مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پلاگین یا آموزش برای درست کردن پرسش امنیتی

پلاگین یا آموزش برای درست کردن پرسش امنیتی
سلام خدمت جناب مدیر و کاربران گرامی

یک توضیح کوتاه میدم !
ما تو هر انجمن تعدادی مدیر و معاون و ... داریم که پایه اصلی سایت هستند . گاهی پیش میاد که این افراد رمز عبور خودشونو و رمز عبور ایمیلشونو هر دو رو گم می کنن ! بعد با یه نامذ کاربری دیگه وارد میشن و برای مدیر پیام میدن که من فلانی هستم و رمزمو گم کردم و ...
خوب چطور میشه تشخیص داد که درست میگه اون شخص ؟ برای من اتفاق افتاده و چون ارتباط تلفنی و یا آشنایی خاصی با اون شخص نداشتم یادم افتاد که ایشون درباره موضوع خاصی از من سوال کرده بود و من جواب داده بودم . من از طریق همون پرسش مطمئن شدم که کاربری که پیام داده همون شخص هست و مشکل حل کردم . حالا پرسش اینکه : آیا راهی هست که مثل فیس بوک و ... بشه جند تا پرسش امنیتی درست کرد که فقط مدیر بتونه ببینه و دسترسی داشته باشه ؟

خیر وجود نداره . شما میتونین از طریق ip بفهمین .

خوشحالم به خاطر این همه پیشرفت
I'm happy to progress
البته جسارتا راهشو پیدا کردم ، یکی از دوستان راهنمایی کردن : یک فیلد اجباری در ثبت نام اضافه می کنیم و پرسش امنیتی رو مطرح می کنیم و تیک مربوط به دیده شدنش برای همه رو بر می داریم اینجوری فقط مدیر اون قسمتو می بینه .

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question آموزش ایجاد rss نمایش خبر خوان اختصاصی sepna 11 2,734 ۰۹ شهریور ۱۳۹۴، ۰۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: majidtalkhab
Question مای کد نمایش کدهای html بدون فعال کردن html در انجمن sepna 2 3,211 ۰۵ خرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ERFAN-DESIGN
  آموزش تصویری ثبت سایت در الکسا ♥ Alone Boy ♥ 3 2,268 ۰۶ فروردین ۱۳۹۴، ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Agahi90
  اضافه کردن وضعیت یاهو و اسکایپ بدون پلاگین navids_mh 2 865 ۲۳ آذر ۱۳۹۳، ۱۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran
  آموزش ایجاد منوی ضربه ای amhf 15 2,657 ۰۷ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: amhf
  آموزش رفع مشکل ورود و خروج(بازگشت به صفحه قبل ) farsi200 9 4,401 ۲۷ تير ۱۳۹۳، ۱۱:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: farsi200
  آموزش نصب و راه اندازی چت روم cometchat Mr-javad 9 4,246 ۲۵ تير ۱۳۹۳، ۱۰:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sarmadi
  آموزش تصویری نصب قالب مای بی بی - کامل و جامع _Arman 2 4,951 ۰۶ تير ۱۳۹۳، ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: behnam
  آموزش نوفالو کردن لینک های خروجی در مای بی بی yavar99 0 1,193 ۰۶ تير ۱۳۹۳، ۰۲:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: yavar99
  آموزش تصویری نصب اسکریپت arrowchat و ست کردن آن با mybb maneoo 11 5,133 ۲۳ خرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: naghola

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir