مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
امنیتی ریدایرکت کردن کاربر

پلاگین امنیتی ریدایرکت کردن کاربر
سلام Smile
توی انجمن موضوعی هست به اسم ( مسدود کردن دسترسی کاربران به بخش inc انجمن ) که کاربر با وارد کردن این آدرس yoursite.ir/inc میتونه با استفاده از این صفحه به بخش های ممنوعه انجمن دسترسی پیدا کنه و برای همین هم هست که بهتره دسترسی به این بخش مسدود بشه
خب اگر ما به هر دلیلی دوست نداشته باشیم که کاربرها به برخی آدرس ها دسترسی داشته باشن باید چکار کنیم ؟ میتونیم با نوشتن یه پلاگین که دسترسی رو به برخی آدرس ها مسدود میکنه ؛ این کار رو به راحتی انجام بدیم‌( البته آدرس های متعلق به دامنه ی خودمون ) توی بخش تنظیمات این پلاگین هم فقط کافیه جایی برای وارد کردن آدرس های ممنوعه باشه و جایی هم برای وارد کردن آدرسی که دوست داریم کاربرها پس از وارد کردن آدرس های ممنوعه به اون آدرس ریدایرکت بشن ؛ همین
این ایده به ذهن من رسید ولی چون کد نویسی بلد نبودم گفتم اینجا عنوان کنم شاید کسی این پلاگین رو بنویسه و در اختیار همه کاربرا قرار بده
پاینده باشید

پاسخ
چیزی به نام permision داریم، که میشه دسترسی به اون بخش رو برای عموم بست. chmod هم بهش میگن.
همچنین یکی دیگه از راه هاش اینه که برای اون پوشه رمز بگذارید.... (از هاست بپرسید بهتون یاد میدن)

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
خب این پلاگین خیلی کاربردی تر میتونه باشه مثلا میتونیم فقط به آی پی های خاصی اجازه بدیم که به فلان آدرس دسترسی داشته باشن !
این پلاگین بالقوه میتونه ضد هک هم باشه ؛ به فرض شما آی پی خودتون رو به این پلاگین بدید و بگید که فقط این آی پی حق متصل شدن به yoursite.ir/admin رو داشته باشه و بقیه به محض وارد کردن این آدرس در مرورگرشون به صفحه ای که شما مشخص کردید ریدایرکت بشن
میشه این ایده رو بسط داد و یک پلاگین امنیتی خوب ایجاد کرد. بهش فکر کنید

پاسخ
 نیاز به افزونه نیست دوست عزیز.
کد خاصی هست که باید در .httaccess قرار بدید تا فقط یه آی پی خاص به یک پوشه دسترسی داشته باشه .
اگه گیرش بیارم میزارم براتون .
با سپاس.

یه مدت نمیتونم فعالیتی داشته باشم ! Sad
وقتی برگردم .... Idea
پاسخ
(۰۲ مهر ۱۳۹۳، ۰۳:۰۴ ب.ظ)Tofighi نوشته:  چیزی به نام permision داریم، که میشه دسترسی به اون بخش رو برای عموم بست. chmod هم بهش میگن.
همچنین یکی دیگه از راه هاش اینه که برای اون پوشه رمز بگذارید.... (از هاست بپرسید بهتون یاد میدن)

چطوری میشه ازش استفاده کرد ؟

پاسخ
(۰۲ مهر ۱۳۹۳، ۰۳:۲۷ ب.ظ)MIHAN نوشته:  
(۰۲ مهر ۱۳۹۳، ۰۳:۰۴ ب.ظ)Tofighi نوشته:  چیزی به نام permision داریم، که میشه دسترسی به اون بخش رو برای عموم بست. chmod هم بهش میگن.

چطوری میشه ازش استفاده کرد ؟
از هاستتون بپرسید بهتون توضیح باید بدن.Smile

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
سلام من دسترسی رو اینطوری تنظیم کردم ؛ به نظرتون خوبه ؟

تصویر: http://s6.uplod.ir/i/00467/65nrvpwg8dmw.png

پاسخ