = 'یک ذخیره‌ی خودکار یافت شد. (بازگردانی متن - پیش‌نمایش متن - حذف متن)'; } else { autosaverefresh(); }
پلاگین پیام خصوصی بصورت اجاکس اگه داری غیرفعال کن

بــی تو تنهــــــام
صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • ...