مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (14):
  • « قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پلاگین کلمات کلیدی

پلاگین کلمات کلیدی
این پلاگین یه باگ خیلی بزرگ داره ... تگ انجمنها و تاپیکهایی که برای یه سری اعضا قابل مشاهده هستند هم ساخته میشه و از اون بدتر وقتی روی تگ کلیک می کنی قسمتی از متن اون تاپیک هم نمایان میشه...!

انجمن مهندسان نفت ایران

اراده پل نیل به موفقیت!
سلام

گزینه ساخت کلمات کلیدی برای تمامی موضوعات رو که میزنم، صفحه سفید میاد و عمل نمیکنه. چطور برطرفش کنم؟

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱، ۱۱:۳۷ ب.ظ)mohsenazizi نوشته:  سلام

گزینه ساخت کلمات کلیدی برای تمامی موضوعات رو که میزنم، صفحه سفید میاد و عمل نمیکنه. چطور برطرفش کنم؟
اگه عمل نکرده بود الآن انجمنتون کلمات کلیدی نداشت!

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
شاید منظور رو درست نرسوندم.

کلمه کلیدی میسازه. منتها این پلاگین رو یک بار غیرفعال و فعال کردم. تمام کلمات کلیدی قبلا ساخته شده(دستی و خودکار) پاک شدند.

الان خودکار برای موضوعات جدید میسازه. دستی هم میسازه. منتها گفتند گزینه«افزودن کلمات کلیدی برای همه موضوعات» رو بزنم تا برای همه موضوعات بسازه. وقتی روش کلیک میکنم، صفحه tags.php رو سفید میاره. میخواستم بدونم امکانش هست که برای تمامی موضوعات جدید و قدیم بسازه. چون با هر بار غیرفعال کردنش، اگر کلمات قبلی حذف بشن، در نتیجه ایندکسها هم حذف میشن. درسته؟

اون سری که بهم دستری دادین مشکل رو حل کردم تگ های قبلی شما الان در قالبی که دوباره روش فعال کردین هست هیچ گونه مشکلی این تگ ها در دتابیس ثبت هستن و پاک نمیشن الان سایت شما مشکلی نداره آقا محسن

خوشحالم به خاطر این همه پیشرفت
I'm happy to progress
دوستان 2 سوال در مورد این پلاگین دارم

1-در تصویر که متعلق به همین انجمن است بعد از ارسال یک موضوع علامت ضربدر بین کلمات کلیدی هست که مانند لینک عمل میکنند.. این علامتها چیست؟

2- بنده بعداز ارسال اولین پست در این انجمن متوجه شدم که میتوانم کلمات کلیدی را حذف کنم

ایا چنین امکانی برای یک کاربر عادی طبیعی هست؟

تصویر ضمیمه شده است

فایل‌های پیوست
تصاویر بندانگشتی

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱، ۰۱:۱۹ ق.ظ)'reza' نوشته:  اون سری که بهم دستری دادین مشکل رو حل کردم تگ های قبلی شما الان در قالبی که دوباره روش فعال کردین هست هیچ گونه مشکلی این تگ ها در دتابیس ثبت هستن و پاک نمیشن الان سایت شما مشکلی نداره آقا محسن

ممنون آقا رضا

ولی چندتا کلمه کلیدی رو که ساخته بودم قبلا، الان نیستن

یعنی الان برای هر قالبی اون دکمه رو بزنم کار میکنه؟

از لطفتون ممنون

بله کار میکنه شاید بعضی تگ ها نشون داده نشه روی قالب جدید که فعال کردین این موضوع توی راهنمای پلاگین هم نوشته شده است ولی هیچ گونه مشکلی ایجاد نخواهد کرد

خوشحالم به خاطر این همه پیشرفت
I'm happy to progress
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱، ۰۱:۵۷ ب.ظ)mom55 نوشته:  دوستان 2 سوال در مورد این پلاگین دارم

1-در تصویر که متعلق به همین انجمن است بعد از ارسال یک موضوع علامت ضربدر بین کلمات کلیدی هست که مانند لینک عمل میکنند.. این علامتها چیست؟

2- بنده بعداز ارسال اولین پست در این انجمن متوجه شدم که میتوانم کلمات کلیدی را حذف کنم

تصویر ضمیمه شده است

1- این گزینه برای حذف کلمه کلیدی هست...
2- همین طور که کاربر اجازه داره ارسالش رو ویرایش کنه پس باید بتونه کلمات کلیدی ارسالش رو هم ویرایش کنه!

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱، ۰۵:۰۴ ب.ظ)'Tofighi' نوشته:  
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱، ۰۱:۵۷ ب.ظ)'mom55' نوشته:  دوستان 2 سوال در مورد این پلاگین دارم

تصویر ضمیمه شده است

1- این گزینه برای حذف کلمه کلیدی هست...
2- همین طور که کاربر اجازه داره ارسالش رو ویرایش کنه پس باید بتونه کلمات کلیدی ارسالش رو هم ویرایش کنه!

سپاسگزارم

یک سوال دیگه بی زحمت
با این وصف هر پاسخ در هر موضوع میتونه شامل چندین کلمه کلیدی باشه که درانصورت با احتساب چند هزار پاسخ در یک انجمن  میتوان به ده ها هزار کلمات کلیدی رسید
ایا این حجم از کلمات کلیدی تاثیر زیادی روی حجم دیتابیس خواهد داشت؟ یا سیستم ذخیره سازی این پلاگین فرق میکنه؟
ممنون که عنایت میکنید
صفحه‌ها (14):
  • « قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  •   
  • بعدی »