مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (6):
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پلاگین زیبای آپلود سنتر عکس و فایل مای بی

پلاگین زیبای آپلود سنتر عکس و فایل مای بی بی
سلام 
من این پلاگین رو دانلود و نصب کردم ، تنظیمات رو هم انجام دادم و پلاگین به درستی کار میکنه. اما متاسفانه نمیتونم لینک مستقیم آپلود سنتر رو در انجمن قرار بدم. وقتی این آدرس رو وارد میکنم razebaghaa.org/forum/upload.php  ارور 404 میده. این سایت برای مشتری هست اگه میشه سریعتر منو راهنمایی کنید . ممنون.Sad
(۰۲ مهر ۱۳۹۲، ۱۰:۵۸ ق.ظ)shirinoo نوشته:  سلام 
من این پلاگین رو دانلود و نصب کردم ، تنظیمات رو هم انجام دادم و پلاگین به درستی کار میکنه. اما متاسفانه نمیتونم لینک مستقیم آپلود سنتر رو در انجمن قرار بدم. وقتی این آدرس رو وارد میکنم razebaghaa.org/forum/upload.php  ارور 404 میده. این سایت برای مشتری هست اگه میشه سریعتر منو راهنمایی کنید . ممنون.Sad
فایل upload.php آپلود نشده.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
این پلاگین عکس ها رو از طریق پیوست کردن آپلود می کنه ؟ منظورم اینه که اگه کاربر ها عکس ها رو آپلود کنن و تو ارسال ها استفاده نکنن عکس های اضافه و زاید و بی صاحب قابل تشخیص هست ؟

اگه من پلاگین نویس بودم پلاگینی می نوشتم که امکان پیوست کردن عکس رو راحت تر کنه و بشه راحت عکس ها رو تو ارسال فرستاد مثل فیس بوک یا کلوب . نقص و نقطه ضعف مای بی بی همینه که عکس ها رو مستقیم تو ارسال ها نمیشه گذاشت .

(۰۲ مهر ۱۳۹۲، ۰۲:۰۴ ب.ظ)salondaran نوشته:  این پلاگین عکس ها رو از طریق پیوست کردن آپلود می کنه ؟ منظورم اینه که اگه کاربر ها عکس ها رو آپلود کنن و تو ارسال ها استفاده نکنن عکس های اضافه و زاید و بی صاحب قابل تشخیص هست ؟

اگه من پلاگین نویس بودم پلاگینی می نوشتم که امکان پیوست کردن عکس رو راحت تر کنه و بشه راحت عکس ها رو تو ارسال فرستاد مثل فیس بوک یا کلوب . نقص و نقطه ضعف مای بی بی همینه که عکس ها رو مستقیم تو ارسال ها نمیشه گذاشت .
این پلاگین یه آپلود سنتره! آپلودسنتر بعد از آپلود هرچیزی یه لینک میده که عموما میتونی همه‌جا... استفاده بکنی ازش.
چیزی که شما میگی رو هم مای‌بی‌بی داره که شما بعد از پیوست عکس روی افزودن به ارسال میزنی و ازش استفاده میکنی.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

بله استاد اونو می دونم اما یه کم برای کاربرهای تازه کار سخته و تا بیان آشنا بشن کلی سین جین می کنن

سلام به همه اولا ممنونم برای پلاگین
بعد پلاگین رو تو لوکال هاست تست کردم به راحتی نصب شد اما
وقتی تو اپلود سنتر میخوام برم این ارور رو میده :

تصویر: http://www.upload7.ir/images/81495752923529296022.jpg

مشکلش چیه؟

I'M SPY
No More.....
میشه کاری کرد که قالب انتخانی آپلودسنتر رو از قالب انجمن جدا کنیم؟ :|

ینی مثلا اگه من از قالب پیشفرض برای انجمن استفاده میکنم ؛ برای آپلود سنتر بتونم از مای بی پرو یا مولتی کالر استفاده کنم Undecided

اگه با کدی امکان پذیره لطفا بگید.
(۰۵ مهر ۱۳۹۲، ۰۲:۲۸ ب.ظ)Trip Top نوشته:  میشه کاری کرد که قالب انتخانی آپلودسنتر رو از قالب انجمن جدا کنیم؟ :|

ینی مثلا اگه من از قالب پیشفرض برای انجمن استفاده میکنم ؛ برای آپلود سنتر بتونم از مای بی پرو یا مولتی کالر استفاده کنم Undecided

اگه با کدی امکان پذیره لطفا بگید.
برای اینکار باید به html,php و کدهای مای‌بی‌بی مسلط باشید و فایل upload.php رو تغییر بدید

Sad 
(۰۲ مهر ۱۳۹۲، ۰۱:۵۶ ب.ظ)Tofighi نوشته:  
(۰۲ مهر ۱۳۹۲، ۱۰:۵۸ ق.ظ)shirinoo نوشته:  سلام 
من این پلاگین رو دانلود و نصب کردم ، تنظیمات رو هم انجام دادم و پلاگین به درستی کار میکنه. اما متاسفانه نمیتونم لینک مستقیم آپلود سنتر رو در انجمن قرار بدم. وقتی این آدرس رو وارد میکنم razebaghaa.org/forum/upload.php  ارور 404 میده. این سایت برای مشتری هست اگه میشه سریعتر منو راهنمایی کنید . ممنون.Sad

فایل upload.php آپلود نشده.

مرسی از پاسختون
من همه ی مراحل رو از اول انجام دادم: 
my upload  رو در inc  آپلود کردم.
عکس رو در images  گذاشتم . 
فایل upload.php  رو هم در روت فروم قرار دادم . تو قسمت پلاگین ها جلوی اسم پلاگین نصب نداشت ، فعال کردن بود که من فعال کردم اما هنوز هم پلاگین کار نمیکنه !!!! Confused Confused

سلام
شرمنه من این پلاگن رو نصب کردم ولی  تغیراتی اعمال نشد  تو قسمت آپلود فایل
صفحه‌ها (6):