مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پلاگین xthreads برای اولین در این انجمن

پلاگین XThreads برای اولین در این انجمن
لینک دانلود پلاگین
قبل از هر چیز حتما بگم که فقط کسانی که واقعا حرفه ای هستن این پلاگینو نصب کنند و قبل از نصب هم یه بکآپ از پایپگاهشون بگیرن، لطفا استایلرهایه تازه کار انجمن همسایه فکر نکنند این پلاگین از اوناس ک بزنی نصب بشه و تموم.

کارش چیه؟
تعریف فیلدهایه اختیاری برای موضوعات شما و ارائه روشهای برای انعطاف پذیری هرچه بیشتر در طراحی و نحوه ساخت موضوعات. از این پلاگین با مسولت خودتون استفاده کنید.

نحوه نصب؟
مثل باقی پلاگینها، آپلود و فعال سازی از پنل مدیریت

نحوه استفاده؟
این پلاگین خیلی پیچیدسس و متاسفانه برای یادگیریش باید خودتون بیشتر تلاش کنید، بر اساس نیازتون که میخواین چی از این پلاگین بسازین نیاز دارین که HTML CSS و پارامترهای قالب MYBB را بشناسید.

برای مثال شما میتونید MYBB را به راحتی امکاناتی بهش اضافه کنید که در حد WP بیاد بالا و نیاز نباشه یه سیستم دیگه نصب باشه.
1- توضیحات موضوع
2- ساخت وبلاگ
3- ساخت انجمن کاریابی
4- گالری تصاویر
5- گالری ویدئو...

البته بیشک تا قابلیتهایه این پلاگینو نبینید متوجه نمیشید چقدر قدرتمنده، فعلا معرفیشو داشته باشید تا اینکه یه تست براتون ترجمه کنم.

درود بر این انجمن
حتما عالیه

البته این پلاگین بیشتر به درد توسعه مای‌بی‌بی میخوره!

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
سلام دوستان عزیز میشه بگید این پلاگین کجاست من پلاگینی نمیبینم فقط توضیحاته ولی این طوری که نوشته به نظر پلاگین عالی ای میاد مثل جهت اطلاع

(۰۳ آذر ۱۳۹۲، ۰۴:۵۵ ب.ظ)arman نوشته:  سلام دوستان عزیز میشه بگید این پلاگین کجاست من پلاگینی نمیبینم فقط توضیحاته ولی این طوری که نوشته به نظر پلاگین عالی ای میاد مثل جهت اطلاع

برادر لینکش همون بالا هست، شما با این پلاگین میتونید هر بلایی میخواید سر mybb بیارید تنها محدودیتش توانایی خودمونه و خلاقیتمون. چیزی فراتر از جهت اطلاع

کسی استفاده کرده ازش ؟ شاتی چیزی میزارید ؟ تو هسته تغییرات ایجاد می کنه ؟ نکنه خرابکاری کنه ؟

(۰۴ آذر ۱۳۹۲، ۰۷:۰۴ ب.ظ)salondaran نوشته:  کسی استفاده کرده ازش ؟ شاتی چیزی میزارید ؟ تو هسته تغییرات ایجاد می کنه ؟ نکنه خرابکاری کنه ؟

نه برادر خرابکاری نمیکنه اگر خرابکاری نکنید،
نمونه ایجاد حالت پرسش و پاسخ http://mybbhacks.zingaburga.com/forumdisplay.php?fid=37

ببخشید نسخه فارسی نداره؟ دوستان اگر نصب کردند لطفآ دمو یا شات قرار بدند