مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (10):
  • « قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 4.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پوسته چندرنگ و ریسپانسیو mybbpro

پوسته چندرنگ و ریسپانسیو MyBBPRo
مهندس چیکار کنم ایکون های ثبت نام مثل قالب همین انجمن گوشه بالا سمت راست اضافه  بشه؟

فایل‌های پیوست
تصاویر بندانگشتی

پاسخ
سلام خوبید ؟!
ببخشید یک سوال دارم این قالب از اون پوسته چند رنگه هاست که با یک کلیک رنگش عوض میشه ؟! یا چند رنگه نیست خودمون فقط می تونیم رنگ مثلا قرمز کنیم که همه استفاده کنن ؟!
چه جوریه بالاخره ؟!
من میخوام رنگشو عوض کنم ! انشاالله ان شاالله 
پاسخ
(۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۰۶:۵۳ ب.ظ)tasnim74 نوشته:  سلام خوبید ؟!
ببخشید یک سوال دارم این قالب از اون پوسته چند رنگه هاست که با یک کلیک رنگش عوض میشه ؟! یا چند رنگه نیست خودمون فقط می تونیم رنگ مثلا قرمز کنیم که همه استفاده کنن ؟!
چه جوریه بالاخره ؟!
سلام.
این قالب مثل پیش‌فرض مای بی‌بی هست و مدیر کل رنگ پیش‌فرض رو انتخاب میکنه و همه از اون رنگ استفاده میکنن.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
(۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۰۷:۰۲ ب.ظ)Tofighi نوشته:  
چه جوریه بالاخره ؟!

سلام.
این قالب مثل پیش‌فرض مای بی‌بی هست و مدیر کل رنگ پیش‌فرض رو انتخاب میکنه و همه از اون رنگ استفاده میکنن.

ایول داداش توفیقی تو نابغه ای !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Exclamation
داداش من بلد نیستم به صورت پیش فرض رنگ قالبو عوض کنم که کاربرا استفاده کنند !
بهم یاد میدی ؟!
پاسخ
دکمه عضویت انجمن من هم کار نمیکنه
مشکل از کجاست دوستان؟

پاسخ
(۱۲ مهر ۱۳۹۳، ۰۳:۱۶ ب.ظ)tasnim74 نوشته:  
(۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۰۷:۰۲ ب.ظ)Tofighi نوشته:  
چه جوریه بالاخره ؟!

سلام.

ایول داداش توفیقی تو نابغه ای !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Exclamation
داداش من بلد نیستم به صورت پیش فرض رنگ قالبو عوض کنم که کاربرا استفاده کنند !
بهم یاد میدی ؟!

سلام. برید توی قالب و پوسته ها => پوسته ها => پوسته مورد نظر => در پایین صفحه در قسمت مدیریت رنگ‌ها در صورتی که پوسته قابلیت چند رنگ بودنو داشته باشه رنگش رو باید اونجا تغییر بدید
(۲۰ آذر ۱۳۹۳، ۰۱:۴۰ ب.ظ)revolt313 نوشته:  دکمه عضویت انجمن من هم کار نمیکنه
مشکل از کجاست دوستان؟

سلام. یعنی چی؟ یعنی آدرسش اشتباهه و صفحه باز نمیشه مثلا با آدرس زیر فرق داره؟
site.ir/member.php?action=register

تصویر: http://up.vbiran.ir/uploads/8753140189355112014_baner.gif
پاسخ
نقل قول:سلام. یعنی چی؟ یعنی آدرسش اشتباهه و صفحه باز نمیشه مثلا با آدرس زیر فرق داره؟
site.ir/member.php?action=register

سلام علیرضا
نه آدرس اشتباه نیست،درسته
فقط وقتی که کاربر مهمان همه فیلدهارو پر میکنه و دکمه عضویت رو میزنه هیچ اتفاقی نمی‌افته
انگار غیر فعال شده،
راستی یه مشکل دیگه هم دارم اونم اینه که ویرایشگر CKEditor تو پاسخ سریع مشکل داره،وقتی پیام مینویسم و دکمه ارسال رو میزنم میگه پیام را وارد نکرده اید.یک پیام وارد کنید

پاسخ
واسه مشکل اولی من توی چند تا انجمن دیگه م چنین مشکلی رو دیدم. باید از افزونه ها باشه ، برای اطمینان از پنل ادمین به پیکربندی برید=> پیکربندی‌های عمومی =>غیرفعال‌سازی همه‌ی پلاگین‌ها رو بروی بله بزنید. بعد چک کنید ببینید مشکل حل شده یا نه. اگه مشکل حل شد افزونه ها رو تک تک غیرفعال کنید تا افزونه ی مشکل دار مشخص بشه
مشکل دوم: ویرایشگر CKEditor بزودی ورژن جدیدش منتشر میشه... الآن همه دس به دامن آقای توفیقی ایم که سریعتر بروز کنن Big Grin

تصویر: http://up.vbiran.ir/uploads/8753140189355112014_baner.gif
پاسخ
آیکوناشو از کجا باید تغییر داد ؟ 

فایل‌های پیوست
تصاویر بندانگشتی

پاسخ
عرض ادب

پوسته مورد نظر>  index > در index_stats

کد زیر را پیدا کنید :
کد:
<div class="col-md-6">
    <div class="my-widget">
      <h2><span class="normal-octicon octicon-list-unordered"></span> نمادهای انجمن</h2>
        <span class="smalltext">
          <span class="subforumicon subforum_minion" title="{$lang->new_posts}"></span> {$lang->new_posts}<br />
          <span class="subforumicon subforum_minioff" title="{$lang->no_new_posts}"></span> {$lang->no_new_posts}<br />
          <span class="subforumicon subforum_miniofflock" title="{$lang->forum_locked}"></span> {$lang->forum_locked}<br />
          <span class="subforumicon subforum_miniofflink" title="{$lang->forum_redirect}"></span> {$lang->forum_redirect}
        </span>
    </div>
یا حق

طراحی انجمن ، وب سایت شخصی ، سایت خبری ، فروشگاهی

وب سایت طراحی وب : http://www.kishikala.com/team-design

فروشگاه : http://www.kishikala.com

بهینه سازی سایت با کمترین هزینه ، 3 تا 8 کلمه صفحه اول و صفحه دوم گوگل

با ضمانت کتبی ،
پاسخ
صفحه‌ها (10):
  • « قبلی
  • 1