مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • ...
  • 87
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 18 رای - 3.89 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیشرفته ترین ادیتور برای mybb

پیشرفته ترین ادیتور برای MyBB
ویرایشگر واقعا عالیه اما فقط نمی دونم چرا تو انجمن ما چندبار زیر هم تکرار میشه!
forum.ansnet.ir
(۰۲ خرداد ۱۳۹۲، ۰۷:۲۹ ب.ظ)kohansal نوشته:  ویرایشگر واقعا عالیه اما فقط نمی دونم چرا تو انجمن ما چندبار زیر هم تکرار میشه!
forum.ansnet.ir
ابتدا فارسی سازتون رو تغییر بدید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
نقل قول:ابتدا فارسی سازتون رو تغییر بدید.
به چی تغییر بدم؟
منظورتون به فارسی ساز این سایت؟
بسته فارسی ساز رو از سایت شما دریافت و نصب کردم
مشکل حل شد
ایراد از قالب انجمن بود عوض کردم حل شد
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ۰۳:۱۰ ب.ظ)'Tofighi' نوشته:  در صورتی که کاربران دوست دارند راست کلیک به حالت معمولی مرورگر ها برگرده فایل پلاگین inc/plugin/mybbirckeditor.php رو به شکل زیر ویرایش کنند:
کد زیر رو پیدا کنند:

کد:
removePlugins: '
و به کد زیر تبدیل کنند:

کد:
removePlugins: 'contextmenu,

یک مشکلی ایجاد میشه وقتی جدول رسم میکنیم و  میخواهیم اصلاح کنیم یا پاکش کنیم دیگه دکمه پاکسازی جدول نمیاد و با backspace یا دکمه delete هم جدول حذف نمیشه مگر اینکه بر روی قسمت منبع برویم و یا کلا برگه جدید بسازیم . در مورد بلوک کد هم همین طور هست .

موضوع دیگر هم مربوط میشه به طرز قرار گرفتن متنها و تصاویر ! ما تصویر را در مرکز center قرار میدهیم و ارسال میکنیم . اگر بخواهیم مطلب را ویرایش کنیم متن ها یا تصاویری که در مرکز center قرار گرفته بودند خواص خود را از دست می دهند . یعنی کدهای زیر
کد:
[align=center]متن در وسط صفحه[/align]

به کدهای زیر تبدیل می شوند .

کد:
متن در وسط صفحه

حتی اگر بر روی حالت منبع تغییر ادیتور بدهیم نیز همین مشکل بوجود می آید . و ما باید دوباره حالت قرار گرفتن تصاویر یا متن ها را ویرایش کنیم .

کلا ایراداتش بیشتر از خوبیهاش شده جدیدا
این ورژن جدید سریع باید اصلاح بشه
خیلی باگ دارهتصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: images/smilies/shy.gif
ما تازه کاریم چطوری باید نصب کرد ؟
(۰۳ خرداد ۱۳۹۲، ۰۷:۳۷ ب.ظ)'ghasminia' نوشته:  ما تازه کاریم چطوری باید نصب کرد ؟

ابتدا بسته رو دریافت کنید سپس اکسترکت کنید و محتویات را همراه با پوشه ها تو قسمتی که انجمنتون نصب هست آپلود کنید.بعد مسیر زیر رو دنبال کنید
کنترل پنل مدیریت انجمن -> پیکربندی - افزونه ها
بر روی نصب و فعال سازی کلیک کنید بعد از قسمت تنظیمات پیکربندی کنید
کنترل پنل مدیریت انجمن -> پیکربندی - تنظیمات
یعنی به همون صورت که زیپ شده برم تو هاست آپلود کنم ؟
(۰۳ خرداد ۱۳۹۲، ۰۷:۴۹ ب.ظ)'ghasminia' نوشته:  یعنی به همون صورت که زیپ شده برم تو هاست آپلود کنم ؟

هم می تونید به صورت زیپ آپ کنید و سپس آنزیپ هم اول رو سیستم خودتون آنزیپ کنید و بعد آپ
صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • ...
  • 87
  •