مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (14):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پلاگین کلمات کلیدی

پلاگین کلمات کلیدی
دوست من بهتره غیرفعال نکنید.
رتبه ی شما نزد گوگل شدیدا افت میکنه ونسبت به سایت شما بی اعتماد میشه.
برای جلوگیری از ارورها تاپیک زیر رو مطالعه کنید:
http://my-bb.ir/Thread-%D8%AC%D9%84%D9%8...8%AA%D8%B1
ی خوبی که الان دیدم
از تنظیمات غیرفعال کردم نه خود پلاگین رو
مشکل برطرف شده و در گوگل بروی لینک ها و ایندکس ها کلیک کردم اون صفحات برچسب ها باز میشند مانند قبل!
فقط باید مثلا ازین بعد مودمون هر چند روز بروی برچسب سازی برای تمامی تاپیک ها کلیک کنیم!

الان که متغییراشون نیست و برچسب ها نمایش داده نمیشند بازم گوگل میتونه ایندکس کنه ؟

Huh
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲، ۰۲:۰۷ ب.ظ)KalKalForum نوشته:  ی خوبی که الان دیدم
از تنظیمات غیرفعال کردم نه خود پلاگین رو
مشکل برطرف شده و در گوگل بروی لینک ها و ایندکس ها کلیک کردم اون صفحات برچسب ها باز میشند مانند قبل!
فقط باید مثلا ازین بعد مودمون هر چند روز بروی برچسب سازی برای تمامی تاپیک ها کلیک کنیم!

الان که متغییراشون نیست و برچسب ها نمایش داده نمیشند بازم گوگل میتونه ایندکس کنه ؟
آره می‌تونه ایندکس کنه ولی کمتر...

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
خب الان هیچ راه حلی نیست؟
این پلاگین اینطور که معلومه در تالارهایی که تعداد ارسالاتشون بالاس مشکل ساز میشه !
یا بهتره مشکلش رفع بشه یا باید یه اطلاع رسانی بشه از همون اول همه در جریان این مشکل قرار بگیرن و استفاده نکنند

Huh
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲، ۰۶:۴۸ ب.ظ)KalKalForum نوشته:  خب الان هیچ راه حلی نیست؟
این پلاگین اینطور که معلومه در تالارهایی که تعداد ارسالاتشون بالاس مشکل ساز میشه !
یا بهتره مشکلش رفع بشه یا باید یه اطلاع رسانی بشه از همون اول همه در جریان این مشکل قرار بگیرن و استفاده نکنند
پلاگین مشکلی نداره ولی بعضی هاست ها ضعیفن ...

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
عزیز شما مطمئن باشید هاستی که الان ما داریم تا رتبه 700 ایران رو میکشه و بهترین هاستینگ هستش ، خیلی هاستینگ ها بودیم همش قطعی و افت سرعت !
اتفاقا همین سه روز پیش بود ارتقا پلن دادیم خیلی از نظر cpu و پروسس قدرتمندتر از قبلی

متاسفانه پلاگین صد در صد مشکل داره و این برای سایت هایی که تعداد ارسالاتشون بالاس مشکل سازه ...
متاسفانه طوریم هست شرایط امکان چک کردن نیست! نمیدونم سایتی هست ی تالارش 30 هزار ارسال داشته باشه و این پلاگینم نصب داشته باشه بررسی کنیم یا خیر!

Huh
علیرضا جان این ارور مال چیه؟؟
وقتی روی کلمات کلیدی در صفحه اصلی کلیک میکنی :
[color=rgb(14, 44, 10)]خطای ۴۰۴ - یافت نشد
چکار کنم برطرف شه؟

بــی تو تنهــــــام
درود.
یک مشکل برای این پلاگین هستش که برای قسمت های خصوصی که وقتی خودبه خود کلمات کلیدی درست می کنه,اگه حواستون جمع نباشه,راحت می تونن بدون دسترسی ببینن.
راهی برای این موضوع هست؟
مصلا بخش خصوصی یا یک بخش رو مشخص کنیم که مثل آمار پیشرفته یک قسمت محروم بشه از tag

چطور میشه تعداد نمایش کلمات کلیدی رو در صفحه اصلی تعیین کرد

فرض کنید که نخوایم بیشتر از 20 کلمه رو نشون بده ؟

در مسیر پیکربندی ...تنظیمات این پلاگین....مقدار کلمات در صفحه نخست رو مقداری که مد نظرتون هست بذارید

________________________________________________________________________________​​______________

JustYeganeh.Ir
________________________________________________________________________________​​______________
صفحه‌ها (14):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  •   
  • بعدی »