مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (10):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پلاگین یادداشت پروفایل نسخه 9 2

پلاگین یادداشت پروفایل نسخه 0.9.2
در پروفایل کاربران، یادداشتها معمولا در سمت راست یا چپ هستند و میشه با جابجایی متغیر، محلش رو تغییر داد. اما برخی جاها دیدم که یادداشتها رو در پایین پروفایل قرار داده اند و عرضی که گرفته، هم اندازه عرض پروفایل هست. چگونه میشه این کار رو انجام داد؟
(۱۲ دى ۱۳۹۲، ۰۱:۱۸ ق.ظ)((ERIKA)) نوشته:  در پروفایل کاربران، یادداشتها معمولا در سمت راست یا چپ هستند و میشه با جابجایی متغیر، محلش رو تغییر داد. اما برخی جاها دیدم که یادداشتها رو در پایین پروفایل قرار داده اند و عرضی که گرفته، هم اندازه عرض پروفایل هست. چگونه میشه این کار رو انجام داد؟

دوست عزیز می تونی با جابه جایی اون داخل کد ها به نتیجه  دلخواه برسی
اگه اشتباه نکنم کدشو بالای
کد پی‌اچ‌پی:
{$footer
بذاری پایین صفحه و هم عرض صفحه میشه

تصویر: http://daneshju-club.com/up/ord92/1408617687.jpg

با سلام من وقتی که پلاگین رو فعال میکنم این پیام میاد

کد:
/home/u956818667/public_html/inc/languages/persian/admin/profilecomments.lang.php does not exist

چی کار کنم؟؟؟؟؟؟
(۱۷ بهمن ۱۳۹۲، ۰۱:۰۷ ب.ظ)mahdi raf نوشته:  با سلام من وقتی که پلاگین رو فعال میکنم این پیام میاد
کد:
/home/u956818667/public_html/inc/languages/persian/admin/profilecomments.lang.php does not exist

چی کار کنم؟؟؟؟؟؟

شما فایل profilecomments.lang.php رو در پوشه inc > languages > persian > admin آپلود نکردید.

کسی از دوستان نیست این پلاگین رو ویرایش کنه
و همون دسترسی حذف ویرایشی که برای admin هست رو یطوری تو یاداشت پروفایلم اضافه کنه؟
یعنی کاربر بتونه پیغام پرفایل خودش رو مدیریت کنه حذف کنه! مثه vb باشه بتونه تیک بزنه کلی حذف کنه که دیگه عالیه! ...
هزینش هرچقدر بشه پرداخت میکنیم ، MyBB از یک پلاگین پیغام پروفایل خوب شدیدا عاجزه!

Huh
وقتی کسی واسه ما یادداشت بزاره
و ما روی دکمه ی پاسخ کلیک کنیم>>> قبلنا یه نوشته توی ادیتور می اومد که در حال پاسخ به فلانی:دی

ولی از وقتی ادیتور پیشفرضشو با همین ادیتور ck تغییر دادیم اون نوشته هنگام پاسخ دادن دیگه نمیادشSad

میشه اینو درستش کنید؟Huh به ما هم بگید چیکارش کنیم؟

سلام
من ادیتور MyBB WYSIWYG Editor رو نصب کرده بودم
رو یه قالب مشکل داشت
الان ادیتورم رو تغییر دادم به این ادیتورپیشرفته ترین ادیتور برای MyBB
مشکلم حل شده ,فقط وقتی ادیتور پروفایل رو فعال میکنم همون ادیتور قبلی میاد
اگه بخوام CKEditor روی یادداشت پروفایل هم اعمال بشه باید چیکار کنم؟
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

________________________________________________________________________________​​______________

JustYeganeh.Ir
________________________________________________________________________________​​______________
سلام،وقتی bbcode رو فعال میکنم،ادیتور ساده رو نمایش میده !!! من میخوام ادیتور پیشرفته رو که در قسمت پروفایل هرکاربر و پاسخ هاو... هست رو به قسمت یادداشت ها اضافه کنم باید چیکار کنم؟

تصویر: http://sheypoorchi.ir/wp-content/uploads/2014/05/06615771.gif
با سلام Smile

یادداشت ثابت چطوری میشه داد ؟؟؟؟؟

منظورم اینه  که یادداشتی مدیر کل بده که این یادداشت همیشه اولین یادداشت باشه Smile

بنظر من یادداشت رو زمانشو به آنده میبره Smile ولی چطور؟؟HuhHuh

اینو تو یه سایتی دیدم Smile ممنون میشم اگه کمکم کنید Smile
سلام  . از phpmyadmin دنبال ProfileComments بگردید تمامی یاداشت های که رد و بدل شده رو میبینید اون قسمت میتونید یاداشت ثابت اضافه کنید .

خوشحالم به خاطر این همه پیشرفت
I'm happy to progress
ببخشید من این پلاگین رو نصب کردم اما داخل پروفایل جایی برای ارسال یادداشت نیومده نگاه کنید

همینطور تب بندیشون هم کردم
 این مشکل از چیه ؟چطور حل میشه ؟
صفحه‌ها (10):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  •