مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • ...
  • 87
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 18 رای - 3.89 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیشرفته ترین ادیتور برای mybb

پیشرفته ترین ادیتور برای MyBB
بی صبرانه منتظر نسخه جدید هستیم تصویر: images/smilies/heart.gif باز سپاس بایت زحماتتون ، یه زمان بگید ممکنه چه مدت دیگه عرضه بشه ممنون میشم.
اگر شد یکم بیشتر رو سرعتش کار شه تا لااقل اوناییم که سرعتشون کمه به مشکل نخورند.
یا تنظیماتی اضافه شه که ادیتور به صورت پیشفرض برای منبع باشه یا اصلی .
همینطور موقع ایجاد موضوع یا کلا هرجا این ادیتور باشه یه لینکی از سایت خاص لود میشه... فکر میکنم اون لینک مربوط به هرچی هست اگر اختصاصی در خود انجمن آپلود شده باشه سرعت رو بالاتر بیاره ، هرچند اطلاع نداریم اون لینک از چی هستش.

====================
همینطور پیشنهادات جدید
1- الان دکمه ویدئو داخله ادیتور هستش ، اگر گزینه آپارات هم بین یوتوب و... قرار بگیره عالی میشه
2- امکان اضافه کردن دکمه از تنظیمات بدون نیاز و ویرایش کد ها
3-یه مشکل داره هرجای ادیتور کلیک راست کنیم گزینه paste نمیاد ...حتما باید جایی که اخرین قسمت انتخاب شده باشد کلیک راست کرد... خوبه هرجای ادیتور کلیک راست کردن گزینه paste بیاد.
4-

Huh
(۳۰ تير ۱۳۹۲، ۰۲:۱۴ ب.ظ)KalKalForum نوشته:  بی صبرانه منتظر نسخه جدید هستیم تصویر: images/smilies/heart.gif باز سپاس بایت زحماتتون ، یه زمان بگید ممکنه چه مدت دیگه عرضه بشه ممنون میشم.
اگر شد یکم بیشتر رو سرعتش کار شه تا لااقل اوناییم که سرعتشون کمه به مشکل نخورند.
یا تنظیماتی اضافه شه که ادیتور به صورت پیشفرض برای منبع باشه یا اصلی .
همینطور موقع ایجاد موضوع یا کلا هرجا این ادیتور باشه یه لینکی از سایت خاص لود میشه... فکر میکنم اون لینک مربوط به هرچی هست اگر اختصاصی در خود انجمن آپلود شده باشه سرعت رو بالاتر بیاره ، هرچند اطلاع نداریم اون لینک از چی هستش.

====================
همینطور پیشنهادات جدید
1- الان دکمه ویدئو داخله ادیتور هستش ، اگر گزینه آپارات هم بین یوتوب و... قرار بگیره عالی میشه
2- امکان اضافه کردن دکمه از تنظیمات بدون نیاز و ویرایش کد ها
3-یه مشکل داره هرجای ادیتور کلیک راست کنیم گزینه paste نمیاد ...حتما باید جایی که اخرین قسمت انتخاب شده باشد کلیک راست کرد... خوبه هرجای ادیتور کلیک راست کردن گزینه paste بیاد.
4-
برای مورد سوم شما می تونید توی تنظیمات منوی راست کلیک سفارشی رو فعال کنید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
مورد سوم تنظیمات فعال شد اما باز مشکل پا برجاس و در کادر ادیتور هرجاییش کلیک راست کنیم انگار در یک جای معمولی کلیک راست کردیم!
همینطور به البوم پروفایل و... ادیتور رو اضافه کردیم اما
شکلک ها رو به این شکل

کد:
[img=18x18]images/smilies/1/22.gif[/img]

نمایش میده... امیدواریم هرچه سریعتر ورژن جدید ارائه بشه . فکر نمیکنم جز همین مشکلات کوچک مشکلاتی دیگری داشته باشد.

برای این شکلک ها الان راهی وجود نداره رفع کنیمش ؟ چون زمان ارائه ورژن جدید نا مشخصه

کلا هر قسمتی بروی شکلک ها کلیک میکنیم کد رو نمایش نمیده که اصولی و درستش اینه کد رو نمایش بده
امیدوارم این مشکل رفع بشه ، چون ممکنه یک سری از دوستان تصاویر رو در هاستشون آپلود نکرده باشن و کلا بخش شکلک ها ...

Huh
وقتی نسخه 2 رو فعال میکنم زیر ادیتور اینجوری میشه 

تصویر: http://axgig.com/images/84367923976413224613.png

وقتی ذخیره خودکار رو غیرفعال میکنم کدها از بین میرن

اگه پلاگین پیام خصوصی اجاکس فعاله غیر فعال کنید 

بــی تو تنهــــــام
خیر فعال نیست

نمیدونم چرا کسی نمیگه نسخه ی جدید این ادیتور کی میاد

تصویر: http://pixland.ir/forum/images/pix-pro/logo.png
تصویر: http://pixland.ir/forum/images/saeed/pix-banner.gif
(۳۱ تير ۱۳۹۲، ۱۲:۳۸ ب.ظ)alimasumi نوشته:  خیر فعال نیست
مشکل از یکی از پلاگین هاتون هست!تصویر: images/smilies/smile.gif

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

(۳۱ تير ۱۳۹۲، ۰۱:۰۷ ب.ظ)Saeed_t نوشته:  نمیدونم چرا کسی نمیگه نسخه ی جدید این ادیتور کی میاد
هنوز معلوم نیست! بعد از ماه رمضون!

امیدوارم این مشکل شکلک ها رفع بشه مشکل کوچکی نیست
الان یکی از کاربران ما این رو میذاره

کد:
:))

کلا یه تصویر میاره! تصویری که آپلود نیست ... یعنی این علامت بالا در ادیتور یه شکلکی تعریف شده که تصویرش موجود نیست .
  1. همین مشکل بالا و کد شدن شکلک ها به جای ادرس تصویر
  2. مشکل کلیک راست در کله کادر ادیتور
  3. مشکل برداشتن لینک سایت دیگر برای لود شدن که باعث افت سرعت ادیتور شده.
امیدوارم هرچه سریعتر رف بشند این مشکلات ، اینطور که معلومه قرار نسخه کامل بعد ماه رمضان بیاد.
امیدوارم یه نسخه مثه 2.1 برای رفع همین مشکلات ارائه بشه.
================================================
یک مشکل جدید دیگر اینه در ویرایش کاربر در کنترل پنل ناظیم ، ادیتور لود نمیشه و دکمه هاش قابله استفاده نیستند... برای ویرایش بعضی از امضاء ها به این صورته
خواهش میکنیم سریعتر ورژن جدید رو ارائه بدید اینکه شکلک هام به صورت کد باشند خیلی مهمه یا تنظیماتی داشته باشه انتخاب کنیم تصویر باشه یا کد!
اصلا دوست نداریم مجبوری غیرفعال کنیم ادیتور رو

Huh
صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • ...