مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • ...
  • 87
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 18 رای - 3.89 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیشرفته ترین ادیتور برای mybb

پیشرفته ترین ادیتور برای MyBB
ایشالا درست میشه . ولی به نظر من نمیتونه از کار بیوفته ! تو برنامه نویسی 99.99% همیشه یه راهی پیدا میشه ! بهتره دو سه بار بدون اینکه سایتی در مرورگرت باز کنی کش رو پاک کن و کمی صبر کن و دوباره همین کار رو
تکرار کن . یه بار سیستم رو ریستارت کن و دوباره نصب کن ایشالا درست میشه . نشد هم مشخص میشه که از کش نیست !

منم فردا نصب و تست می کنم اگه چیزی به نظرم رسید عرض میکنم خدمتتون که شما هم از این ادیتور خوب استفاده کنید .

آدرس سایت: در حال ساخت ...
این پلاگین بیشتر تو سایت های اختصاصی یا اموزشی که نتونن کپی کنن بهتره
آقای توفیقی عزیز ، در صورت امکان دکمه اسپویلر هم برای این ادیتور خوب اضافه کنید . فکر کنم برای خیلی از دوستان هم لازم باشه .

یا فقط دکمه رو بزارید که با زدنش متن مورد نظر رو بین کد:
[spoiler][/spoiler]
قرار بده . که خود کد رو هم از مای کد تعریف کنیم . ویا اینکه خود کد رو لطف کنید داخل ادیتور اضافه کنید .
من این مای کد رو تست کردم درسته:

عبارت منظم:
\[spoiler\](.*?)\[/spoiler\]

عبارت جایگزین:
<div style="padding: 3px; background-color: #fdbff5; border: 1px solid #000000; font-size: 1em; width: 99.50%;" ><div style="text-transform: uppercase; border-bottom: 1px solid #000000; margin-bottom: 3px; font-size: 0.8em; font-weight: bold; display: balock;"><span onClick="if (this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display != '') { this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display = ''; this.innerHTML = '<b>متن پنهان : </b><a href=\'#\' onClick=\'return false;\'>پنهان کردن</a>'; } else { this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display = 'none'; this.innerHTML = '<b>متن پنهان : </b><a href=\'#\' onClick=\'return false;\'>(جهت نمایش متن اینجا کلیک نمایید)</a>'; }" /><b>متن پنهان : </b><a href="#" onClick="return false;">(جهت نمایش متن اینجا کلیک نمایید)</a></span></div><div><div style="display: none;">$1</div></div></div>

با تشکر از شما بنده امروز عضو شدم و ادیتور شما رو نصب کردم
فقط پست زدم تشکر ویژه کنم از همه دوستانی که زحمت این ادیتور خوب رو کشیدن
به انجمن ما هم سری بزنید خوشحال می شویم:
forum.eslaamnet.com
و کد زیر رو بیابید:
کد:
?>

این کد کجا قرار داره اخر کدهای فایل پلاگین هست یا اولاشه؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱، ۱۲:۲۳ ق.ظ)Frustrated نوشته:  و کد زیر رو بیابید:
کد:
?>

این کد کجا قرار داره اخر کدهای فایل پلاگین هست یا اولاشه؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
آخرشه.
می تونید با استفاده از کنترل +‌F و نوشتن متن مورد نظر برای جستجو و زدن گزینه find جستجو کنید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
من درست کردم ولی سایت باز نشد
میشه فایل ویرایش شده و اماده رو بذارید ما استفاده کنیم
ممنون میشم
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱، ۱۲:۳۹ ق.ظ)Frustrated نوشته:  من درست کردم ولی سایت باز نشد
میشه فایل ویرایش شده و اماده رو بذارید ما استفاده کنیم
ممنون میشم
این کار رو با نرم افزار ندپد پلاس پلاس انجام بدید.
در نسخه بعدی این امکان فراهم خواهد شد.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
الان ادیتور درست شد و کامل میاد ولی نمیشه پیام ارسال کرد میگه متنی موجود نیست یا پیام کوتاه هست
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱، ۱۲:۴۶ ق.ظ)Frustrated نوشته:  الان ادیتور درست شد و کامل میاد ولی نمیشه پیام ارسال کرد میگه متنی موجود نیست یا پیام کوتاه هست
سلام..
این مشکل  رو معمولا در پاسخ سریع دارید!!؟
چک کنید ببینید ادیتور دیگه ای فعال هست... اگر هست غیر فعال کنید..
اگر نه ادیتور رو غیر فعال کنید و فایل thead.js رو دوباره آپلود کنید.. .
موفق باشید... .

صفحه‌ها (87):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • ...
  • 87