مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (3):
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پلاگین سبک نام کاربری

پلاگین سبک نام کاربری
نویسنده:
ترجمه: AliReza_Tofighi
عملکرد: با استفاده از این پلاگین نامهای کاربری صفحه اصلی سبک دار خواهند شد.
نمونه:

دریافت:

.zip   Style_usernames.zip (اندازه 5.12 KB / تعداد دانلود: 297)

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
با سلام

ببخشید من این پلاگین رو نصب کردم

الآن تنظیماتش رو از کجا می تونم انجام بدم ؟

فقط باید فعالش کنی و نیاز به انجام تنظیمی نداره

تصویر: http://toolsdl.com/banner2.gif

ممنون

پس فکر کنم شما دقیق توی تاپیک قبلی که منو به اینجا لینک دادید منظورمو دقیق متوجه نشدید

من میخواستم واسه عناوین کاربری ( کاربر جدید ، نیمه فعال و ... ) متناسب با همون رنگ درجه هایی که درست کردید رنگشون رو مثل رنگ مدیر تغییر بدم ، سوال من این بود ؟
من از کجا می تونم سبک نام کاربری رو در عناوین کاربری عوض کنم ؟ آخه من این امکان رو ندیده بودم و سبک کاربری فقط مختص گروههای کاربری بود .

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید

با احترام ...

(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲، ۱۰:۵۲ ب.ظ)'Masoud_MI' نوشته:  ممنون

پس فکر کنم شما دقیق توی تاپیک قبلی که منو به اینجا لینک دادید منظورمو دقیق متوجه نشدید

من میخواستم واسه عناوین کاربری ( کاربر جدید ، نیمه فعال و ... ) متناسب با همون رنگ درجه هایی که درست کردید رنگشون رو مثل رنگ مدیر تغییر بدم ، سوال من این بود ؟
من از کجا می تونم سبک نام کاربری رو در عناوین کاربری عوض کنم ؟ آخه من این امکان رو ندیده بودم و سبک کاربری فقط مختص گروههای کاربری بود .

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید

با احترام ...

دوست عزیز منظور شما این رنگ  گروه های کاربری هست؟
برای این کار شما به کنترل پنل مدیرکل -کاربران و گروه ها - گروه ها - گروه مورد نظر
سبک نام کاربری : رنگ گروه هست
تصویر گروه کاربری : آدرس درجات کاربری که آپلود کردینو میزارید
روی گروه های کاربری کلیک و افزدون گروه!عنوان هر اسمی میخواین(کاربر نیمه فعال و ...........)سبک نام کاربری و اضافه میشه به تنظیمات فک کنمتصویر: images/smilies/heart.gif
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲، ۱۱:۰۱ ب.ظ)'نیما' نوشته:  دوست عزیز منظور شما این رنگ  گروه های کاربری هست؟
برای این کار شما به کنترل پنل مدیرکل -کاربران و گروه ها - گروه ها - گروه مورد نظر
سبک نام کاربری : رنگ گروه هست
تصویر گروه کاربری : آدرس درجات کاربری که آپلود کردینو میزارید

سلام جناب نیما ، این موارد رو که عرض کردید می دونم
بله منظور بنده همین رنگها هست و می خوام رنگ فونت کاربر هم تو ارسالهاش و کل انجمن همون رنگ بشه ، برای این مورد از طریق عنوان های کاربری امتحان کردم اما امکان پذیر نیست ! چون سبک نام کاربری نیست و فقط توی گروهها میشه رنگ گروه رو مشخص کرد . حالا سوال من اینه که من توی قسمت عناوین کاربری ( نه گروهها) نوشتم که اگه کاربر مثلا هیچ ارسالی نداشت ، کاربر جدید هست ، اگه از یکی تا 50 تا داشت کاربر عادی و ... ( رنگ و درجه من بر همین اساس هست ) حالا توی عناوین کاربری سبک نام کاربر وجود نداره اما میدونم که توی گروهها هست . بخاطر همین من رفتم گروههای مورد نظر رو ایجاد کردم و سبک نام کاربری و تصویرشون رو هم قرار دادم ، برای اینکه بخوام اون قسمت بالا که بُلد کردم رو پیاده کنم باید از ترفیع گروهها استفاده کنم درسته یا نه ؟ ترفیع هم دادم اما اعمال نشد !
من میخوام کاربر بطور خودکار وقتی ارسالهاش زیاد میشه گروهش هم بره بالاتر ( یه چیزی شبیه همون عنوان های کاربری که توی پنل مدیریت قسمت عناوین کاربری هست
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲، ۱۱:۰۴ ب.ظ)'life' نوشته:  روی گروه های کاربری کلیک و افزدون گروه!عنوان هر اسمی میخواین(کاربر نیمه فعال و ...........)سبک نام کاربری و اضافه میشه به تنظیمات فک کنمتصویر: images/smilies/heart.gif

سلام جناب لایف
بله این کار رو انجام دادم اما با توجه به مواردی هم که در بالا گفتم ( ترفیع و ... ) نشد ، باز همه کاربر هام توی همون گروه اول ( کاربر جدید که قبلا گروه اعضا بود و تغییر نامش دادم ) موندن و ارتقا درجه پیدا نکردن

لب کلام من نمیخوام دستی این گروهها رو وارد کنم باید چکار کنم ؟
از گروهها و ترفیع استفاده کنم یا عناوین کاربری ؟
گروهها که توش ترفیع اعمال نشد و عناوین کاربری هم که خودکار خواسته ام رو انجام میده سبک کاربری نداره !

با احترام ...

با سلام 

مسعود جان اگه امکانش هست با شات نمایش بده ک دوستان متوجه بشن تصویر: images/smilies/shy.gif

والا من ک گیج شدم تصویر: images/smilies/biggrin.gif

بــی تو تنهــــــام
سلام دوست گرامی

دلم میخواد اما ...تصویر: images/smilies/confused.gif
خودتون ببینید : ریستور هاست

شات : فعلیتهای در حال انجام انجمن رو شما ببین ، تو قسمت چه کسانی امروز حاضر بوده اند ؟
متوجه منظورم می شید

کسی نمی تونه منو راهنمایی کنه ؟ مدیران محترم اگه راهی وجود نداره لطفا این تاپیک رو ببندید
ممنون

صفحه‌ها (3):