مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • ...
  • 87
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 18 رای - 3.89 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیشرفته ترین ادیتور برای mybb

پیشرفته ترین ادیتور برای MyBB
از نسخه جدید مرورگر ها استفاده میکنید ؟ (بهتره از آخرین نسخه ها استفاده کنید با برخی ورژن های قدیمیتر ارور هایی میده !)

آدرس سایت: در حال ساخت ...
یک پیشنهاد دیگه ای هم داشتم ، وقتی درون ادیتور روی منبع یعنی سورس کلیک میکنیم اگر بعضی از گزینه های ادیتور حالت فعال داشته باشند بهتر هست . مثل تراز طرفین متن

با تشکر عالیه
(۱۲ فروردین ۱۳۹۲، ۱۱:۱۹ ق.ظ)'sepna' نوشته:  
(۰۸ فروردین ۱۳۹۲، ۰۸:۳۵ ب.ظ)'king92' نوشته:  سلام
من این ادیتور رو نصب کردو ولی قسمت پاسخ سریع یکم بهم ریخته شد . عکسشو توی پیست براتون گذاشتم
اگه میشه راهنمایی کنید درستش کنم
ممنون

پلاگین رو غیر فعال کنید و بعدش قالب showthread_quickreply رو به نسخه اصلی بازگردانی کرده و سپس پلاگین رو فعال کنید.

در قالب ها و پوسته ها در قالب ها در قالب مورد استفاده در ShowThread Template
showthread_quickreply رو پیدا کنید در سمت چپش بر روی گزینه ها کلیک و بازگردانی به نسخه اصلی رو انتخاب کنید.

بازم نشد . خطا میده
پیامی وارد نشده است . لطفا یک پیام وارد کنید .

تمام 22 تا صفحه رو خواندم و همه کار کردم . با کروم هم همین مشکل رو داره . با ادیتور ساده هم همین مشکل رو داره . با موزیلا هم همین مشکل داره !

فقط وقتی روی دکمه ذخیره کلیک میکنیم مطلب ارسال میشه !  روی ارسال پاسخ همون خطا رو میده !

روی قالب دیفالت امتحان کردم مطلب ارسال شد باید قالب سایت را با قالب قبلی سازگار کنم تا این قسمت هم درست بشه !

آقا مشکل حل شد ! واسه دوستانی که  این مشکل رو دارند توضیح میدهم .
وارد کنترل پنل شوید و قالبها و پوسته ها را کلیک کنید و  در منوی سمت راست روی قالبها کلیک کرده و قالب دیفالت را یعنی Default Templates را کلیک کنید و از گزینه های موجود Show Thread Templates را انتخاب و کلیک کنید . سپس اولین گزینه یعنی Showthread را کلیک کنید و تمامی کدها را کپی کنید و این مراحل را برای قالب مورد نظر انجام دهید یعنی روی گزینه Showthread  قالب مورد نظر کلیک کنید و این  کدهایی را که کپی کرده بودید را paste کنید بجای کدهای قبلی و دکمه ذخیره را بزنید .

و همچنین این مراحل را برای قالب  showthread_quickreply  واقع در گروه Show Thread Templates انجام بدهید . 

قالب دیفالت را یعنی Default Templates را کلیک کنید و از گزینه های موجود Show Thread Templates را انتخاب و کلیک کنید . سپس  گزینه یعنی showthread_quickreply را کلیک کنید و تمامی کدها را کپی کنید و این مراحل را برای قالب مورد نظر انجام دهید یعنی روی گزینه showthread_quickreply  قالب مورد نظر کلیک کنید و این کدهایی را که کپی کرده بودید را paste کنید بجای کدهای قبلی و دکمه ذخیره را بزنید .

سلام کسی هست دسترسی بدم نصب کنه برام؟
نصب کردم براشتصویر: images/smilies/biggrin.gif

وقتی میخوام پیامی بنویسم اینو میگهتصویر: http://badalmarket.ir/forum/up/1365042640.png
(۱۴ فروردین ۱۳۹۲، ۰۱:۵۲ ب.ظ)life نوشته:  وقتی میخوام پیامی بنویسم اینو میگهتصویر: http://badalmarket.ir/forum/up/1365042640.png
عزیز دلم.
آدرس انجمنت رو قرار بده تا پشتیبانی بشیتصویر: images/smilies/angry.gif

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
چشم اقای نوفیقی بفرماییدتصویر: images/smilies/dodgy.gifتصویر: images/smilies/dodgy.gifحالا پشتیبانی میکنید؟
(۱۴ فروردین ۱۳۹۲، ۰۶:۰۰ ب.ظ)life نوشته:  چشم اقای نوفیقی بفرماییدتصویر: images/smilies/dodgy.gifتصویر: images/smilies/dodgy.gifحالا پشتیبانی میکنید؟

دسترسی بفرستید تا بررسی کنم.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • ...