مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • ...
  • 87
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 18 رای - 3.89 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیشرفته ترین ادیتور برای mybb

پیشرفته ترین ادیتور برای MyBB
نسخه‌ی ۲ ویرایشگر انتشار یافت.
برای بروزرسانی پلاگین را غیر فعال نموده فایل های جدید رو آپلود کنید، و پلاگین رو فعال کنید.
به همین سادگی پیشرفته‌ترین ویرایشگر مای بی بی رو برای انجمنتون نصب کنید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
سلام

اولین مشکل ورژن جدید

با فعال کردن قسمت ذخیره خودکار   ادیتور به مشکل بر میخره

فایل‌های پیوست
تصاویر بندانگشتی

نصب انواع اسکریپت ، نصب قالب و طراحی سایت با قیمت ارزان

برای تماس با من می توانید از این لینک استفاده کنید
 سایت پی 30 کد
انجمن پی 30 کد
کارت شارژ آسان و مستقیم

دکمه ذخیره متن باز هم عمل ارسال رو انجام میده ؟
من نصب کردم هیچ مشکلی نداره تصویر: images/smilies/biggrin.gif

مرسی آقای توفیقیتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

بــی تو تنهــــــام
(۰۴ تير ۱۳۹۲، ۰۱:۰۷ ب.ظ)santuri_tanha نوشته:  سلام

اولین مشکل ورژن جدید

با فعال کردن قسمت ذخیره خودکار   ادیتور به مشکل بر میخره

ادیتور هیچ مشکلی نداره،
پلاگین هایی نصب هستند که میان و کدهای ویرایشگر رو تغییر میدن! (مثل پیام خصوصی به صورت آجاکس)
(۰۴ تير ۱۳۹۲، ۰۱:۳۵ ب.ظ)-ufo- نوشته:  دکمه ذخیره متن باز هم عمل ارسال رو انجام میده ؟

بله.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
 یه سئوال اگه این پلاگین رو آپدیت کنم دکمه ها و تمی که به ویرایشگر اضاف کردم از بین میرن ؟ تصویر: images/smilies/lightbulb.gif

ممنون . از امکانات خوبی در ادیتور استفاده کردید اما همچنان اون امکانات و نقص هایی که قبلا به شما گفتیم هیچکدام اعمال نکردید !

(۱۱ خرداد ۱۳۹۲، ۰۲:۰۸ ق.ظ)sepna نوشته:  اگر لطف کنید و دکمه direction هم اضافه کنید به نسخه بعدی عالی میشه ! بعضی وقتها نیاز هست که عبارت یا متن انگلیسی بنویسیم و باید تغییر direction بدهیم .

کد:
\[direction=(.*?)\](.*?)\[/direction\]

کد:
<bdo dir=$1>$2</bdo>

رنگ پس زمینه متن هم اضافه کنید .
اگر امکانش هست  در نسخه های بعدی برای دکمه افزودن تصویر ویژگیهای زیر را اضافه کنید :
  • افزودن بخش تنظیمات عکس مانند ارتفاع و عرض width , height با پیام تنظیمات دلخواه
موضوع دیگر هم مربوط میشه به طرز قرار گرفتن متنها و تصاویر ! ما تصویر را در مرکز center قرار میدهیم و ارسال میکنیم . اگر بخواهیم مطلب را ویرایش کنیم متن ها یا تصاویری که در مرکز center قرار گرفته بودند خواص خود را از دست می دهند . یعنی کدهای زیر 
کد:
[align=center]متن در وسط صفحه[/align]

به کدهای زیر تبدیل می شوند .

کد:
متن در وسط صفحه

حتی اگر بر روی حالت منبع تغییر ادیتور بدهیم نیز همین مشکل بوجود می آید . و ما باید دوباره حالت قرار گرفتن تصاویر یا متن ها را ویرایش کنیم .

- همچنین قرار شد متن عبارتهای فارسی را مانند " همسانی در بزرگی و کوچکی نویسهها " تصحیح کنید .

- اگر جدولی رسم کنیم و به دلایلی بخواهیم آنرا حذف کنیم باید یا به منبع رجوع کنیم یا صفحه جدید را بزنیم تا جدول پاک شود .

سلام،مثل اینکه ذخیر خودکار پلاگین یکم مشکل داره،وقتی تو انجمن یک مطلب رو می نویسم مطلب بصورت خودکار ذخیره میشه اما بعد از ارسال مطلب بخش ذخیره خودکار باقی میمونه،یعنی وقتی بعد ارسال مطلب به صفحه ی دیگه ای میرم،در زیر ادیتور پیام "یک ذخیره‌ی خودکار یافت شد." باز دیده میشه.
کااااملا با سپنا موافقمتصویر: images/smilies/heart.gif
خدا خیرت بده این نقل قول رو درست کردی
ولی این ویرایشگر با قالب metro مشکل داره
تو قسمت پاسخ سریع میگه پیامی وارد نشده

تصویر: http://takdokhtar.ir/uploadcenter/uploads/1369499645861.gif
صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 37
  • 38
  • 39